Gjithçka që dimë për rregullat e Vanderpump Sezoni 11

Klea

Gjithçka që dimë për rregullat e Vanderpump Sezoni 11

Rregullat e Vanderpompës Sezoni 10 përfundoi në një nivel të errët. Pas lidhjes së Tom Sandoval dhe Rachel Leviss, kamerat e rrëzuara në atë kohë të Bravo u kthyen për të filmuar përplasjen. Brenda, gipsi qëndronte, i thyer rëndë. Vlerësimet nga ky tregim Scandoval, megjithatë, sollën një nivel të lartë të të gjitha kohërave për këtë serial dikur të vdekur në kufi.

Ku mund të shkojë ky kast nga këtu është supozimi i kujtdo. Thënë kështu, disa rrjedhje kanë ndodhur që atëherë, pasi xhirimet për sezonin e ardhshëm të VPR sapo kanë përfunduar. Kuriozë? Këtu është gjithçka që dimë për sezonin 11 të Vanderpump Rules, i cili duket i çrregullt.

Teaser i Sezonit 11 të Rregullave të Vanderpump

Teaser-i i sezonit 11 të Vanderpump Rules ka sapo ka rënë në BravoCon, dhe chiiiilllld, duket mirë. Është e shkurtër, por sasia e informacionit brenda është e mjaftueshme për të na ulur dhe gati. Me një këngë me temë të ngadalësuar që gradualisht intensifikohet përpara se xhami të thyhet në ekran, duket sikur tensionet janë ende të larta (duh) pas ndarjes së Arianës dhe Tomit. Me shaka, James Kennedy është i pari që foli, duke tërhequr një vijë në rërë me gishtërinjtë e tij për të ndarë hapësirën e Arianës nga ajo e Tomit gjatë asaj që duket të jetë një dalje në grup.

Disa rrahje më vonë, Lisa Vanderpump shfaqet në ekran. Jo çuditërisht, Lisa i kërkon Scheana Shay dhe Lala Kent të tregojnë dhembshuri ndaj aktorit të tyre të rënë nga hiri, Tom. Kjo pasohet nga një Tom në terren, i cili po bërtet gjatë asaj që duket si një seancë terapie e egër. Në një kthesë interesante të ngjarjeve, Scheana më pas përqafon Tomin, ndërsa një Katie Maloney në pyetje e pyet Scheanën nëse ajo është e gatshme të humbasë miqësinë e Arianës.

Duke lëvizur, Ariana akuzon Tomin se po përpiqet të ‘vrasë’ qenin e saj, ndërsa Lala ulet aty pranë, duke luajtur me nervozizëm me thonjtë e saj. Më pas Ariana i thotë Tomit se “avokati i saj do të merret me të”. Kamera tani kthehet në daljen në plazh, ku Tom njofton “Unë jam jashtë”, ndërsa një Ariana e ulur në rërë qesh. Shihni, ka një shumë për të shpaketuar, duke na bërë gjithnjë e më të etur për premierën e sezonit 11 të Vanderpump Rules.

Kur do të shfaqet Premiera e sezonit 11 të Vanderpump Rules?

Fatkeqësisht, do të duhet të presim deri në janar 2024 për premierën e Vanderpump Rules Season 11. Përveç kësaj, episodi i parë zyrtar nuk ka ende një datë specifike në janar, kështu që gjithçka që mund të bëjmë tani është të rrimë duarkryq dhe të presim për zhvillime të mëtejshme të shpaloset.

Ajo që dimë është se sezoni 11 filloi xhirimet në korrik 2023, sipas një postimi të bërë në faqen zyrtare të rrjetit në Instagram. Xhirimet përfunduan shtatorin e ardhshëm.

The Vanderpump Rules Season 11 Cast

(Foto nga: Nicole Weingart/Bravo nëpërmjet Getty Images)

Rachel i ka puthur lamtumirë televizionit realitet, ashtu si edhe Charli Burnett. Në të kundërt, seritë e rregullta të Lala, Ariana, Sandoval, James, Katie, Scheana, Lisa dhe Tom Schwartz do të kthehen të gjithë për sezonin 11 të VPR. Të rikthyer në rolet e “miqve” do të jenë Brock Davies, bashkëshorti i Scheana dhe Ally. Lewber, e dashura e James. Për rekord, Daniel Wai, njeriu i ri i Arianës, ende nuk ka konfirmuar nëse ka filmuar apo jo përkrah zonjës së tij kryesore.

