Garcelle Beauvais 'i tronditur' nga Kyle Richards dhe Mauricio Umansky ndahen pavarësisht se ata 'kanë një kohë të vështirë'

Klea

Garcelle Beauvais ‘i tronditur’ nga Kyle Richards dhe Mauricio Umansky ndahen pavarësisht se ata ‘kanë një kohë të vështirë’

Yjet e gjendjes së Real Housewives të Beverly Hills Mauricio Umansky dhe Kyle Richards’ martesa ishte e çuditshme. Në korrik, çifti njoftuan se ishin ndarë. Së fundmi Mauricio ka deklaruar se nuk janë ndarë. Kjo deklaratë rezultoi në konfuzion edhe më të madh.

Pra, Mauricio më në fund konfirmoi se ata janë vërtet të ndarë. “Kyle dhe unë jemi qenie njerëzore, mirë? Ne kemi emocione, kemi ndjenja, po kalojmë një kohë vërtet të vështirë”, tha Mauricio. Ai vazhdoi: “Aktualisht jemi të ndarë. Nuk po flasim për divorc”.

Bashkëylli i Kyle Garcelle Beauvais pranoi në korrik se ishte dyshuese për lidhjen e dyshes shumëvjeçare. Tani Garcelle po tregon më shumë për dramën martesore të Kyle.

Garcelle u befasua nga ndarja e Kyle dhe Mauricio

Garcelle ishte i ftuar në SOT me Hodën dhe Xhenën. Në thelb, ajo ndau reagimin e saj për ndarjen e shoqes së saj. “E dija se ata po kalonin një kohë të vështirë,” tha Garcelle. “Isha po aq i tronditur sa të gjithë për sa i përket ndarjes.

Ajo shtoi: “E dija që po ndodhnin disa gjëra, por ndarja ishte tronditëse për mua”. Garcelle shpjegoi se situata është e vështirë për Kyle sepse “familja është gjithçka” për të. Traileri i sezonit 13 të RHOBH nuk la asnjë dyshim se problemet martesore të Kyle do të ishin përpara dhe në qendër.

Për më tepër, spekulimet u përhapën se Kyle ishte i lidhur në mënyrë romantike me mikun e saj të mirë, këngëtarin e kantri Morgan Wade. Kyle i mohoi këto akuza. Prandaj, Mauricio beson se marrëdhënia e tyre është platonike.

Ndërsa Mauricio konkurron në Dancing with the Stars, Kyle ka qenë mbështetës. Pavarësisht se mori pjesë në premierën e sezonit 32, ajo nuk dukej e emocionuar që ishte atje. Por Kyle u ka kërkuar fansave të saj që të votojnë për të.

Mund ta kapni Mauricio në Dancing with the Stars të martën në ABC dhe Disney+.

Real Housewives of Beverly Hills Sezoni 13 jep premierë më 25 tetor në orën 20:00 ET në Bravo.