Gjithçka që duhet të dini për njeriun e ri të Michelle Lally

Klea

Gjithçka që duhet të dini për njeriun e ri të Michelle Lally

Sezoni premierë i Lugina po u jep shikuesve shumë për të kuptuar përsa i përket Dramës. Së pari, ne kemi keqbërësin e OG-së, Jax Taylor, që është kthyer duke nxitur telashe. Por më interesante është se fansat janë njohur Michelle Lally dhe Jesse Lally. Dyshja u takuan për disa vite pasi u takuan përmes “telefonatës më të gjatë të plaçkës”, sipas Michelle, dhe u fejuan në vitin 2017.

Çifti i martuar janë larg nga lumturia martesore dhe njoftuan ndarjen e tyre pak para premierës së sezonit. Ata ishin martuar vetëm gjashtë vjet. Të dy punojnë së bashku si agjentë imobiliar në Los Anxhelos, por dashuria ka rënë dukshëm. Episodi më i ri tregoi se sa e paqëndrueshme ishte bërë marrëdhënia e tyre dhe nuk ishte aspak e mirë.

Michelle gjen dashuri të re

Meqenëse episodi shpërthyes zbuloi se mund të kishte disa skelete në dollapin e Lallys, thashethemet po qarkullojnë se Michelle tashmë e ka gjetur veten një burrë të ri. Gjatë një segmenti pyetjesh dhe përgjigjesh në Instagramin e saj, Michelle u pyet për jetën e saj në takim, duke u përgjigjur se po shihte “Dikush mahnitës. Më pëlqen privatësia jonë e vogël për momentin.” Në një postim të veçantë, ajo ndau se ishte larguar zyrtarisht nga shtëpia që ndante me Xhesin, duke shkruar: “Jo. Qëllimi im i vetëm është të bëhemi miq një ditë.” Duket gjithashtu se të dy po e mbajnë biznesin e tyre dhe po funksionojnë ndërsa ajo shkroi: “Po, ne do të vazhdojmë të punojmë së bashku me klientët e kaluar. Por duke ecur përpara, do të kem klientët e mi dhe anasjelltas.”

Kush është njeriu i ri i Michelle?

Mjaft qesharake, Brittany Cartwright ka hequr qafe lidhjen e miqve të Michelle. Në një foto në grup të postuar në Instagram Story, Michelle mund të shihet e ulur pranë një këshilltari financiar të quajtur Aaron Nosler. Njeriu i parave punon në Thrivent, i cili ndodhet në Glendale, CA. Ai është i licencuar në 20 shtete, duke përfshirë Kaliforninë dhe Arizonën. Aaron ka punuar si drejtor në kompani për dy vitet e fundit dhe është diplomuar në Universitetin Shtetëror të Kalifornisë në Los Anxhelos. Çifti i sapo dubluar u fotografua gjashtë javë më parë, me Michelle duke komentuar poshtë, “Data ime e bukur”. Kështu që duket sikur kjo mund të ketë qenë nisja e tyre e butë.

Aaroni është një xhaxha krenar i mbesës së tij dhe duket se i kushton një rëndësi të madhe familjes. Kjo mund të jetë perfekte për Michelle pasi ajo ndan vajzën e saj Isabella me Jesse. Aaron është gjithashtu vullnetar në programin Kids Hope Big Brother dhe ka të mentoruarin e tij, një djalë të ri me emrin Jacob. Planifikuesi financiar është gjithashtu një qen dhe ka një qenush të quajtur Kilo. Të dyve duket se u pëlqen të shkojnë për ecje në Runyon dhe të luajnë fetch. Së fundmi, Aaroni ka udhëtuar mjaft nëpër botë, duke përfshirë ndalesat në Tajlandë, Carmel by the Sea dhe Big Sur.

Michelle flet për përfundimin e martesës së saj

Gjatë të njëjtit segment Pyetje dhe Përgjigje, Michelle gjithashtu foli për marrëdhënien e saj të dështuar me Jesse-n. Ndjekësit po bënin shumë pyetje në lidhje me rënien e martesës së tyre, me nënën e njërit prej tyre duke thënë: “Shpresoj që të gjithë ta kuptoni këtë. Ishte një kohë shumë e vështirë për mua. Vera e kaluar ishte shumë e vështirë për shumë arsye.” Michelle vazhdoi “Nuk e dija se dukesha kaq e pakënaqur. Por po, disa skena më kanë bërë të qaj dhe kanë qenë të vështira për t'u parë.”

Michelle zbuloi gjithashtu arsyen pse ajo dhe ish-bashkëshorti i saj ishin zotuar për të filmuar The Valley edhe pse po kalonin një kohë kaq të vështirë, duke thënë: “Fillimisht folëm për ta bërë këtë shfaqje vite më parë, kur vajza jonë 3-vjeçare Isabella ishte me të vërtetë. i ri. Nuk isha i sigurt se shfaqja do të merrej dhe më pas morëm thirrjen që ai shkoi direkt në serial. Kuptova se martesat janë të vështira, dhe ka ulje-ngritje dhe ne mund të jemi autentikë në shfaqjen e problemeve tona.”

Jax derdh çajin

Çizmet e çrregullta Jax derdhën disa thashetheme për Michelle gjatë episodit të fundit, gjë që i la fansat paksa të habitur. I keqi i OG-së vuri në dukje, “Michelle gjithmonë pretendon se nuk e di se cilët janë njerëzit e famshëm. Por ajo po vazhdonte me atë drejtor; ajo do të dilte me të për disa ditë rresht. Ajo shkon në Château Marmont çdo ditë nga shtëpia e saj dhe rastësisht e takoi atë në pishinë dhe ata shkuan mirë. Vetëm koha do të tregojë nëse Michelle e ka gjetur princin e saj simpatik apo një bretkosë tjetër.