Gjithçka që duhet të dini rreth investimit Spritz të Craig Conover

Klea

Gjithçka që duhet të dini rreth investimit Spritz të Craig Conover

Shumica e yjeve të Bravo janë duke u përfshirë në aksion kur bëhet fjalë për të fituar para në pesëmbëdhjetë minutat e tyre të famës. Ju emërtoni atë dhe një Bravolebrity e shet atë. Nëse dëshironi një thotë dolli për të gjitha përdorimet – shkoni te Sonja Morgan. Nëse doni të kontrolloni brekët e sipërme, drejtohuni te Heather Thomson për barkun e saj të shijshëm. Por nëse doni një çaj të fortë për një natë të ngrohtë vere, ju arrini të kërkoni një Loverboy. Tani duket se ka alkool të ri për të kërkuar nëse doni të mbështesni personalitetin tuaj të preferuar Bravo, dhe kjo markë e re është falë duarve të Craig Conover.

Craig ka qenë një element kryesor në Southern Charm që nga dita e parë. Dhe ndërsa ai u përpoq pak për të gjetur pozitën e tij, ai ka lulëzuar në një sipërmarrës mjaft. Vendasja e Deleware hoqi dorë nga ëndrra e tij për të qenë avokat dhe më në fund hyri në biznes për vete. Kërcimi i besimit funksionoi pasi tani Craig është më popullor se kurrë me fansat duke vënë në dukje se nuk ka asgjë të keqe me qepjen e Craig.

Ka një spritz të ri në qytet

Craig sapo njoftoi se investoi dhe është ambasador i një kompanie pijesh që nuk është Loverboy. Dua të them, a është kjo në rregull? Më duhet Andy Cohen dhe një statistikë e kamerës për të kapur reagimin e Kyle Cooke dhe Amanda Batula. Njoftimi u duk pak i çuditshëm, veçanërisht pasi Paige DeSorbo dhe Amanda janë BFF. Me Craig që tani konkurron në të njëjtin treg, pyes veten se si pasioni i tyre i përbashkët për një seltzer do të ndikojë në miqësinë e tyre.

Craigy shkoi në Instagram për të njoftuar se ai ishte “Tani një investitor në @spritz! Mësova për herë të parë për Spritz verën e kaluar, kur unë dhe Paige ishim rrugës për në @taylorswift në Metlife, dhe autobusi i festës ishte i pajisur me këto pije të shijshme vere. Sipas pronarit të Sewing Down South, vetëm një gllënjkë m'u desh të kuptoja se ata ishin në diçka dhe më duhej të mësoja më shumë për markën – më pëlqeu koncepti i një pije freskuese me bazë vere dhe se si ato sollën të gjithë bashkë.”

Çfarë është Spritz Society?

Së pari, mirëseardhje Craig në botën e shpirtrave të konservuar. Por unë jam ende duke u përpjekur të mbështjell kokën rreth këtij partneriteti të ri. Sapo gjeta faqen e tyre të internetit, menjëherë u ndjeva sikur kisha hasur në një pije të destinuar për një ndeshje pas piklebollit ose për një qëndrim në plazhin Montauk. Kompania u themelua mbi ideologjinë që shija ka rëndësi. Spritz Society merr përbërës të vërtetë dhe të njohur dhe i vendos në një kuti të lezetshme për një masë të mirë. Kompania u krijua në vitin 2021 në kulmin e pandemisë, kur të gjithë kishin nevojë për një pije të fortë herë pas here.

Loverboy vs Society Spritz

Të dyja paketimet janë të ndritshme dhe me flluska, secila me kthesën e vet. Society Spritz vjen në të gjitha llojet e shijeve, të tilla si pjeshkë, fruta pasion, ananas, portokall gjaku, limon dhe grejpfrut. Loverboy ka shije spritz si Limoncello, Boronica Limon, Passion Fruit Guava, Mango Peach dhe Kivi Dardhë. Nuk mund të mos ndjej se Spritz Society është jashtëzakonisht e ngjashme me Loverboy. Pika e çmimit nuk është aq larg, me një paketë me katër Spritz Society që kushton 25 dollarë dhe një pako me tetë Loverboy që kushton 32,99 dollarë.

Tani, nuk mund ta imagjinoj Kyle ishte i kënaqur që shoku i tij i mirë hyri në territorin e tij. Por biznesi është biznes, dhe ndoshta Craig thjesht nuk mund të refuzonte paratë. Loverboy është krijuar prej disa vitesh dhe është një vend i drejtpërdrejtë për audiencën Bravo. Spritz Society është shërbyer në koncertet e Taylor Swift dhe mund të jetë i madh me Swifties. Por jam kurioz nëse Craig mendoi ta drejtonte nga miku i tij. Në fund, miqtë duhet të jenë të lumtur për miqtë e tyre pa marrë parasysh çfarë. Pra, shpresojmë që Kymanda të mos ketë një frik të plotë. Por nëse jam i sinqertë, mendoj se do ta bëja.

Craig është mbreti i miratimit

Edhe pse Craig është shumë i suksesshëm me markën e tij të jastëkëve, Sewing Down South, duket se ka vend për më shumë para në llogarinë e tij bankare. Kohët e fundit, Craig u bashkua me Panera Bread dhe lançoi menunë e tyre të re me komente të mira. Craig gjithashtu tregoi oborrin e tij të ri dhe ndau bashkëpunimin e tij të ri me Home Designs. Mashkulli i vetëshpallur Martha Stewart ka ëndërruar për të nisur një linjë shtëpie prej vitesh dhe nuk po e lë mendjen e tij krijuese të pushojë.

Ju mund të shikoni sezonet e mëparshme të Southern Charm në Peacock.