Gary King këmbëngul se është ende shok me Colin MacRae dhe Daisy Kelliher

Klea

Gary King këmbëngul se është ende shok me Colin MacRae dhe Daisy Kelliher

Për tre sezone të Below Deck Sailing Yacht, banda e mundimshme e Daisy Kelliher, Gary Kingdhe Kolin MacRae ishin një grup i lidhur ngushtë. Një treshe shefash departamentesh që punuan shumë dhe u shoqëruan edhe më shumë së bashku. Pati shumë flirte mes shokut të parë dhe shefit të zierjes, por dinamika mbeti ashtu siç ishte.

Kjo do të thotë, derisa Daisy vendosi të lidhej me Colin. Pati konflikt pasi inxhinierja zbuloi se ajo kishte fjetur me Gary jashtë sezonit. Ironia këtu është se Colin po shihte një grua tjetër për të cilën ai këmbëngul se nuk e “mbivendoste” marrëdhënien me vendasin irlandez.

Por egoja e brishtë e Gary u rrit pak dhe ai vazhdoi të flirtonte me Daisy-n. Në një moment, ajo ishte e shqetësuar për shëndetin e miqësisë midis Gary dhe Colin. Nga ana e tyre, bromance duket më e paprekur se ajo e Daisy me Gary ose Colin. Dhe kjo është pikërisht ajo që ne shikuesit pamë në kamera. Por çfarë ka për të thënë Gary për gjithë këtë?

Daisy “pëlqeu” postimin e Gary

Gary shkoi në Instagramin e tij për të konfirmuar se ai është ende i afërt me Daisy dhe Colin. Ai përfshiu një foto të të treve së bashku me mbishkrimin, “Ndryshe nga sa mund të besoni shumë prej jush, unë jam ende mik me Colin dhe Daisy”.

Nëse kjo është e vërtetë, është padyshim një përmirësim nga ajo që u pa në ribashkim. Pjesa 2 e ribashkimit të sezonit 4 ishte veçanërisht e tensionuar për të gjithë ata. Sigurisht, nuk komentohet për marrëdhënien e prishur të Daisy dhe Colin. Ata do të duhet të na përditësojnë për dinamikën e tyre sa dhe kur të jenë gati.

Në atë kohë, Gary tha gjithashtu se miqësitë ishin të paprekura, edhe pasi Daisy ndërpreu komunikimin me të pas mbylljes së filmit sepse Colin e bëri atë të ndihej “fajtore”.

Pasi Daisy dhe Colin u ndanë, djemtë ishin në gjendje të lidheshin përsëri. Megjithatë, Gary pranoi se miqësia e tij me Daisy kishte nevojë për kujdes.

Por nëse duhet besuar postimi i Gary-t, gjithçka është (pothuajse) mirë brenda treshes. Në të vërtetë, vetë Daisy e “pëlqeu” postimin. Megjithatë, është interesante që Colin nuk është gati për të filmuar sezonin 5 me Daisy dhe Gary. Është një gjë të thuash që të gjithë janë miq, por a mund të thuhet se miqësia e tyre është ajo që ka qenë dikur.

NA TRUAN – A BESONI GARI? A JANË TË TRE ENDE SHOKË? A MENDONI KA ENDE KA KONFLIKT MIDIS NDONJËRISVE?