Gina Kirschenheiter thotë se arrestimi i BDI-së i Shannon Beador ndihej si "karma"

Klea

Gina Kirschenheiter thotë se arrestimi i BDI-së i Shannon Beador ndihej si “karma”

Karma është një mendim relaksues – nëse nuk jeni Gina Kirschenheiterdhe ju jeni duke folur për Shannon Beador’s BDI-së.

Këtë sezon në The Real Housewives of Orange County, të gjithë e pamë Shannon të bënte disa komente të ashpra për Gina, BDI-në e saj dhe se si ndikoi kjo në familjen e saj. Kështu, kur bota mësoi se Shannon e dehur u përplas në një shtëpi me qenin e saj Archie duke hipur në armë gjahu, ne mezi prisnim të dëgjonim se si do të përgjigjej Gina.

Në episodin më të fundit të podcast-it të Gina, Orange Country, ajo më në fund ndau reagimin e saj ndaj telasheve ligjore të Shannon dhe për habinë e askujt, ajo po përdor fjalën “karma” për të përshkruar këtë situatë të keqe. Megjithatë, Gina pranoi se megjithëse kjo duket si karma për Shannon, nuk është për të qeshur.

Gina është në rrugë të lartë

Gina ishte e zgjuar të përdorte podcast-in e saj për të folur për reagimin e saj ndaj BDI-së së Shannon-it, sepse shumica e njerëzve ndoshta nuk e dinin që Gina madje kishte një podcast. Megjithatë, ylli i RHOC shpjegoi se ajo ndjeu sikur podkasti ishte një “hapësirë ​​e sigurt” për të diskutuar temën.

“Jam e lumtur që nuk e kam trajtuar këtë deri më tani,” shpjegoi Gina. “Këtu jam rehat … po, padyshim … ironia është e madhe, por sinqerisht, në fund të ditës, unë kam menduar shumë për këtë, dhe Shannon dhe në përgjithësi, thjesht nuk nuk e kam në mua,” vazhdoi ajo.

Edhe pse kjo mund të kishte qenë një mundësi e madhe për Gina që ta tërhiqte Shanon nëpër papastërti, ajo nuk e bëri atë. Në vend të kësaj, ajo shprehu një ndjeshmëri të madhe për aktorin e saj, pavarësisht historisë së tyre të fundit.

Gina ndau: “Unë nuk do të shkelmoj dikë kur ai është poshtë, e dini se çfarë dua të them? Unë kam qenë poshtë. Unë e di se ku është ajo tani.”

Me këtë, Gina pranoi se reagimi i saj fillestar nuk ishte aq empatik. Fjala e parë që i erdhi ndërmend mes lajmit për arrestimin ishte “një karma”. Megjithatë, Gina pohoi se ajo e kaloi shpejt atë.

“Pastaj u zemërova për shumë për një minutë. Dhe tani, unë me të vërtetë jam vendosur në simpatinë e duhur për situatën dhe për të. Nuk dua të shoh askënd poshtë. Unë kurrë nuk kam bërë, “shpjegoi Gina.

Pra, le të tregojnë të dhënat se jo çdo yll i Real Housewives është i vogël dhe hakmarrës. Ka të paktën një që është i gatshëm të tregojë njëfarë ndjeshmërie gjatë kohës së nevojës së shokut të tij të aktorit – edhe pse batutat shkruajnë vetë.

Real Housewives of Orange County vazhdon në Bravo, të mërkurën në mbrëmje në 8/7c.