Gjithçka që dimë rreth Dorit Kemsley-t dhe Splitit të PK-së

Klea

Gjithçka që dimë rreth Dorit Kemsley-t dhe Splitit të PK-së

Dorit Kemsley dhe Paul “PK” KemsleyMartesa e tij ka goditur një problem të ashpër. Kjo do të bëhet një histori kryesore Amvise të vërteta të Beverly Hills Sezoni 13. Ne e urrejmë këtë. Me humorin britanik, mënjanë mendjemprehtë, ndërveprime të ëmbla me fëmijët e tyre dhe Boy George në dhomën e tyre të miqve, Kemsleys ishin një nga çiftet më të mirë të Bravos.

Tani, duket sikur ka telashe në parajsë, apo ka? Sinqerisht, është e vështirë të dish se çfarë të besosh kur bëhet fjalë për amvisat e vërteta. Nga thashethemet për mashtrime e deri te borxhet financiare, martesa dhe sjelljet e Dorit dhe PK shpesh janë shqyrtuar me kujdes. Këtu është gjithçka që dimë për marrëdhënien e tyre dhe betejat e saj, të cilat kanë çuar në ndarjen e Dorit Kemsley dhe PK.

Historia e tyre e dashurisë, çarjet dhe vala e parë e thashethemeve

Në vitin 2011, Dorit dhe PK jetonin të dy në Nju Jork. Ndërsa darkonin në të njëjtin restorant, dyshja u takuan dhe e goditën shpejt. Në vitin 2014, të dy mirëpritën fëmijën e tyre të parë, një djalë të quajtur Jagger. Pasi u martuan në vitin 2015, ata patën fëmijën e tyre të dytë, një vajzë të quajtur Phoenix, në 2016.

Nga fundi i po atij viti, Dorit iu bashkua kastit të RHOBH. Në sezonin e 7-të, ne takuam këtë familje të bukur, të mbrojtur nga një mënyrë jetese e pasur dhe thekse të ndryshme. Megjithatë, nga sezoni 12, drama filloi të rritet. E shihni, në vitin 2021, shtëpia e tyre u thye dhe Doriti u mbajt nën kërcënimin e armëve, duke lypur jetën e fëmijëve të saj.

Në trailerin e sezonit 13, PK shihet duke luftuar me PTSD-në ende të ndjerë të Dorit nga kjo ngjarje traumatike. Kur ndodhi kjo natë, PK ishte në Londër, kështu që mbijetesa e familjes ishte vetëm mbi supet e Dorit. Ne vetëm mund të hamendësojmë se sa e tmerrshme ishte kjo për Doritin dhe sa e çmendur duhet të jetë tani që bashkëshorti i saj të vërë në dyshim ndjenjat e saj.

Tashmë e martuar prej tetë vitesh, plasaritjet po rriten. Në fakt, Sutton Stracke mori pjesë gjatë një rrëfimi në premierën e javës së kaluar. Ajo pretendoi se natën që PK mori një BDI, ai mund të kishte pasur një grua në makinën e tij. Ndërsa Sutton theksoi se kjo ishte një thashethem, Erika Jayne gjithashtu i bëri hije Dorit, duke e pyetur për forcën e martesës së saj me një ton të poshtër.

Është e shtrenjtë të jesh Erika këto ditë, kështu që ajo po punon shumë për kontratën e saj vjetore të mbajtjes së diamanteve. Po jep ik.

BravoCon “Joke” e Erika

Gjatë një loje të dyshimtë në skenën Watch What Happens Live në BravoCon në 2022, Erika u pyet se kush mendonte se do të ishte çifti i radhës i Bravo që do të ndahej, Erika u tregua e turpshme, duke thënë se nuk donte t’i përgjigjej kësaj pyetjeje. Më pas, ajo u ngrit në këmbë, shkoi në pjesën e përparme të skenës dhe në mënyrë teatrale u përgjigj: Dorit dhe PK. Duke dhënë një qëndrim të këndshëm me një anë të vogëlushit, Erika më pas u kthye në vendin e saj.

