Gina Kirschenheiter thotë se ka dashuri 'të vërtetë' për Heather Dubrow

Klea

Gina Kirschenheiter thotë se ka dashuri ‘të vërtetë’ për Heather Dubrow

Gina Kirschenheiter ka kaluar një kohë të mirë në sezonin 17 të Amvisat e vërteta të Orange County. Veterani pesëvjeçar i spektaklit ka bërë një rrugë të gjatë. Ajo ka përballuar një divorc, një BDI dhe një humbje të përkohshme pasuese të patentës së shoferit në Kaliforni. Këto ditë, ajo është më e sigurt për veten e saj, duke shprehur mendimet e saj dhe duke shijuar jetën me kokë të pastër (ajo është esëll për gati dy vjet).

E vetmja fushë ndonjëherë e ndërlikuar ka qenë miqësia e saj “e vërtetë” me të Heather Dubrow. Ka pasur disa herë kur Heather ndjeu se Gina nuk po kalonte mjaftueshëm kohë me të, por ata kanë diskutuar ndjenjat e tyre dhe janë ende afër.

Pas pesë vitesh, vendasja nga Nju Jorku më në fund ka gjetur bazën e saj në grup dhe ka një podcast krejt të ri, Orange Country. Gina po derdh çajin për OK!

Heather do të jetë atje “në çdo kohë të ditës apo natës”

Foto Kredia: @ginakirschenheiter përmes Instagram

“Heather kujdeset vërtet për mua,” thotë Gina. “Pavarësisht se çfarë thonë thashethemet apo tabloidët, unë e di miqësinë time me të. Unë kam shumë respekt për të.”

“Nëse vërtet e njeh atë”, thotë ajo për aktoren, “e di këtë. Në fund të ditës, mund të telefonoja Heather në çdo kohë të ditës ose natës, dhe nëse do të isha në një vend të keq, Heather do të ishte atje. Për mua, kjo është masa e një shoku të mirë.”

Nuk ishte e lehtë të hysh në grup kur Gina dhe BFF Emily Simpson iu bashkuan kastit të RHOC në sezonin 13. Në fillim ata u ndeshën me rezistencë nga OG-të. Aversioni i Vicki Gunvalson për të bërë miq të rinj është legjendar.

“Më kujtohet eventi i parë i të gjithë aktorëve që mora pjesë,” kujton ajo ditët e saj të hershme si fillestare. “Ishte një darkë dhe Vicki ishte aty. E zemërova shumë shpejt Vickin dhe as që e dija se e dija!”

Gina gjeti zërin e saj

Por këto ditë, nëna e tre fëmijëve nuk ka më frikë të flasë vetë. Besimi i saj është rritur dhe ajo nuk heziton të përballet me asnjë nga gratë e tjera kur situata e kërkon.

“Unë thjesht do të them atë që ndjej dhe do të shpreh mendimin tim,” thotë Gina, “sikur të isha në ndonjë tryezë tjetër me një grup grash. [At first]nuk e kuptova hierarkine dhe dinamiken. [But] Unë gjithmonë … jam përpjekur të kem një zë… Mendoj se sa më gjatë të jesh në të, aq më shumë respekt ke brenda grupit, gjë që të lejon të kesh edhe më shumë zë.”

Këto ditë, ju mund të dëgjoni zërin e Gina në podcast-in e saj të ri me bashkë-prezantuesin e saj, kompozitorin Country, fitues i çmimeve Grammy, Shane McAnally. Ajo po shpreson të ketë disa biseda të hapura dhe të sinqerta për jetën – dhe ndoshta disa amvise të vërteta.