Gjithçka që dimë për shfaqjen e re të Lisa Vanderpump, Vanderpump Villa

Klea

Gjithçka që dimë për shfaqjen e re të Lisa Vanderpump, Vanderpump Villa

Duhet të dashurosh Lisa Vanderpump, e cila edhe në sezonin e festave të fundvitit po ia plas të pasmet për të promovuar një tjetër emision për punonjësit e saj, të titulluar me vend Vilë Vanderpump. Që nga viti 2013, Lisa ka zbukuruar ekranet tona me këshillat e nënës, majat e mëndafshta të lëmuara dhe një aftësi unike për të na bërë të interesuar për topat e djathit të dhisë. Ndërsa kjo e fundit nuk tingëllon e shijshme, fansat kishin gjithmonë oreks për dramën që servirte Vanderpump Rules, kështu që gishtat janë kryqëzuar për shfaqjen e re të Lisa Vanderpump Vanderpump Villa.

Njihuni me aktorët

Për ata që nuk mund të shkojnë vetëm në Francë për një briosh, Lisa ju ka mbuluar. Ajo vendosi kamera rreth një vile për të gjurmuar stafin e saj në Chateau francez. Të sapolindurit janë të nxehtë dhe me siguri do ta gjejnë veten të përzier në të gjitha llojet e telasheve. Thjesht një vëzhgim, por mendoj se shumica e aktorëve janë në fund të të 20-tave deri në mesin e të 30-tave. Ky mund të jetë një lëvizje e llogaritur nga Lisa për të shpresuar që të mos duhet të merret me arratisjet e shkollave të mesme siç bën në VPR.

Falë Hulu, fansat së shpejti do të mund të shikojnë se si Lisa po pushon në shtëpinë e saj luksoze. Secili nga 12 yjet e rinj të realitetit televiziv u zgjodh me kujdes për rolin nga kumbara e Bravo. 12 fituesit me fat u duheshin për pozicione specifike, duke përfshirë mikpritjen, shefat e kuzhinës, miksologët dhe kujdestaret e shtëpisë. Sipas People, të gjithë anëtarët e kastit janë ekspertë në fushat e tyre përkatëse.

Kthesa e re argëtuese është se çdo anëtar i stafit punon dhe jeton në vend. Lista e anëtarëve të kastit përfshin;

Gabriella Sanon – Koordinatore e Ngjarjeve

Stephen Alsvig – Koordinator i Ngjarjeve

Andre Mitchell – Miksolog

Telly Hall -Miksolog

Eric Funderwhite -Menaxheri

Marciano Brunette – Server kryesor

Hannah Fouch – Server

Priscila Ferrari -Server

Grace Cottrell – Kujdestare e shtëpisë

Anthony Bar – Shef Ekzekutiv

Caroline Byl – Sous Chef

Premisa është një recetë për sukses

Nuk është për t’u habitur që Lisa nuk do të ngatërrohet me një plan që funksionon. Krijimi i saj i parë, Vanderpump Rules, ka prodhuar 11 sezone, kështu që nuk ka asnjë arsye për të dyshuar se Vanderpump Villa nuk do të kishte sukses gjithashtu. Seriali tashmë po u premton shikuesve “dekadencë dhe shthurje”. Stafi do të pritet të përmbushë detyrat e tij profesionale, të mos kalojë kufijtë e papërshtatshëm dhe ta mbajë klientin të lumtur pavarësisht se çfarë kërkon.

Duket se anëtarët e kastit vijnë të gjithë nga SHBA-ja e mirë, duke përfshirë Los Anxhelosin, Las Vegasin, Miami, Atalantën, Dallasin, Nju Jorkun dhe Shën Agustinin. Unë do të kisha hedhur disa evropianë për masë shtesë, por në rregull, zonja LVP. Pa dyshim do të jetë interesante të shihet se si një grup amerikanësh punojnë me klientë të cilët kanë shumë mundësi të udhëtojnë mirë dhe të dinë saktësisht se si u pëlqejnë gjërat.

Gjatë finales së Dancing With The Stars, Lisa-s iu dha pak kohë transmetimi për të promovuar shfaqjen e saj të re, gjë që ka kuptim pasi Kompania Walt Disney zotëron Hulu dhe ABC. Gjatë intervistës, Lisa vuri në dukje, “Sapo u kthyem nga xhirimet në jug të Francës në një vilë, duke jetuar me 12 nga stafi dhe të ftuarit e mi” dhe tregoi se kishte “mashtrime në Chateau”. Sinqerisht, kjo mund të nënkuptojë çdo gjë, por paratë e mia janë për ndarje të shumta dhe grimime.

Nuk është për t’u habitur që Lisa është producentja ekzekutive e Vanderpump Villa. Shfaqja është prodhuar edhe nga Bunim/Murray, i cili ishte gjithashtu pas The Real World, kështu që fansat po kalojnë një kohë të mirë. Lisa vazhdoi duke thënë se shfaqja do të jetë “jashtë fiksimit”, kaq qartë, që nuk mund të mungojë.

Data e Premierës

Hulu nuk ka zbuluar ende një datë premierë për Vanderpump Villa, por fansat mund të presin që ta shohin shfaqjen në Vitin e Ri. Lisa po eksperimenton shumë me Chateau Rosabelle në sezonin e parë pasi ka vendosur ta bëjë atë një përvojë pop-up.

Banorja e Beverly Hills po kërkon të shohë nëse mund ta bëjë vilën një sipërmarrje të përhershme. Kjo do të thotë që çdo anëtar i stafit është nën mikroskop dhe pritet të performojë sa më mirë që ka. Nëse zhgënjejnë, do të kërkojnë të largohen. Siç thonë ata, Franca po thërret, dhe ju nuk do të dëshironi të humbisni premierën e sezonit të Vanderpump Villa. Gishtat e kryqëzuar, shfaqen edhe disa staf të OG VPR!