Të gjithë dukeshin të tronditur, por Erika dukej e vetëkënaqur. Natyrisht, Doriti u mërzit. Menjëherë pas kësaj, mullinjtë e thashethemeve filluan të bënin gjënë e tyre, duke spekuluar se çfarë duhej të dinte Erika që kishte thënë këtë koment negativ për shoqen e saj të supozuar. Në fytyrën e Dorit, Erika më pas u përpoq ta përcillte deklaratën e saj si shaka, e cila, po.

Reagimi i Dorit për “shakanë” e Erikës

Në atë që tani është skena jonë e preferuar në këtë ekskluzivitet, Dorit filloi sezonin 13 duke iu referuar teatrit BravoCon të Erika. Në rrëfimin e saj të parë, Dorit riktheu performancën e bashkë-yllit të saj, duke mos lënë asnjë thërrime pas. Shikoni këtu, në përsëritje, si ne. “Ky nuk është një showman, kjo është ab*tch,” tha Dorit dhe ne jemi dakord. Por a ishte Erika duke bërë shaka duke ditur diçka që ne nuk e dimë, apo ajo është me të vërtetë thjesht ab?

Më shumë thashetheme dhe pamje

Martesa nuk është e lehtë. Edhe në partneritetet më të mira, mund të ndodhin grindje, keqkomunikime, madje edhe thashetheme të jashtme. Sa për thashethemet që kanë rrethuar ndarjen e Dorit Kemsley-t dhe PK-së, ka pasur disa.

Burri tashmë i larguar i Kyle Richards, Mauricio Umansky, u pa duke ngushëlluar Doritin në një mënyrë intime pas pushtimit të shtëpisë së saj. Natyrisht, për shkak se njerëzit po populloheshin, filluan të qarkullojnë thashethemet, të cilat të gjitha spekulonin për një lidhje mes të dyve. Dorit i quajti këto thashetheme “të rënda” dhe ata të dy mohuan çdo keqbërje. Aktualisht, Kyle dhe Mauricio janë të ndarë dhe shakatë se Mo tani është i lirë për Doritin po rriten dhe po shtohen.

Mbi zjarrin e koshit që është Twitter, BravoBabe postoi “Thashethemet thonë se PK tashmë është jashtë shtëpisë…” Një burim tjetër foli për In Touch, duke pohuar se “Ata kanë jetuar jetë të ndara për rreth dy muaj pasi ajo i dha fund”. Ata më pas shtuan se PK kishte jetuar në një hotel në Beverly Hills dhe ishte “zemërthyer”, pasi Dorit “u thoshte njerëzve se nuk kishte rënë në dashuri me të, por ata ranë dakord ta mbanin sekret për momentin që të mos ndodhte. ndikojnë në shfaqje.”

Daily Mail sapo ndau imazhe të PK nëpër qytet, pa unazën e tij të martesës. Ky është shumë tym. Pra, a ka zjarr?

Deklarata e Përbashkët e Mohimit të Dorit dhe PK-së

Në një deklaratë përmes People, të rishpërndarë nga blogeri thashetheme Zack Peter, Dorit dhe PK mohuan se po ndaheshin. “Kemi pasur disa vite sfiduese, të cilat i diskutojmë hapur në sezonin e ardhshëm të RHOBH. Ne mbetemi të përkushtuar për të punuar me këto çështje si një çift i bashkuar për familjen tonë.” Dhe për troçin që prisnim, theksuan: “Nuk jemi ndarë dhe as po planifikojmë ta bëjmë.

Çfarë tha Kyle Richards

Këtë javë, Kyle u shfaq në WWHL me vajzën e bezdisshme të John Mellencamp. Kur një telefonues e pyeti Kyle për thashethemet se PK jetonte në një hotel, Kyle dukej i tronditur. Ajo deklaroi se nuk i kishte dëgjuar ende këto thashetheme, por kur Andy Cohen shtypi, buzëqeshja e Kyle ishte e qartë, duke na ngatërruar edhe më shumë.

Skeptikët Hot Takes

Këtu vijnë përsëri njerëzit, njerëzit. Në Reddit, kjo ndarje po cilësohet si një skemë e fshehjes së parave. Jo çuditërisht, Dorit dhe PK i detyrohen mbi 1 milion dollarë Xha Semit. Sinqerisht, është e vështirë të dish se çfarë të mendosh, por duke qenë se fëmijët dhe zemrat janë të përfshirë, ne i urojmë gjithë të mirat.