Gjithçka që dimë për Trekëndëshin e Dashurisë së Katie Maloney dhe Tom Schwartz

Klea

Gjithçka që dimë për Trekëndëshin e Dashurisë së Katie Maloney dhe Tom Schwartz

Rregullat e Vanderpompës Sezoni 11 ngacmon një trekëndësh dashurie mes tyre Katie Maloney dhe Tom Schwartz. Pas divorcit të tyre në sezonin 10, Katie kishte vetëm një rregull për Tomin. Ai nuk do të dilte me askënd në kastin e tyre, pasi kjo do të krijonte tension gjatë xhirimeve. Të gjithë e dimë se si funksionoi kjo, pasi Tom kaloi kohë në sezonin 10 duke vjedhur momente intime me Rachel Leviss.

Tani që pluhuri është ulur dhe boja është tharë, të dy Katie dhe Tom kanë filluar të ecin përpara. Sezoni 10 tregoi një marrëdhënie që po formohej mes Katie dhe aktorit Satchel Clendenin, por dyshja që atëherë janë ndarë. Po kështu, Tom ishte i lidhur me Rachel dhe gjithashtu shokun e tij të dhomës, Jo Wenberg. Ne madje pamë Tomin të dilte në takimin e tij të parë me Kendall, një grua që ai e kishte takuar dhe klikuar me të në një aplikacion takimesh.

Tani, vrojtimi i zgjeruar i VPR tregon se Katie dhe Tom puthen secili me një partner të ri të mundshëm. Problemi i vetëm është se personi i tyre i interesit është i njëjtë. Natyrisht. Interesimi ynë është ndezur dhe jemi të sigurt që është edhe i juaji, kështu që ja gjithçka që dimë për trekëndëshin e dashurisë së Katie Maloney dhe Tom Schwartz.

Kush është saktësisht Katie & Tom’s Shared Crush?

Gruaja që ka kapur zemrat Në gojën e Katie dhe Tom është aktorja dhe këngëtarja, Tori Keeth. Me origjinë nga Seattle, IMDb e Tori liston projekte të shumta filmike dhe televizive, duke përfshirë Danger Force, Henry Danger dhe Dangerous Cheaters. Sa i përket karrierës së saj muzikore, Tori publikoi këngën “Lovesick” në vitin 2022 dhe në vitin 2023, ajo publikoi një videoklip për një këngë tjetër origjinale, “One More Night”. Eshtë e panevojshme të thuhet se Tori është e talentuar dhe ylli i saj po rritet me shpejtësi.

A ka kontrolluar dikush në Scheana Shay?

Si e njeh Tori kastin e VPR?

Në internet, Tori është mik me shumicën e kastit, si të kaluarën ashtu edhe me të tashmen. Madje, Kristen Doute dhe Ariana Madix kanë dalë herë pas here në faqet e rrjeteve sociale të Torit. Këtu, Vanderpump Rregullon gratë që rrallë nganjëherë mbështesin gratë e tjera që secila kanë komentuar përpjekjet e ndryshme muzikore të Torit. “Një bop i certifikuar,” shkroi Ariana në një, ndërsa Kristen shkroi “shumë krenare!” në një tjetër.

Në mënyrë të egër, në TikTok të Torit, Tori madje ndau një video të Rachel Leviss, e cila mori pjesë në një festë të Ditës së Shën Valentinit në shtëpinë e Torit. Kjo ngjarje ndodhi përpara se bota të kishte dëgjuar ndonjëherë për historinë e Skandovalit, ku afera e Tom Sandoval dhe Rachel u bënë tituj kombëtarë. Megjithatë, këto ditë, muzikanti duket se është plotësisht në anën e Katie. Për t’u kthyer prapa, siç mund të kujtojmë të gjithë, Rachel çuditërisht u përball me Schwartz-in në sezonin 10, dhe për shumë arsye, duke përfshirë këtë, Rachel u përbuz nga Katie.

Kthimi në datën e sotme, Tori filmoi veten duke parë videon e saj të realizuar në ditën e Shën Valentinit. Në këtë TikTok të ripërpunuar, tani mund të shohim sytë e Torit që zgjerohen ndërsa Rachel kalon nëpër derën e saj të përparme. Mbi derë, Tori futi mbishkrimin: “Ky TikTok nuk u plak mirë”. Një emoji klloun duket në videon e Torit, ndërsa Tori shihet duke tundur kokën në melodinë muzikore të një kolone zanore të dështuar video-lojë që po luhej në sfond.

Po, ajo është ekipi Katie. Thënë kështu, me lidhjet dhe aleancat tashmë të vendosura përgjatë gjithë këtij kasti, hyrja e Torit ka të ngjarë të shfaqet natyrshëm. Kjo do të thotë, derisa të formohet trekëndëshi i saj i dashurisë midis Katie dhe Tom dhe konkurrenca midis pushtimeve të saj të sapo divorcuara të zërë rrënjë.

Çfarë ka dalë për këtë trekëndësh dashurie?

Ky kast kishte nevojë për një ose dy fytyrë të re. Me Torin, duket sikur prodhimi arriti në ar, pasi pamja e saj ka të ngjarë të shohë një histori të madhe të shpalosur. Sa i përket asaj që ne dimë për kohën e saj të kaluar në xhirime, zëri i Torit u prezantua për herë të parë gjatë vrojtimit të zgjatur të sezonit 11 të VPR. Këtu, Tori mund të dëgjohet duke thënë “Unë jam i dashuruar me një çift të divorcuar”.

Pas kësaj, Tom thotë “Unë kurrë nuk kam qenë në një trekëndësh dashurie më parë”, e cila, hë? Bruh, ju jeni përfshirë fjalë për fjalë në festën e dashurisë së Sandoval me Rachel. Ju pranuat se mësuat për lidhjen e tyre në gusht të vitit 2022, por më pas, në fund të të njëjtit muaj, e puthe Rachelin ndërsa ajo po dilte fshehurazi me shoqen tënde. Më pas, ju të dy madje pranuat në media të ndryshme se puthja juaj nuk ia vlente, por se kishit ndjenja të sinqerta për njëri-tjetrin, kështu që…përsëri, a?

Sigurisht që duket si një trekëndësh dashurie, por, ok, largohu, Tom harruar, i pafajshëm. devijoj. Për tani.

Pas deklaratës së Tomit, kamera më pas del jashtë për ta treguar atë dhe Torin duke u puthur. Në një vend të veçantë, Katie dhe Tori janë parë më pas, duke u dalluar njësoj. “Fitoftë njeriu më i mirë”, thotë Katie. “Unë shoh vetëm një stuhi të ndyrë që po vjen,” tha me tallje Lisa Vanderpump, megjithëse meqë redaktimi mund të ketë qenë në lojë, ne nuk jemi të sigurt nëse Lisa po e thoshte këtë në aspektin e trekëndëshit të dashurisë, apo diçka tjetër.

Në këtë pikë, kush do t’ia fitojë zemrën Torit, në qoftë se njërin prej tyre, është me të vërtetë supozimi i kujtdo. Sido që të jetë, trekëndëshi i dashurisë së Katie Maloney dhe Tom Schwartz do të fillojë të transmetohet më 30 janar 2024, kur Vanderpump Rules të rikthehet për Sezonin 11.