90 Day: The Last Resort Sezoni 2 - Gjithçka që Dimë Deri tani

Klea

Gjithçka që duhet të dini për të dashurën e re të supozuar të Rob Warne

Çifti i diskutueshëm Rob Warne dhe Sophie Sierra debutoi në I fejuari 90-ditor Sezoni 10. Pavarësisht akuzave për mashtrim dhe debate të vazhdueshme, çifti u martua në fund të sezonit. Të dy gjithashtu u shfaqën në 90 Day Fiancé: Happily Ever After? Sezoni 8. Kur filloi sezoni, ata ishin transferuar së fundmi në Austin, Teksas. Megjithatë, ata nuk po jetonin së bashku për shkak të mashtrimit të pretenduar të Robit. Në vend të kësaj, Sophie jetonte me një grua të quajtur Kae, të cilën ajo e quajti shoqen e saj më të mirë.

Është e pazakontë që një çift të jetojë i ndarë menjëherë pasi martohen. Prandaj, fansat nuk u befasuan kur u shfaqën thashethemet se Rob dhe Sophie dyshohet se e kishin quajtur largimin “në jetën reale”. Megjithatë, lajmi erdhi menjëherë pas 90 Ditë të fejuar: Happily Ever After? Filloi sezoni 8. Disa fansa u befasuan që TLC lejoi që ndarja të bëhej dijeni publike. A nuk e prish një ndarje historia?

Megjithatë, disa shikues menduan se ndarja e publikuar ishte thjesht për të nxitur interesin për sezonin 2 të 90-Day: The Last Resort. Fansat më pas vunë re Rob dhe Sophie në Arizona, ku thuhet se po xhirohej Sezoni 2 i The Last Resort. Për më tepër, çifti u pa me anëtarë të tjerë të kastit të përfolur se do të përfshiheshin në spin-off, si Jasmine Pineda dhe Gino Palazzolo. Për shkak të kësaj, disa fansa mendojnë se Sophie dhe Rob nuk janë ndarë, dhe gjithçka ishte për shfaqjen. Megjithatë, burimet thonë se të dy zyrtarisht janë ndarë. Madje duket sikur Rob mund të ketë një interes të ri dashurie. Ja çfarë dimë.

Rob postoi një grua misterioze në Instagram – aksidentalisht?

Sipas TVShowAce, Rob së fundmi ndau një video në Instagram që la të kuptohej se mund të kishte një grua të re në këtë jetë. Në video, shikuesit mund të shihnin një vitrinë plot me makina sportive. Papritur në video u shfaq një grua. Burri nga Los Anxhelosi nuk e pranoi gruan dhe e ktheu me shpejtësi kamerën nga ajo. Oop!

Gruaja e shfaqur në video kishte flokë ngjyrë kafe të errët dhe kishte veshur një bluzë të bardhë jashtë supe. Përveç kësaj, edhe super sleutistët e internetit nuk mund të mblidhnin ndonjë informacion shtesë për gruan.

Videoja bëri që fansat të spekulonin se Rob ka një interes të ri dashurie pas ndarjes nga Sophie. Megjithatë, disa fansa u habitën pse ai ende e postoi klipin pasi gruaja misterioze hyri në kornizë. Ndoshta ai dëshiron që shikuesit të spekulojnë për statusin e marrëdhënies së tij? Që atëherë, Rob nuk ka postuar më informacione për këtë grua misterioze. Megjithatë, sipas Instagramit të tij, Rob po jeton sërish në Los Angeles. Sipas Instagramit të Sophie, ajo duket se ende jeton në Teksas.

Rob dhe Sophie nuk kanë bërë zyrtarisht kërkesë për divorc

Sipas InTouch, një burim i afërt me Rob dhe Sophie tha se çifti nuk i ka dhënë fund martesës. Publikimi konfirmoi se dyshja u ndanë më pak se një vit pasi u martuan. Sipas burimit, çifti nuk ka paraqitur zyrtarisht kërkesë për divorc “sepse shfaqja është ende duke vazhduar”.

Burimi nuk specifikoi saktësisht se cilës spin-off të të fejuarit 90 Day i referohet ky koment. Pyesim veten nëse ata do të thoshin se çifti po pret deri në 90 Ditë të fejuarit: Happily Ever After? Sezoni 8 përfundon, pasi është ende duke u transmetuar. Apo ndoshta ata janë duke pritur për fundin e 90-Day: The Last Resort Season 2? Nëse po, ata do të duhet të presin pak, pasi sezoni 2 i 90-Day: The Last Resort nuk ka filluar ende.

Rob dhe Sophie dyshohet se janë ende miq

Për InTouch, burimi i tyre tha se Sophie dhe Rob janë ende miq. Jam i habitur kur e lexoj këtë, pasi ata nuk më dukeshin se ishin miq kur ishin bashkë në emision, a kam të drejtë?! Fansat shpesh vinin në dukje se Robit nuk dukej se i pëlqente aspak personaliteti i Sophie. Ai vazhdimisht dukej i mërzitur ndërsa kalonte kohë me Sophie. Për më tepër, të dy debatonin pothuajse çdo herë që ishin në ekran.

Pavarësisht, Rob dhe Sophie me sa duket qëndrojnë në kontakt. Burimi shtoi se Sophie dhe Rob nuk kishin qenë bashkë që kur Sophie u transferua me Kae në Austin. Sipas burimit të brendshëm, Sophie u transferua me Kae në maj 2023. Burimi shtoi se të dy gratë kanë jetuar së bashku që atëherë.

Nëse kjo është e vërtetë, kam disa pyetje në lidhje me afatin kohor të çiftit për të fejuarin 90 Day: Happily Ever After? Sezoni 8. Sezoni bëri që të dukej sikur Rob dhe Sophie po punonin për marrëdhënien e tyre ndërsa Sophie jetonte me Kae. Do të duhet të vazhdojmë të shikojmë për të zbuluar. Shikoni këtë hapësirë ​​për informacione të përditësuara mbi të dashurën e re të mundshme të Robit!