Gizelle Bryant dhe Robyn Dixon në Craig Conover dhe Shep Rose

Klea

Gizelle Bryant dhe Robyn Dixon në Craig Conover dhe Shep Rose

Nëse dielli është në qiell, atëherë mund të supozoni se Banditët me sy të gjelbër janë diku duke ndarë disa mendime të forta për diçka. Sot, janë djemtë e Charm jugor!

Pas një fundjave të stuhishme në BravoCon, Gizelle Bryant dhe Robyn Dixon mori pjesë në podkastin e tyre, Reasonably Shady për të diskutuar arritjet dhe uljet e tyre nga fundjava e egër në Las Vegas. Yjet e Real Housewives of Potomac shpjeguan disa nga ndërveprimet e dyshimta që patën me shokët e tyre bravolebi dhe sesi disa njerëz ndonjëherë duken më mirë personalisht sesa në TV.

Me sa duket, ky ishte rasti me Craig Conover. Si Robyn ashtu edhe Gizelle u rrëmbyen sesi ishin mahnitur nga pamja e tij. Megjithatë, mendimi i tyre për Shep Rose nuk ishte aq lajkatar.

Southern Charm merr trajtimin Reasonably Shady nga Gizelle Bryant dhe Robyn Dixon

Gjatë përmbledhjes së fundjavës së tyre në BravoCon, Gizelle tregoi se për shkak të “marrëdhënies” së saj të re me yllin e Winter House, Jason Cameron, ajo ishte në gjendje të takonte shumë bravole të reja që normalisht nuk do t’i shihte. Ajo tha se supozoi gabimisht se të gjitha shfaqjet jo-zonjat shtëpiake ishin plot me “idiotë të dehur”, por mësoi se nuk është 100% kështu.

Më pas, Robyn filloi të fliste për Craig dhe se si ai ishte çuditërisht i pashëm personalisht. Ajo tha se ishte e tronditur nga sa i pashëm ishte ai në jetën reale. Me pasion, ajo pyeti: “A mund t’ju them se Craig duket mirë personalisht?”

Gizelle u përpoq të prishte shkëlqimin e tij BravoCon në marrëdhënien e tij të lulëzuar me Paige DeSorbo. Ajo teorizoi se Paige “e pastroi atë”. Megjithatë, Robyn nuk ishte gati t’i jepte Paige aq shumë kredi. (Ne të gjithë pamë veshjet BravoCon të Paige, në fund të fundit.)

“Edhe [in pictures] nga BravoCon, ai nuk duket aq mirë. Por kur e sheh atë njeri personalisht, është sikur, ‘Oh, në rregull’”, shpjegoi Robyn, me të cilën Gizelle ra dakord.

“Ai është i veshur shumë mirë. Flokët e tij janë të prera,” shtoi Gizelle. “Ai është i gjatë. Ai mban erë të mirë.”

Më pas, gjërat u zbehën kur ajo e zhvendosi fokusin tek ylli i Craig. Gizelle vazhdoi: “Tjetra ndoshta ka marrë erë si natën e kaluar. Shep është një histori tjetër.”

Robyn u hodh brenda dhe me shaka tha se Shep dukej si një “peshkatar”, ndërsa Gizelle tha se po i jepte asaj një atmosferë “kodërbile”. A nuk ka vend për një peshkatar kodrinor në BravoCon? Sido që të jetë, tingëllon sikur Craig solli gjithë sharmin ndërsa Craig sapo nxori jugun, dhe të dy lanë një përshtypje të qëndrueshme te Amvise e vërtetë e Potomac.

Ju mund t’i kapni të dy dyshet dinamike në veprim në Bravo. Southern Charm transmetohet të enjten në orën 9/8c. The Real Housewives of Potomac transmetohet të dielave në mbrëmje në orën 8/7c.