Garcelle Beauvais i përgjigjet thashethemeve

Klea

Garcelle Beauvais i përgjigjet thashethemeve

Thashethemet për një PK dhe Dorit Kemsley ndarja nuk po shkon askund shpejt. Çifti mund të ketë qenë i shpejtë për të mohuar muhabetin për një ndarje të mundshme, por sapo të ketë një gjë të tillë, është e vështirë të largosh vëmendjen. Thjesht pyesni Kyle Richards dhe Mauricio Umansky.

Tani, bashkë-yll i tyre Real Housewives of Beverly Hills Garcelle Beauvais i është përgjigjur sugjerimeve që ata janë vendosur të shkojnë në rrugët e tyre. Ajo iu bashkua Andy Cohen dhe mysafires tjetër, Alexia Nepola, në Watch What Happens Live, ku tha se do të ishte “e tronditur dhe e trishtuar” nëse thashethemet ishin të vërteta.

Duket sikur Garcelle nuk ka dëgjuar asgjë konkrete nga goja e kalit. Jo kali i Sutton-it. E kam fjalën për Doritin. Është një kthesë e frazës. E dini çfarë? Mos u mërzit…

Garcelle mendon se Dorit do të ishte i shkatërruar nëse ndahej nga PK

Foto nga: Charles Sykes/Bravo nëpërmjet Getty Images

“E di Doritin, nëse është e vërtetë, ajo do të jetë e shkatërruar. Është e vështirë,” i tha Garcelle Andit. Andy më pas vuri në dukje se si ne kishim parë Erika Jayne duke kërkuar falje në sezonin 13 të RHOBH për sugjerimin që Dorit dhe PK do të ndaheshin më pas gjatë BravoCon 2022. Erika, në atë kohë, nuk e dinte se Dorit dhe PK kishin pasur vështirësi. Ajo tha se ishte “një showman”, por gjithçka që pa Dorit ishte “kurvë”.

Alexia më pas bëri shaka se ishte gati të largohej nga Real Housewives of Miami, “sepse të gjitha zonjat divorcohen”. Duket sikur ka një mallkim të caktuar midis Amvisave tani, por le të jemi të sinqertë! Ne e dimë se Alexia nuk po largohet kurrë nga qendra e vëmendjes nëse nuk shtyhet.

Real Housewives of Beverly Hills vazhdon të mërkurën në 8/7c në Bravo, e ndjekur nga The Real Housewives of Miami në 9/8c.