Gina Kirschenheiter postime rreth 'Të jetosh jetën më të mirë' pas arrestimit të Shannon Beador

Klea

Gina Kirschenheiter postime rreth ‘Të jetosh jetën më të mirë’ pas arrestimit të Shannon Beador

Gina Kirschenheiter e ka rijetuar BDI-në e saj 2019 që kur ndodhi, me mirësjellje të Shannon Beador. Bashkëylli i saj i Real Housewives of Orange County duket se pëlqen të tregojë incidentin. Madje u rishfaq në një episod të fundit të sezonit 17, kur Shannon bëri disa komente të tmerrshme për fëmijët e Gina dhe CPS.

Tani, pas një fundjave që pa Shannon të arrestuar dhe të rezervuar për dy akuza për goditje me vrap dhe alkool të BDI-së, duket se tabelat janë kthyer. Por Gina nuk gëzohet. Ajo thjesht po vazhdon me jetën e saj dhe e do çdo minutë të saj.

Një fundjavë plot argëtim

Gina ka shijuar një fundjavë shumë ndryshe nga ajo e Shannon. Ajo e kaloi atë duke festuar dy miq në dasmën e tyre. Gina ngarkoi disa nga fotot në Instagramin e saj në një “foto hale”, duke thënë se ato përfshinin foto të “Unë thjesht po jetoj jetën time më të mirë”. Ju duhet t’i hidhni një sy atyre sepse janë shumë të adhurueshëm.

Sinqerisht, më vjen mirë që Gina nuk ka dalë me mesazhe të menjëhershme empatie për Shannon. Do të dukej e rreme dhe e sajuar. Kjo grua e ka tërhequr mbi thëngjij të nxehtë për një gabim që bëri në vitin 2019. Shannon nuk do ta lërë kurrë të harrojë se e ndihmoi në momentet e saj më të errëta. A është ai një mik apo dikush që bëri diçka të mirë për t’u dukur më mirë?

Sido që të jetë rasti, është e mrekullueshme të shohësh Gina duke u kënaqur. Ribashkimi i sezonit të 17-të të RHOC u filmua së fundmi, dhe ajo ka të ngjarë të shkonte në të me disa nga shokët e saj të aktorit. Ajo i premtoi Andy Cohen se do të vinte e përgatitur për betejë, në fund të fundit. Nëse ishte apo jo ribashkimi “më i ndyrë” ndonjëherë, siç premtoi Taylor Armstrong, mbetet për t’u parë…