Gjithçka që dimë rreth ribashkimit të sezonit 13 të RHOBH

Klea

Gjithçka që dimë rreth ribashkimit të sezonit 13 të RHOBH

Sezoni 13 i Amvise të vërteta të Beverly Hills është ende në ecje të plotë, por fansat tashmë e kanë zhvendosur fokusin tek ribashkimi. Fansat kanë shumë pyetje në lidhje me ribashkimin e ardhshëm, duke përfshirë edhe atë se kush do të jetë në sediljen e nxehtë. Nuk dimë ende shumë, edhe pse kemi pjesë. Ndërsa presim, le të bashkojmë atë që dimë.

Grafiku i ulëseve

Më 26 janar, Bravo ndau tabelën zyrtare të vendeve për ribashkimin e RHOBH. Kyle Richards dhe Sutton Stracke shënuan vendet e nxehta pikërisht pranë Andy Cohen, që zakonisht do të thotë se ata do të kenë më shumë për t’u përgjigjur në ribashkim.

Garcelle Beauvais dhe Crystal Kung Minkoff mbushën pjesën tjetër të divanit pranë Sutton në anën e djathtë. Në krahun e majtë, Erika Jayne u ul pranë Kyle, e ndjekur nga Dorit Kemsley dhe Annemarie Wiley.

Grafiku i vendeve zbulon shumë për pozicionin aktual të grave në shfaqje. Ka kuptim Kyle është ulur pranë Andit pas vitit që ka kaluar. Nga fundi i martesës së saj deri tek thashethemet e Morgan Wade, ajo ka shumë për të sqaruar në ribashkimin e RHOBH.

Vendosja e Sutton gjithashtu duket e drejtë. Gjeorgjiaja me të vërtetë u shfaq për të luajtur këtë sezon. Ajo planifikoi një udhëtim për vajza, shkoi në takime, mbrojti gjendjen e saj mjekësore dhe mbante hirin në një qese plastike. E dua atë. Ajo është bërë pjesë qendrore e spektaklit dhe meriton lulet e saj. Krahas kësaj, ajo u sparua shumë me Kyle këtë sezon, ndaj ka kuptim t’i kemi përballë njëri-tjetrit.

Vë bast se Erika po e falënderon Zotin që do të jetë jashtë vendit të nxehtë të këtij ribashkimi. Këngëtarja e Pretty Mess mund të pëlqejë vëmendjen, por ne mendojmë se ajo është e lumtur që do të jetë jashtë vijës së zjarrit për dy vjet rresht.

Kathy Hilton do të shfaqet

Kathy Hilton u largua nga RHOBH me një notë të hidhur pasi Lisa Rinna e akuzoi atë se kishte bërë komente urrejtjeje ndaj yjeve të saj dhe motrës së saj, Kyle. Pretendimi dukej se hapi plagë të vjetra për motrat Richards. Kyle u shpërtheu duke qarë në ribashkimin e sezonit 12 për marrëdhënien e saj të prishur me Kathy. Drama vazhdoi në sezonin 13 me Kyle duke zbuluar se ajo dhe motra e saj nuk kanë qenë në gjendje të riparojnë marrëdhënien.

Pas sezonit 12, fansat menduan se nuk do ta shihnin kurrë Kathy-n në Real Housewives, por më 27 janar, Bravo konfirmoi se 64-vjeçari do të shfaqej në ribashkimin e sezonit 13.

Nuk dimë shumë për segmentin e ribashkimit të Kathy-t, por e dimë se do të jetë emocional. Annemarie ngacmoi paraqitjen e ardhshme në një intervistë në janar me Page Six, duke e quajtur bisedën e ribashkimit të Kathy dhe Kyle “shumë të thellë dhe shumë të nevojshme”. O zot i madh. Sapo kishim të dridhura.

Crystal ndau gjithashtu mendimet e saj për paraqitjen e ribashkimit të Kathy-t në një intervistë me Entertainment Tonight, duke i thënë mediumit se motrat “kanë bërë një rrugë të gjatë”.

“Njerëzit e shohin familjen e tyre në një mënyrë që unë mendoj se është shumë paragjykuese, sepse nëse me të vërtetë mendoni për vëllezërit e motrat tuaja dhe jetën tuaj, mund të ziheni me vëllain ose motrën tuaj dhe të mos flisni me ta për disa muaj. Kjo është normale, por për shkak se ata janë nën një mikroskop, thjesht duket shumë më i madh dhe atyre nuk u jepet hapësira si njerëzit normalë, “tha ajo për median.

Ndonëse biseda mund të ketë qenë e vështirë për motrat, duket se gjithçka shkoi mirë. Kathy ndau një foto të varur me motrat e saj Kyle dhe Kim dy ditë pasi u filmua ribashkimi.

“Fundjava më e mirë me motrat e mia @kylerichards18 @kimrichards11”, shkroi ajo në postimin në Instagram.

Data e transmetimit

Nuk e dimë me siguri, por dyshojmë se Pjesa 1 e ribashkimit do të transmetohet në fund të marsit. Zakonisht, sezonet RHOBH janë rreth 20 episode. Sipas kësaj logjike, Episodi 20 do të transmetohet të mërkurën, më 13 mars, që do të thotë se pjesa e parë e ribashkimit ka të ngjarë të transmetohet më 20 mars.

Erika dëshiron që Kyle të ‘eviscerohet’

Erika mezi pret të shohë dikë tjetër në sediljen e nxehtë. Gjatë një paraqitje në Watch What Happens Live, këngëtarja zbuloi se shpreson që Andy të mos e ketë të lehtë me shokun e saj Kyle. “Si dikush që u ekskreova, do të doja që të gjithë të kenë të njëjtin trajtim,” i tha ajo Andit. “Unë e dua atë. Ajo është një mikesha ime e dashur, por e drejta është e drejtë.”

Ne e duam gjithashtu Kyle, por po, edhe ne kemi shumë pyetje për të.

Kristali thotë se Dorit është në sediljen e nxehtë

Në një intervistë me Entertainment Tonight, Crystal ngacmoi se Kyle nuk është i vetmi në vendin e nxehtë këtë vit. Ajo tha për gazetën se Dorit gjithashtu mori pak nxehtësi në ribashkimin e ardhshëm.

Sutton-it mund t’i ketë rënë të fikët

Në janar, një tifoz i njohur i Bravo llogaria e postuar në Twitter një thashetheme se Sutton-it i ra të fikët në ribashkim.

“Alarmi i supozuar i prishjes për ribashkimin #RHOBH – Sutton humbi mendjen në atë fund të ditës dhe duhej të dërgohej me ambulancë në spital. Garcelle shkoi me të”, shkruhej në Twitter.

Sutton ka qenë duke luftuar me probleme shëndetësore këtë sezon, por të fikët në ribashkim duket ekstreme dhe na ka shqetësuar. Asnjë nga zonjat RHOBH dhe as Andi nuk e kanë konfirmuar thashethemet, kështu që mendoj se do të duhet të presim dhe të shohim.