Garcelle Beauvais mendoi se Kyle dhe Mauricio ishin çift perfekt

Klea

Garcelle Beauvais mendoi se Kyle dhe Mauricio ishin çift perfekt

Shikuesit e Real Housewives of Beverly Hills nuk ishin të vetmit njerëz të habitur Kyle Richards dhe Mauricio Umansky ndarë. Disa nga yjet e Kyle ishin gjithashtu të habitur nga ndarja e çiftit të pushtetit. Dukej se doli nga hiçi. Kjo ndodhi derisa fansat filluan të shikojnë sezonin 13 të RHOBH.

Shikuesit panë të çara në martesën e Mauricio dhe Kyle. Ata njoftuan ndarjen e tyre në korrik 2023 pas 27 vitesh lumturie martesore. Dhe Kyle së fundmi tregoi se maturia e saj luajti një rol në tensionin e tyre martesor. Thashethemet e mashtrimit nga të dyja palët pasuan gjithashtu Umanskys.

Në korrik, bashkë-ylli i Kyle’s RHOBH Garcelle Beauvais pranoi se ajo dhe Sutton Stracke kishin disa pyetje në lidhje me marrëdhënien e çiftit. Dhe ndërsa ajo e dinte se ata po luftonin, ajo nuk priste që ata të ndaheshin.

Garcelle po mban shpresë që Kyle dhe Mauricio të pajtohen

“Mendova se ata ishin çifti perfekt”, tha Garcelle për E! Lajme. “Mendova se gjithçka ishte e mrekullueshme. Dhe nëse nuk jeni në dhomën e gjumit të dikujt, vërtet nuk e dini.”

Garcelle nuk e di se ku qëndron marrëdhënia e Kyle dhe Mauricio tani. “Unë nuk kam ndonjë njohuri. Mendoj se është vërtet e trishtueshme, por mendoj se 27 vjet martesë, gjërat ndryshojnë dhe padyshim që ka një ndryshim”, tha Garcelle. “Ka një ndryshim me të me siguri, por unë mendoj se ata po e kalojnë një kohë të vështirë. Është e trishtueshme.”

Kyle ka qenë në një udhëtim transformues me shëndetin e saj fizik, si duke ushtruar ashtu edhe duke hequr dorë nga alkooli. Garcelle pranoi se Kyle është një person “ndryshe” gjatë sezonit 13. Gjatë udhëtimit të zonjave në Las Vegas, rutina e stërvitjes së Kyle herët në mëngjes i ngatërroi bashkë-yjet e saj.

Ndërkohë Garcelle ka ende shpresë se çifti prej shumë vitesh do të përfundojë së bashku. “Fakti që ata ende jetojnë së bashku thotë diçka, apo jo?” – vërejti ajo. Të jetosh me një ish po bëhet trend, kështu që nuk jam i sigurt se kjo është një shenjë pozitive. Por gishtat e kryqëzuar.

Real Housewives of Beverly Hills vazhdon të mërkurën në 8/7c në Bravo.