Gjithçka që dimë rreth ribashkimit të sezonit 4 të RHOSLC

Klea

Gjithçka që dimë rreth ribashkimit të sezonit 4 të RHOSLC

Është e sigurt të thuhet se sezoni 4 i RHOSLC ka qenë një udhëtim i egër. Me këtë shumë dramë që ndodh brenda dhe jashtë ekranit, ribashkimi pritet të jetë një përvëlues. Të Amvise të vërteta të Solt Lake City Kasti i aktorëve, së bashku me prezantuesin Andy Cohen, sigurisht që po e reklamojnë atë.

Ndërsa ribashkimi nuk do të transmetohet deri në fillim të janarit 2024, ne kemi mjaft ngacmime dhe shikime të fshehta për t’u emocionuar. Nuk ka ende asnjë fjalë zyrtare se sa pjesë do të jenë, megjithëse Andy Cohen pret tre. Duke marrë parasysh se sezoni i kaluar kishte vetëm dy, kjo shfaqje padyshim është ngritur përsëri në krye të renditjes së Real Housewives. Këtu është gjithçka që dimë për ribashkimin e sezonit 4 të RHOSLC deri më tani.

Grafiku i ulëseve shkaktoi një trazim

Bravo e lëshoi tabelë ndenjëse në fund të nëntorit, dhe menjëherë i bëri fansat të flasin. Me Monica Garcia dhe Heather Gay të dyja në karrigen e parë, vetëm grafiku i ulëseve premtoi një përballje. Pasi mori karrigen e parë vitin e kaluar, Whitney Rose u ul në vendin e tretë. Ndërkohë, Mary Cosby ishte ulur dukshëm më larg nga Andi.

Pamja e Ribashkimit

RHOSLC ribashkim duket u liruan më 7 dhjetor. Vërtetë ndaj formës së saj kaotike, postimi i Monikës në Instagram për pamjen e saj të ribashkimit përfshinte edhe pamjen e saj.

Nuk dukej se kishte shumë koordinim apo një temë në pamjet e ribashkimit. Por Whitney dhe Monica u frymëzuan të dy nga Bermuda, vendi i udhëtimit të fundit shpërthyes. Jemi pak të befasuar që Angie Katsanevas nuk mbajti një palë syze dielli gjigante të saj dhe që ajo dhe Meredith Marks ishin më të afërt për t’u përputhur.

Andy Cohen përforcon The Hype

Andy është përballur me kritika për organizimin e ribashkimit të tij, kështu që ndoshta kjo është arsyeja pse ai po bën kaq shumë për ta reklamuar këtë. Sigurisht që tingëllon sikur ai dha gjithçka. Në një video të TikTok të postuar pas filmimit të përfunduar, ai tha: “Babi ka nevojë për një pije. Dy pije.” Ai e përshkroi ribashkimin “errësirë ​​dhe stuhi nga Bermuda”.

Meredith Marks i tha Page Six se nuk e kishte parë kurrë kaq të irrituar. “Ishte shumë që ai e humbi atë, e dini? Asgjë shumë e çmendur, por ai patjetër u mërzit pak disa herë – disa herë.” Heather Gay tha për Entertainment Tonight, “Pashë Andin duke bërtitur në një mënyrë që më kujtoi mua që isha adoleshente me babanë tim”.

Edhe nëse ai kishte një kohë të vështirë në xhirimet, Andy tingëllon tepër i emocionuar që fansat të shohin ribashkimin RHOSLC. Në fakt, ai tha se taksa mbi të ishte në rregull, sepse ribashkimi do të jetë “vrasës”.

Përballja e Heather Gay dhe Monica Garcia

Heather dhe Monica u shfaqën si grindjet më të mëdha të RHOSLC këtë vit. Më së shumti shkuan mirë këtë sezon, por paditë shpërthyese të BeautyLab i bënë ata armiq. Dhe gjithçka është gati për të arritur në krye në ribashkim. Në Instagramin e saj, Heather nuk e përfshiu Monicën në foton e aktorëve apo nuk e etiketoi atë në postim.

