Gjithçka që dimë rreth ribashkimit të sezonit 6 të RHOM

Klea

Gjithçka që dimë rreth ribashkimit të sezonit 6 të RHOM

Pas një sezoni shumë të diskutuar, Amvise të vërteta të Majamit kanë filluar të ngacmojnë ribashkimin e ardhshëm. Nga udhëtimi i kancerit të Guerdy Abraira-s deri te saga e pafundme e divorcit të Lisa Hochstein-it deri tek udhëtimi me gondolë në Mexico City nga ferri, sigurisht që ka shumë terren për të mbuluar. Miami është një nga serialet më bindëse Real Housewives që transmetohet, kështu që ne jemi të kërcënuar për ribashkimin tashmë. Këtu është gjithçka që dimë deri më tani për ribashkimin e sezonit 6 të RHOM.

Detajet e orës së ribashkimit të sezonit RHOM 6

I organizuar, si gjithmonë, nga Andy Cohen, ribashkimi i RHOM do të transmetohet në dy pjesë. Ndryshe nga disa ribashkime të tjera të Real Housewives, fansat nuk do të duhet të presin një javë në mes. Në vend të kësaj, ato do të transmetohen në netët krah për krah. Pjesa 1 transmetohet në Bravo më 28 shkurt dhe Pjesa 2 më 29 shkurt. Të dyja do të jenë të disponueshme për t’u transmetuar ditën tjetër në Peacock.

Grafiku i ndenjëseve të ribashkimit të sezonit RHOM

Bravo publikoi ribashkimin e sezonit të 6-të të RHOM tabelë ndenjëse muajin e kaluar. Dr. Nicole Martin mori dëshirën e saj për të mos u ulur shumë pranë Andit. Natyrisht, Larsa Pippen dhe Guerdy morën karriget e para. Guredy çuditërisht nuk u përmend shumë në përshkrimet e episodit të ribashkimit. Por duke marrë parasysh se sa shumë qanë shikuesit duke parë betejën e saj me kancerin dhe sa mbështetje mori ajo dhe familja e saj, duhet të imagjinojmë se ajo do të jetë në qendër të vëmendjes. Dhënia e karriges së parë Guerdy në tabelën e ulëseve tregon gjithashtu këtë.

Zonjat RHOM Nailed tyre Ribashkim duket

Zonjat e Majamit turpëruan qytetet e tjera të Real Housewives me pamjen e tyre të ribashkimit këtë vit. Të gjithë duken absolutisht mahnitës, nuk mund të zgjedh vetëm një si të veshur më mirë (megjithëse jam duke u anuar nga Kiki Barth). Kasti i RHOM-it të gjithë të veshur sikur po shkonin në të njëjtin event, gjë e rrallë me pamjet e ribashkimit të Real Housewives. Amvisat e qyteteve të tjera, mbani disa shënime!

Alexia dhe Larsa janë në luftë

Në përshkrimet e episodit të ribashkimit, është e qartë se një grindje do të jetë në qendër të vëmendjes – ajo midis Larsa dhe Alexia Nepola. Dy zonjat janë përplasur këtë sezon për markën Tequila të Larsa. Sa i përket episodeve të ribashkimit, përshkrimet ngacmojnë gjithçka, nga akuzat për përdorimin e drogës e deri te zënkat në prapaskenë. Ne duhet të imagjinojmë se ato komente “Unë nuk kam një Todd” do të dalin në një moment.

Alexia nuk është e vetmja që vjen për Larsën. Kiki gjithashtu do të përballet me ish-in e Scottie Pippen për mënyrën se si ajo ka vepruar që kur hyri në një marrëdhënie të diskutueshme me Marcus Jordan.

Marcus Jordan ka një fanatik të madh

Çfarëdo që Kiki thotë për marrëdhënien e Larsës me Markusin, mund ta ketë nxitur atë. Thuhet se djali i Michael Jordan hodhi një zemërim në prapaskenë në regjistrimin e ribashkimit dhe nuk bëri fjalë për yjet e Larsës. Julia Lemigova e ngacmoi këtë goditje, duke i thënë Dorinda Medley se Marcus tha disa gjëra të tmerrshme. Julia shtoi se mendimi i saj për Marcus, të cilin ajo mendonte se ishte një djalë i mirë, ndryshoi pas ribashkimit. Por komentet e tij me sa duket nuk ishin aq të këqija për të trembur Adriana de Moura, e cila pranoi se do të dilte me Marcus.

Është e paqartë nëse ky shpërthim i raportuar ka pasur ndonjë rol në ndarjen e Marcus dhe Larsa…dmth nëse ata madje janë ndarë fare. Megjithatë, si Adriana ashtu edhe Julia thanë se nuk ishin të tronditur nga lajmi i ndarjes.

Lisa është e zemëruar për mungesën e simpatisë

Oh, Lisa, pse është kaq e vështirë të rrënjosësh për ty? Simpatia nga divorci i saj i çrregullt është zhdukur gjatë gjithë sezonit. Shikuesit dhe yjet e saj në RHOM, kishin mjaftuar qëndrimin e vetë-përvetësuar të Lizës. Në ribashkim, ajo do të bëjë zgjedhjen shumë të gabuar për t’u përballur me zonjat e tjera për mungesën e ndjeshmërisë së tyre. Duke marrë parasysh mungesën e ndjeshmërisë së Lizës për bashkë-yjet e saj, kam një ndjenjë që do t’i shpërthejë në fytyrë.

Dr. Nicole flet për babin e saj

Nicole Martin në trailerin e mesit të sezonit RHOM S6

Këtë sezon e pa Nicole të përmirësonte marrëdhënien e saj me babanë e saj, Majk. Mjerisht, që kur sezoni përfundoi xhirimet, babai i Nicole ndërroi jetë. Në ribashkim, ajo do të hapet për marrëdhënien e tyre dhe pikëllimin e saj.

Adriana shkroi një poezi për Aleksinë

Adriana de Moura

Adriana do të tregojë aftësitë e saj krijuese në të shkruar për të dytin me radhë. Pas asaj letre në sezonin 5, Adriana u shfaq në ribashkimin e sezonit 6 me një poezi për Alexian. Mos ndrysho kurre, Adriana.