Denise Richards

Klea

GËNJENJET E Denise Richards të thirrura nga Weed Chef i Kyle Richards

GËNJENJET E Denise Richards të thirrura nga Weed Chef i Kyle Richards

Shefi i kanabisit u shfaq gjatë një episodi të fundit të Amvise të vërteta të Beverly Hills goditi përsëri, pas Denise Richards la të kuptohej se ajo mund të ketë konsumuar disa THC mashtruese pasi refuzoi ofertën, gjatë Kyle Richards’ darkë me marihuanë.

Denise Richards

Amvisat e vërteta të Beverly Hills alum, i cili u shfaq në skenë për të marrë pjesë në darkë, e bëri pretendimin në emisionin radiofonik të Jeff Lewis SiriusXM, “Jeff Lewis Live”. Christopher Sayeghi njohur edhe si Kuzhinieri bimor, u përplas me forcë Deniza në rrjetet sociale krahas një klipi nga komentet e aktores.

“Ti je një gënjeshtar i mallkuar, Deniza,” Sayegh ka shkruar në Instagram, të shtunën e 27 janarit “Është e turpshme dhe duhet të kesh turp për veten. Më lejoni t’ju tregoj se çfarë ndodhi në të vërtetë… Deniza hyri në Kyle’s shtëpi absolutisht e shkatërruar. Fjalët e saj të para të paqarta për mua ishin ‘A TI DI KUSH JAM Unë?'”

Denise Richards

Shefi i kuzhinës u fut Deniza për nënkuptimin se dikush “rrëshqiti diçka” në darkën e saj pasi ajo i tha stafit të pritjes se nuk donte të merrte pjesë.

“Ne e marrim përgjegjësinë tonë shumë seriozisht – veçanërisht kur dikush preferon të abstenojë nga kanabisi.” Sayegh ka shkruar. “Do të ishte e dëmshme për biznesin tim nëse do t’i linim mysafirët tanë të paaftë, nuk mendoni? … Egoja juaj e dobët as nuk mund të pranojë se keni diçka tjetër që po ndodh dhe keni ardhur nën ndikimin e diçkaje tjetër, se duhet të përpiqeni të fajësoni të tjerët në vend që të merrni përgjegjësi.”

Denise Richards

Deniza ka folur për darkën e filmuar në intervistat e fundit, teksa është shfaqur e dehur gjatë gjithë mbrëmjes. Çdo mysafir në darkë u pyet nëse dëshironin të kishin kanabis në ushqimin e tyre dhe të specifikonin dozën. Disa nga gratë u larguan, duke përfshirë Deniza.

Dorit Kemsley

e Denisit Sjellja e çrregullt shkaktoi një vërshim spekulimesh në internet dhe biseda në mediat sociale, pas transmetimit të episodit. Personaliteti i OnlyFans adresoi reagimin gjatë një paraqitjeje në podkastin “On Display” të Melissa Gorga, javën e kaluar.

“Kam bërë një vrimë jashtë vetes,” Deniza pranuar. “Unë them, ‘OK, kështu që ka një natë ku jam në një festë me barërat e këqija dhe jam pak anash’. Nga të gjitha vendet për të qenë anash, unë do të preferoja të isha anash në një festë me barërat e këqija.”

Denise Richards

Deniza52, la të kuptohej se mund t’i jenë shërbyer disa pjata me thumba gjatë intervistës së saj me Lewis.

“Unë nuk e di se çfarë dreqin ka ndodhur,” Deniza tha. “U ktheva në shtëpi dhe burri im tha: “Çfarë nuk shkon me ty?” U ndjeva tmerrësisht gjatë gjithë fundjavës. Ishte e tmerrshme.”

Denise Richards

Kur Lewis, 53, sugjeroi se ajo ndoshta kishte gëlltitur disa nga ofertat e lidhura me THC, Deniza nuk e mbylli teorinë.

Deniza u përgjigj: “Kam një ndjenjë, por nuk mund të them se dikush më ka dhënë [something]. Nuk e di mbreti.”

Denise Richards

Amvisat e vërteta të Beverly Hills transmetohet të mërkurën në orën 20:00 ET në Bravo.