Meredith gjithashtu ngacmoi konfrontimin e tyre “shpërthyes”. Dizajnerja e bizhuterive shtoi se të dyja zonjat vinin me radhë në sediljen e nxehtë. Monica ka qenë atje gjatë gjithë sezonit, duke marrë parasysh të kaluarën e saj dramatike dhe grindjen me Lisa Barlow. Por Meredith tha gjithashtu: “Unë mendoj se Heather kishte shumë për t’u përgjigjur gjithashtu dhe me të vërtetë i kishte mbajtur këmbët te zjarri.” Ndoshta kjo do të thotë se më në fund do të marrim disa përgjigje për atë sy të zi?

Mos prisni që zonjat të grimohen së shpejti. Heather i tha ET se ribashkimi vetëm sa e përkeqësoi marrëdhënien e tyre, ajo shtoi se i beson Monikës më së paku nga të gjithë shokët e saj të aktorit. Ajo është gjithashtu e pasigurt për xhirimet me Monikën përsëri.

Meredith Marks u shfaq me 14 faqe shënimesh

Meredith përdori shumë fjalë për të nxitur ribashkimin, veçanërisht “të çmendur” dhe “shumë intensive dhe serioze”. Ajo gjithashtu dëshironte të thoshte se ishte “argëtim”, por “Nuk e di nëse do ta përdorja fjalën “argëtim” për ta përshkruar atë. Ishte shumë rraskapitëse.” Ne supozojmë se ajo ka bërë një dush shumë të gjatë pas kësaj.

Meredith shkoi më lart dhe përtej, duke i thënë ET se ajo solli 14 faqe shënime. Por ajo ende u largua me shumë pyetje pa përgjigje. Ajo tha gjithashtu se ka një sërë çështjesh ende të pazgjidhura dhe se mund ta bëjë të vështirë për të gjithë kthimin për Sezonin 5.

Por Meredith pati disa rezultate pozitive nga ribashkimi. Ajo dhe Angie K “po gjejnë këmbë”, pasi Meredith i tha ET se ata e kuptuan se “kishte shumë njerëz të përfshirë që po vendosnin informacion brenda saj që ishin kundër meje”. Dhe ndërsa ajo ka ende shumë pyetje, Meredith tha se fansat do të marrin disa përgjigje.

Ende nuk ka asnjë fjalë nëse theksi transatlantik i Meredith-it shfaqet apo jo.

Whitney Rose është ende duke u shëruar

Meredith nuk është e vetmja që e la ribashkimin e rraskapitur. Kur Whitney Rose u shfaq në Watch What Happens Live, ajo dhe Andy të dy pretenduan se ishin ende duke e përpunuar atë. Whitney ngacmoi se gjërat mes saj dhe Monikës vetëm sa u përkeqësuan. Duket sikur Monika i tjetërsoi të gjithë…përveç Mary Cosby.

Mary Cosby e do Monikën

Mary bëri paraqitjen e saj të dytë të ribashkimit pas dorëzanimit në sezonin 2 (dhe anashkaloi fare sezonin 3). Për shkak se ajo është një “shoqe”, Mary nuk do të jetë në skenë gjatë gjithë kohës. Duke pasur parasysh se shumë shikues janë lodhur prej saj, kjo është ndoshta për të mirën.

Ashtu si bashkë-yjet e saj, Mary premtoi se ribashkimi do të jetë një udhëtim i egër. Andy Cohen tha se kishte një “diskutim shumë të mirë” me të. Në të kundërt, Mary i tha Extra se Andy “bërtiti gjatë gjithë kohës”.

Ndërsa ajo u rikthye teknikisht si “shoqja e Meredith”, duket sikur Monica është e preferuara e saj aktuale. Meri tha se ajo ishte e vetmja me të cilën Monica la në marrëdhënie të mira, duke shtuar, “Unë e kam kthyer atë”. Ylli jashtëzakonisht i diskutueshëm i Bravo-s madje shpreson të kthehet për Sezonin 5 si aleat i Monikës.

Jen Shah nuk do të shfaqet

Andi mbylli një thashethem popullor (ose, siç do të thoshte Meredith, ruuuhhhmor), duke konfirmuar se Jen Shah nuk do të zmadhohet nga burgu. Kjo është ndoshta për më të mirën. Ky sezon tregoi se sa mund të lulëzojë RHOSLC pa Jen.