Gjithçka që dimë për amvise reale të Orange County

Klea

Gjithçka që dimë për amvise reale të Orange County

Falë Amvise të vërteta të Orange County, fansat kanë mundur të hedhin një vështrim në portat e praruara të disa prej komuniteteve më të bukura të vendit. Që nga viti 2006, gratë e OC janë kujdesur të mbajnë thashethemet e lëngshme. Sezoni 17 ishte paksa i ngadaltë, por tregoi se Heather Dubrow lëvizte në një shtëpi edhe më të madhe. Gjyqtari Tamra ende i largon miqtë e saj. Vizita surprizë e Vicki Gunvalson dhe një Shannon Beador e shkatërruar për prishjen e marrëdhënies së saj. Dielli po shkëlqen ndërsa një sezon i ri është gati të zbresë nga gazsjellësi, kështu që ja çfarë mund të presim.

Kush do të kthehet për sezonin 18 të RHOC?

Deri tani, kasti i RHOC nuk ka zyrtarisht është konfirmuar. Por Taylor Armstrong, i cili ishte një “mik i”, nuk do të jetë më pjesë e shfaqjes, gjë që është mirë me mua sepse harrova se ishte edhe në sezonin 17. Megjithatë, një pushim i madh në casting erdhi kur u shpall Alexis Bellino për t'u rikthyer si “mik i” për sezonin 18. Alexis ka filmuar në shumë vende, duke përfshirë një restorant me Heather dhe Emily Simpson në janar.

Ish-mbretëresha e agrumeve aktualisht është në lidhje me ish-in e Shannon, John Janssen. TMZ raportoi se Vicki u kthye si e ftuar për t'u përballur me Tamrën. Vicki u pa gjithashtu duke drekuar me Heather dhe Shannon në film. Emily dhe Gina Kirschenheiter do të kenë gjithashtu një portokall. Natyrisht, Tammy Sue do të kthehet, veçanërisht pasi Tres Amgias pati një përplasje. Tashmë e dimë se do të ketë një të re, Katie Ginella, sepse Gina është kapur duke u grindur me të gjatë xhirimeve.

Kur do të shfaqet premiera e sezonit të 18-të të RHOC?

Tani, ky është vetëm një supozim i edukuar pasi Bravo nuk është angazhuar ende për një takim. Por, Sezoni 18 i Real Housewives of Orange County nuk do të rikthehet në ekranet tona të vogla deri në fund të vitit 2024. Xhirimet u rikthyen javën e 22 janarit 2024 dhe pritet të vazhdojnë deri në prill. Prodhuesve do t'u duhen disa muaj për t'i bashkuar dhe vendosur zare, redaktimi AKA.

Nuk duket se kasti po merr ndonjë ndryshim të madh si disa nga ekskluzivitetet e tjera, por Bravo duket se po përpiqet të rifitojë atë ndjenjë nostalgjike duke rikthyer disa lojtarë të rëndë nga e kaluara. Nëse gjithçka shkon sipas planit, ndoshta rrjeti do të vazhdojë të sjellë disa OG të preferuara nga fansat për ta mbajtur shfaqjen interesante.

Alexis është kthyer së bashku me burrin e saj të ri

Nuk mund ta besoj se do të mbështetemi te Alexis për argëtimin e sezonit 18, por ja ku jemi. Shannon dhe John u ndanë menjëherë pasi sezoni 17 filloi xhirimet, kryesisht sepse ai donte më shumë privatësi. Të dy kishin lidhje nga viti 2019 deri në vitin 2023, por ata thjesht nuk ia dolën dot. Por sa hap e mbyll sytë, ai ishte jashtë dhe po takohej me Alexis; çfarë shuplakë në fytyrë. Alexis kishte qenë në bisedime për një kohë me rrjetin për kthimin e saj, por vë bast se burri i saj i ri dhe drama e ndihmuan në kauzën e saj.

Kuptohet që Shannon është i zemëruar. Nëna e tre fëmijëve ndihet e tradhtuar dhe e verbër, veçanërisht nga Tamra, e cila mesa duket mbështet çiftin e ri. Heather dhe Tamra gjithashtu fluturuan së bashku në një avion privat me Alexis. Mund të supozoj vetëm se kjo e zemëroi Shanon më shumë. Alexis ka qenë gjithashtu shumë i zëshëm në rrjetet sociale dhe madje shkroi në një histori: “Ky burrë më bën të kuptoj se mund ta përballojmë këtë botë së bashku. Urrejtësit… largohuni!” Por unë mendoj se është e sigurt të supozohet se urrejtësit, kryesisht Shannon, nuk do të fluturojnë mbi këtë rrëmujë të nxehtë.