Garcelle Beauvais në një vend më të mirë me Erika Jayne

Klea

Garcelle Beauvais në një vend më të mirë me Erika Jayne

pa Lisa Rinna në The Real Housewives më, duket se ajri i Beverly Hills ka qenë shumë më i lehtë këto ditë.

Ylli i The Days of Our Lives ishte një element kryesor në shfaqjen Bravo nga sezonet 5 deri në 12. Gjatë gjithë shfaqjes së saj, ajo padyshim pati pjesën e saj të debateve të ashpra. Përveç grindjeve të saj të fundit me yje si Denise Richards dhe Kathy Hilton, ne nuk mund të harrojmë për vitet e saj të mëparshme duke luftuar me Kim Richards dhe Yolanda Hadid.

Edhe pse ajo ka prodhuar disa skena ikonike gjatë viteve, ylli i realitetit goditi një vend të errët gjatë sezonit të saj të fundit dhe shikuesit thjesht nuk ishin të gjallë me të. Bashkëylli i saj, Sutton Stracke, foli për mashtrimet e saj gjatë një interviste të nëntorit 2022, duke thënë: “Unë thjesht do të doja që kjo të ndalonte. Unë nuk mendoj se po i bën askujt drejtësi.”

“Unë mendoj se kjo vetëm po i dëmton të gjithë dhe mendoj se na bën të dukemi keq.”

Kur Rinna u largua nga Real Housewives, ajo nuk ishte në vendin më të mirë me ish-bashkë yjet e saj dhe bazuar në Garcelle Beauvais’ intervista e fundit me E! Lajmi, aktorja e Spider-Man nuk ka interes të pajtohet.

Garcelle është mirë me Rinna-n

Siç e dimë, Garcelle dhe Sutton janë dyshet e të gjitha dysheve. Pra, shikuesit nuk duhet të habiten shumë për dinamikën e tyre të forcuar në sezonin 13. Megjithatë, miqësia e saj në rritje me Crystal Kung-Minkoff duhet të jetë freskuese për t’u parë.

“Unë dhe Suton, jemi mirë. Është shumë e lehtë. Por mendoj se marrëdhënia ime me Crystal është më e mirë, kështu që kjo është një gjë e mirë”, tha ajo. “Mendoj se jemi kthyer në atë që ka qenë Beverly Hills.”

“Shumë më shumë argëtim, dhe ka gjithmonë dramë, por mendoj se jemi në një vend vërtet interesant.”

Kur u pyet për rindezjen me Rinna-n, veterineri i RHOBH u përgjigj: “Jo”.

Por në lidhje me Erika Jayne dhe emisioni i saj i rezidencës, nga ana tjetër, G do të jetë atje me një parukë bjonde, funde të kuqe deri në kofshë dhe një unazë diamanti 20,000 dollarë në dorë. “Dua ta mbështes atë”, tha ajo, duke shtuar se do të marrë pjesë “absolutisht” në koncert.

Real Housewives of Beverly Hills pritet të kthehet në Bravo në nëntor 2023.