Garcelle Beauvais merr reçelin e kopshtit nga Meghan Markle

Klea

Garcelle Beauvais merr reçelin e kopshtit nga Meghan Markle

Meghan Markle është sërish në lajme, por këtë herë bëhet fjalë Garcelle Beauvais e të gjithë njerëzve. Familja mbretërore dhe kasti i “The Real Housewives of Beverly Hills” kanë qenë secili në krye të mediave më vete.

Për shembull, superfansat e Garcelle-s e dinë se ajo po e vret atë kohët e fundit. Në mes të prillit, Lifetime njoftoi se ata po punonin me Garcelle në tre projekte. Garcelle do të punojë si yll dhe producent në të tre filmat.

Meghan ka qenë po aq e zënë. Me lançimin e gamës së saj American Riviera Orchard, Dukesha dërgoi 50 kavanoza me reçel për individë të përzgjedhur. Këta anëtarë të 'jam club'-it të saj ishin shumë të lumtur për të ndarë ardhjen e dhuratës së Meghan me botën, përfshirë Garcelle.

Marrëdhënia e Garcelle dhe Meghan përparon

Më 26 prill, Garcelle bëri një postim në Instagram duke treguar reçelin që kishte marrë nga Meghan në një tas me limon. “Ëmbëlsi,” shkroi Garcelle në mbishkrim, duke etiketuar Pemishten e Rivierës Amerikane. Komentet ishin shumë pozitive në përgjithësi, me shumë njerëz që thanë se do të blinin reçelin e Meghan-it.

Një komentues, megjithatë, shkroi, “Oh, Garcelle, jo. Vetëm jo. Ti je një grua e zgjuar, mos e lejo që të të përdorë.” Siç vuri në dukje një nga përgjigjet, Garcelle nuk po përdorej. Ajo dhe Meghan kishin lidhje shumë kohë përpara kësaj. Në fund të vitit 2023, të dy u fotografuan së bashku në gala të Variety's Power of Women. Garcelle ishte shumë i lumtur që takoi dukeshën.

Më vonë në ngjarje, ajo tha: “Unë bëra një foto me Meghan Markle, kështu që mund të vdes tani”. Gjatë ngjarjes, Meghan ngacmoi “kaq shumë gjëra emocionuese në plan” të projekteve personale. “Jam vërtet krenare për atë që po krijojmë,” tha ajo në atë kohë. Një nga ato artikujt e rrasës shumë mirë mund të kishte qenë pemishtja.

The Real Housewives of Beverly Hills po transmetohet në Peacock.