Gina Kirschenheiter gati për ribashkim përplasje me Shannon Beador

Klea

Gina Kirschenheiter gati për ribashkim përplasje me Shannon Beador

Amvise të vërteta të Orange County yll Gina Kirschenheiter ka qenë në kundërshtim me Shannon Beador gjithë sezonin. Kur aktorët visheshin si njëri-tjetri, Gina e sulmoi Shannon-in që vishej si ajo. Mishi i saj? Shannon kishte veshur një parukë të çmendur dhe një fustan ngjyrë vjollce me shkëlqim. Gina e quajti Shannon “mizore” për tallje me të gjatë një periudhe të vështirë të jetës së saj. Duhet të them që Shannon e gozhdoi atë kostum.

Gina gjithashtu e bëri të qartë se ajo nuk i beson Shannon. fare. “Ajo nuk ka qenë kurrë dikush që mund t’i besoja ose të ishte veçanërisht i sjellshëm me mua. Thjesht është ajo që është, “shpjegoi Gina.

Si Emily Simpson ashtu edhe Gina mendonin se Shannon nuk ishte autentike gjatë sezonit 17. Ajo pohoi se gjithçka ishte mirë në marrëdhëniet e saj me John Janssen. Por ata u ndanë menjëherë pas xhirimeve. Pra, padyshim që nuk ishte e vërtetë.

Gina është gati të zhurmojë në ribashkim

Gjatë emisionit Watch What Happens Live After Show, prezantuesi Andy Cohen solli ribashkimin e RHOC. “Si ndiheni djema për ribashkimin që do të ndodhë?” ai pyeti.

Të dyja zonjat vunë në dukje se “ishin gati” për të. Andi pyeti: “A këdo që nuk po prisni ta shihni?”

Gina dukej se u ringjall. “Mezi pres të shoh Shannon. Po. Sepse unë do t’i them gjithçka që kam për t’i thënë asaj, “tha Gina me gjestin e saj të duartrokitjes.

Kjo e kënaqi partnerin e saj në krim, Emily. “Unë po sjell kokoshkat e mia dhe tacot e mia,” tha Emily.

“Do të jetë një ditë!” Bërtiti Gina. “Dhe nëndetësja ime e gjelit të detit,” shtoi Emily. Thjesht një thirrje e shpejtë kur ajo solli nënën e saj të gjelit të detit në saunë, duke tronditur Heather Dubrow.

Mund të kapni Real Housewives of Orange County të mërkurën në 8/7c në Bravo.