Gjithçka që dimë për sezonin 8 të Shtëpisë Verore

Klea

Gjithçka që dimë për sezonin 8 të Shtëpisë Verore

Tashmë e kam të rezervuar Loverboy-in tim për premierën e Vitit të Ri Shtëpi verore Sezoni 8. Personalisht, unë do të shkoj me Black Cherry Vanilla për episodin e parë, pasi është i butë dhe i ëmbël, me një zhurmë të lehtë, ashtu siç mendoj se do të shkojë sezoni, falë ndarjes midis Lindsay Hubbard dhe Carl Radke. . Por vë bast se po pyesni veten se kush është kthyer? Çfarë do të zbresë? Kur mund të shikoj? Epo, kafshët e mia të vogla të festës, të gjitha ato pyetje do të marrin përgjigje në kohën e duhur. Vetëm vazhdoni të lexoni më poshtë.

Sezoni 7 tregoi shtëpinë në ankth. Jo vetëm që Carl e kishte lënë punën për mikun e tij më të mirë, por Lindsay dhe Carl po silleshin sikur të ishin Bonnie dhe Clyde, sikur e gjithë bota të ishte kundër lidhjes së tyre të dashurisë. Megjithatë, rezulton se shumica e fansave kishin të drejtë. Marrëdhënia e Lindsay dhe Carl u rrëzua dhe u dogj më shpejt se një palë zgjatime që u kapën në një qiri. Sezoni i kaluar ishte argëtues dhe i lehtë në pjesën më të madhe, por sezoni 8 duket se do të jetë një udhëtim shumë me gunga.

Kur jep premierë sezoni 8 i Summer House?

Banda është kthyer në shtëpinë e tyre me qira në Montauk duke filluar nga e enjtja, 22 shkurt, në orën 21:00 ET/PT në Bravo. Episodet e reja do të transmetohen gjithashtu ditën tjetër në Peacock. Kamerat u rikthyen gjatë verës së 2023 për të kapur problemet mes çiftit të artë. Në fakt, ishte Carl ai që thirri produksionin për të kapur bisedën e ndarjes. Sezoni duhet të mbulojë gjithçka nga 4 korriku deri te Dita e Punës.

Kush do të kthehet për Summer House 8?

Carl, Lindsay, Paige DeSorbo, Amanda Batula, Kyle Cooke, Danielle Olivera, Ciara Miller dhe Gabby Prescod janë vendosur të kthehen në brigjet e Bregut Lindor. Bravo vendosi të shtojë edhe dy fytyra të reja të cilat janë beqare dhe tërheqëse. Jesse Solomon dhe West Wilson do të bëjnë valë këtë verë.

Anëtarët e aktorëve të sezonit 7, Samantha Feher, Mya Allen, dhe Chris Leoni nuk janë parë në trailerin apo foton e aktorëve, por thuhet se do të shfaqen në role me kohë të pjesshme. Gjatë një postimi në Instagram nga korriku, Sam bëri shaka duke thënë se “ende po jepte personazhin kryesor”. Fansat sapo panë Sam duke vizituar Kory Keefer në Winter House, por është e paqartë nëse miu i palestrës do të shfaqet gjithashtu. Megjithatë, ish-anëtari i kastit, Andrea Denver është parë gjithashtu duke u shoqëruar me kastin, kështu që zemërthyerja italiane me siguri do të shfaqet.

A do të make up Danielle dhe Lindsay?

Një nga pyetjet kryesore të shikuesve është nëse miqësia e Danielle dhe Lindsay do të riparohet. Mund të raportoj me siguri se dy zonjat kanë gjetur rrugën e tyre për t’u kthyer tek njëra-tjetra. Sinqerisht, nuk mund të isha më i lumtur për ta. Edhe pse Danielle, mendoj unë, meriton një mik më të mirë, të dy kanë një histori të gjatë dhe ishte e trishtueshme të shikoja se miqësia e tyre shpërtheu.

Lufta e tyre shpërthyese ndodhi në fund të sezonit 7 pasi Lindsay ndjeu se shoqja e saj nuk po e mbështeste shumë. Fatmirësisht, kur sezoni 8 filloi xhirimet, të dy filluan të shpërndanin foto së bashku. Në gusht 2023, Danielle ishte e ftuar në dushin e nusërisë së Lindsay. Mjerisht, ajo ishte gjithashtu e ftuar në udhëtimin e ndarjes së Lindsay. Udhëtimi dukej si argëtues i madh, por Lindsay ishte ende duke ndrequr një zemër të thyer.

Çfarë tregoi traileri i Shtëpisë Verore?

Para së gjithash, sezoni 8 i Summer House do të tregojë vdekjen e fejesës së Carl dhe Lindsay. Dhe ndërsa nuk më pëlqen trishtimi i të tjerëve, ka diçka për të thënë për dramën. Vështrimi i fshehtë tregoi Carl dhe Lindsay duke bërë “bisedë” dhe ish-Zv.P e Shitjeve për Loverboy duke thënë: “Unë nuk jam i lumtur dhe nuk mendoj se ju jeni të lumtur. Ju keni nevojë për këtë në marrëdhënie, duhet të keni fuqinë mbi personin tjetër. Ju jeni vërtet i talentuar të luani viktimën.”

Traileri tregoi gjithashtu Kyle dhe Amanda në një udhëkryq, ndërsa stilistja grafike filloi të kuptonte se mendimet e saj nuk u morën seriozisht. Xhesi i ri është kapur duke flirtuar fort me Paige-n dy fundjavat e para, gjë që i bën të gjithë në shtëpi të mos ndihen rehat. Edhe pse të gjithë duket se po ndodhin shumë, sezoni kryesisht mendon se do të përqendrohet rreth Carl dhe Lindsay, dhe unë jam mirë me këtë.