Gerry Turner do të 'shtrydhte' DWTS, thotë Charity Lawson

Klea

Gerry Turner do të ‘shtrydhte’ DWTS, thotë Charity Lawson

Charity Lawson mund të mirëpresë një tjetër anëtar të Kombit Bachelor në Duke kërcyer me yjet familja në të ardhmen, në formën e Gerry Turner. Por si do të bënte ai në DWTS? Shumë mirë, sipas Charity!

Ish-ylli i bukur i Bachelorette është aktualisht në mesin e personazheve të famshëm që konkurrojnë për trofeun e Mirrorball në sezonin e fundit dhe madje shënoi një pikë perfekte 10 në episodin “Most Memorable Year”.

Por ndërsa beqari i dashur i Artë vazhdon të përfshijë kombin, Charity nuk mund të mos ndajë se ylli simpatik inaugurues i shfaqjes duhet të veshë edhe këpucët e tij të kërcimit. A është diçka që dëshironi të shihni?

Gerry Turner ka lëvizjet DWTS

Foto nga RB/Bauer-Griffin/GC Images nëpërmjet Getty Images

“Unë mendoj se ai do ta vriste atë,” i tha ajo të Dërguarit. “Unë në fakt mendoj se ai do ta shtypte atë. Geri ka lëvizje! Nuk e di nëse e keni parë të gjithë në pjesën e tij të premierës, por ai po shfaqte disa lëvizje goxha yjore kërcimi.”

Charity zbuloi më tej se ajo duhej të fliste me Gerry përpara se ai të fillonte xhirimet për të ndarë disa nga njohuritë e saj se si të drejtonte serialin e ri dhe këshilla për të gjetur dashurinë.

“Unë thjesht i thashë, sinqerisht, ju duhet ta merrni atë një ditë në një kohë sepse kjo është një botë krejt tjetër,” shpjegoi ajo. “Unë as nuk mund të hyj në këtë. Të gjithë e dimë se bota e Bachelor është e çmendur!”

Për fat të mirë për Charity, ajo e udhëtoi mjaft mirë rrugëtimin e saj. Ajo përfundoi me të fejuarin e saj tashmë të lumtur, Dotun Olubeko, i cili ishte i pranishëm dhe brohoriste të sajën në performancën e saj të fundit.

Sytë në çmim

Charity Lawson DWTS
Christopher Willard/Disney nëpërmjet Getty Images

Do të duhet të presim dhe të shohim nëse Gerry do të ndjekë hapat e Charity, si në gjetjen e partnerit të tij të përsosur, ashtu edhe për t’iu bashkuar garës emocionuese të kërcimit.

Tani për tani, Charity e ka vendosur në mënyrë të vendosur çmimin. Pasi u barazua për vendin e parë këtë javë me Val Chmerkovskiy dhe Xochitl Gomez, ajo po pret me padurim natën me temë Halloween, e cila përfshin gjithashtu kërcimin e parë grupor të sezonit.

Partneri i saj, Artem Chigvintsev, ngacmoi “shumë kocka” në rutinën e tyre individuale dhe fokusin në mësimin e koreografisë në grup. Ai tha se do të ishte një javë e ngarkuar dhe se dyshja ishin super gati.

Shikoni sezonin e fundit të Dancing with the Stars çdo të martë drejtpërdrejt në orën 20:00 ET/5:00 pasdite PT në ABC dhe Disney+.