Përkundrazi, përmbyllja e këtij ekipi, për të paktën një episod, nuk është askush tjetër veçse Jax Taylor, i cili, uf. Në BravoCon, producentët ekzekutivë të shfaqjes u ulën në një panel të quajtur “Spilling Vanderpump Tea with Bravo Producers”. Këtu, u zbulua se ish-miri i Sandoval, Jax do të hyjë për të kapur Sandoval. “Do të jetë ky moment i mrekullueshëm me Jax Taylor, ku ai ka mundësinë të flasë, në mungesë të një fjale më të mirë, me Tomin,” ngacmoi producentja ekzekutive Sheonna Mix.

Sa i përket paraqitjeve të tjera nga yjet e VPR të së kaluarës, Sheonna do të shtonte vetëm se “Këta janë miq të vërtetë, miqësi të vërteta, kështu që edhe pse njerëzit nuk janë më në shfaqje, ata janë ende shumë të përfshirë në jetën e tyre”. Nëse kjo ishte një e dhënë, paratë e mia janë në Billie Lee. Billie u pa me Sandoval gjatë kohës së xhirimeve për Sezonin 11. Megjithatë, do të isha i lumtur të më gjenin gabim, gjë që do të shihte që kasti i Sezonit 10 të mbahej kryesisht i paprekur për Sezonin 11.

Informacion i rrjedhur

Përveç rrëfimeve të gjetura në teaser, anëtarët e kastit ishin të gjithë së bashku në BravoCon, duke jetuar jetën e tyre më të mirë. Prandaj, kur iu kërkua të bashkëngjitte vetëm një fjalë për të përshkruar më së miri sezonin 11, kasti pati reagime të ndryshme, të cilat vërtetuan se ky sezon ka të ngjarë të jetë i çrregullt. Megjithatë, si Ally ashtu edhe Lala u përgjigjën “e trishtuar”.

James tha “e habitshme” ndërsa Katie tha “e hutuar”. Ariana u shpreh “emo”, ndërsa Lisa u përgjigj “e trazuar”. Më pas mikrofoni shkoi te Sandoval, i cili tha “slitë me rul” ndërsa njerëzit brohoritnin, duke vërtetuar pak a shumë mendimin e tij. Kur erdhi tek Schwartz, ai ishte i çmendur sepse Katie më herët ishte tallur se dukej si një divan, por më në fund ai tha “Shakesperian”, cila, a?

Scheana i përfundoi të gjitha duke përdorur dy fjalë, duke thirrur “f*cking fort”. Ne e dimë nga rrjedhjet e fundit të sezonit 11 të Vanderpump Rules se fjalët e Scheana ka të ngjarë të jenë të sakta. E shihni, Ariana dhe Sandoval secili sollën data në këtë ngjarje. Schwartz ka të ngjarë të ketë bërë po ashtu, pasi Jo Wenberg u pa e angazhuar në një bisedë me Katie, të cilën duhet ta shikojmë TANI.

Në lajme të tjera, një tifoz i dehur rrëzoi finalen. Ai u hoq, por më pas u kthye duke kërkuar veprim. Sa për pjesën tjetër të sezonit 11, pasojat nga Scandoval do të ndihen ende. Në këtë pikë, aktorët duhet të vendosin se si, apo edhe nëse duan të ecin përpara me Sandoval.

Për më tepër, në dyqanin e sanduiçëve të Ariana-s dhe Katie-t u panë kamera jashtë, duke filmuar në vitrinën e tyre. Më pas qarkulluan imazhe të aktorëve që testonin shijet e menusë së zonjave. Një vend tjetër i xhirimeve ishte Liqeni Tahoe, ku i gjithë aktori udhëtoi për një arratisje, gjë që tingëllon e çrregullt. Për shkak të gjithë këtij informacioni kaotik, për ne, Sezoni 11 i Rregullave të Vanderpump nuk mund të vijë mjaft shpejt.