Garuesit kanë më pak gjasa të fitojnë Sezonin 2 të Tradhtarëve

Klea

Garuesit kanë më pak gjasa të fitojnë Sezonin 2 të Tradhtarëve

Sezoni 2 i shfaqjes Peacock Tradhtarët është në ecje të plotë, me shtatë garues tashmë jashtë loje. Javën e kaluar, Ekin-Su Cülcüloğlu vdiq me një vdekje të ngadaltë pasi u helmua nga aleati i saj tradhtar, Parvati Shallow. Alumja e Survivor arriti t’i shpëtonte ndëshkimit kur shokët e saj gabimisht ia hodhën fajin yllit të Real Housewives, Larsa Pippen.

Katërmbëdhjetë lojtarë mbeten në lojë. Ndërsa disa kanë arritur të mbeten të pazbuluar, të tjerë duket se nuk mund ta shkundin objektivin nga shpina. Kush do të jetë i pari që do të bjerë? Këtu janë garuesit që mendojmë se kanë më pak gjasa për të fituar Sezonin 2 të Tradhtarëve.

Chris “CT” Tamburello (Besnik)

Chris “CT” Tamburello është tashmë në radarin e njerëzve. Javën e kaluar, Larsa u përpoq të mblidhte votat kundër alumit të Sfidës, duke e akuzuar atë për heqjen e meshkujve alfa nga loja, në mënyrë që ai të mund të ishte i fundit në këmbë. CT arriti t’i shpëtojë dëbimit, duke marrë vetëm një votë kundër tij në tryezë, por dyshimi që mbolli Larsa është i mundimshëm për lojën e tij afatgjatë.

Ai ka pak aleatë në kështjellë, dhe tradhtarët kanë prerë shumë lojtarë meshkuj. Ne mendojmë se nuk ka gjasa që ai të arrijë deri në fund pa u vrarë apo dëbuar. Loja e tij sociale aktualisht nuk është e barabartë me disa nga lojtarët e tjerë.

John Bercow (Besnik)

Ashtu si CT, loja sociale e John Bercow mund të jetë arsyeja e rënies së tij. Tradhtarët me siguri nuk e shohin atë si një kërcënim të menjëhershëm, por ai nuk është i pëlqyer në kështjellë. Lojtarët nuk duan të punojnë me të, dhe ai do të jetë një lojtar i lehtë në linjë. Gjithashtu, nëse Janelle Pierzina sjell përsëri incidentin e kollitjes, garuesit mund ta dëbojnë atë nga paranojë.

MJ Javid (Besnik)

MJ Javid është një mbretëreshë intuitive, e cila është një flamur i kuq për tradhtarët. Ylli i “Shahs of Sunset” ka dëshmuar se nuk është një adhuruese e mendimit të grupit, duke hedhur shpesh votat mashtruese në vend që të bie në linjë me tufën. Ajo është një mendimtare e lirë dhe tashmë ka identifikuar saktë një tradhtar (Dan Gheesling).

Fati i MJ varet nga sa kohë do të qëndrojë Dan në lojë. Ai nuk do ta lërë atë të arrijë në fund tani që ajo është mbi të. Ai nuk do të shtyjë për vrasjen e saj menjëherë; është shumë e qartë. Por kur të vijë koha, ai do ta presë atë.

Kevin Kreider (Besnik)

Tamra Judge tha se nëse ajo ishte një tradhtare, ajo do të vriste Kevin Kreider bazuar vetëm në personalitetin e tij, gjë që ne mendojmë se përmbledh lojën e tij. Ai nuk është i pëlqyer në shtëpi dhe ne dyshojmë se dikush dëshiron ta mbajë atë pranë deri në fund. Ai mori gjithashtu votat e dyta më së shumti në tryezën e javës së kaluar, kështu që tashmë është në telashe. Tradhtarët mund ta lënë të qëndrojë pak për të mbajtur pak nxehtësi, por ne nuk e shohim rrugën e tij deri në fund.

Dan Gheesling (Tradhtar)

Duhet të fusnim të paktën një tradhtar në listë. Dëgjo, ne e duam Danin. Ai është një nga organizatorët më të mëdhenj në historinë e realitetit televiziv. Ndërsa ne nuk dyshojmë se Dan do të krijojë mënyra krijuese për të larguar vëmendjen nga vetja, ne jemi ende mjaft të shqetësuar për të.

Sigurisht, ai bën punën e tij më të mirë kur kurrizin e ka pas murit, por a do të mjaftojë për ta çuar deri në fund? Uhhh. ne nuk e dimë. Ai tashmë është vënë në sy nga lojtarët e tjerë dhe aleati i tij më i madh, Parvati, njihet për të qenit i ashpër dhe manipulues. Epo, ne jemi shumë të fiksuar pas saj! Dan duhet të përmirësojë seriozisht lojën e tij sociale nëse dëshiron të largohet nga fituesi. Nuk ka asnjë mënyrë që Parvati të dëshirojë ta ndajë atë çmim. Le të jemi serioz.

Me katërmbëdhjetë garues të mbetur në rezidencë, është ende loja e kujtdo. Megjithatë, nëse këta lojtarë nuk kujdesen për shpinën e tyre, ata mund të hidhen nga kështjella ose më keq… VRASEN.

SHIKO TRADHTARET CDO TE ENJTE NË OREN 21 EST ON PALLON.