Garcelle Beauvais hijeshon grabitjen e Dorit Kemsley në 2021: 'Ende kishte' bizhuteritë e saj

Klea

Garcelle Beauvais hijeshon grabitjen e Dorit Kemsley në 2021: ‘Ende kishte’ bizhuteritë e saj

Garcelle Beauvais po thotë me zë të lartë atë që po mendojnë shumë njerëz. Ajo është kthyer disi në një të preferuar të fansave që kur iu bashkua Real Housewives of Beverly Hills. Një fakt që ndoshta nuk i përshtatet shumë Kyle Richards-it, i cili është kapur për atë kashtë që nga viti 2010.

Por Garcelle nuk shkon domosdoshmërisht me rrjedhën, ajo thotë atë që ndjen. Kjo është ajo që e bën atë kaq tërheqëse për shumë shikues. Mund të mos vlerësohet veçanërisht nga bashkë-yjet e saj Dorit Kemsley. Në episodin e 29 nëntorit të RHOBH, i transmetuar sonte, Garcelle ka disa mendime rreth një e Dorit’s disa grabitjet.

Po bizhuteritë?

Në një videoklip të ndarë nga Bravo, Sutton Stracke spiunoi “unazën e martesës” së Kyle dhe ia përmendi Garcelle. “E vura re unazën e safirit dhe diamantit që ajo mban tani,” tha Sutton. Bizhuteritë e reja i rrëshqitën Garcelle sepse ajo nuk po kontrollon për blerjet e fundit të unazës. “Kjo nuk është unaza e saj e zakonshme? Unë nuk paguaj [attention]”, u përgjigj ajo.

Në segmentin e intervistës së Garcelle, ajo vuri në dukje se bizhuteritë nuk i bien gjithmonë syrit nëse nuk raportohen të vjedhura. “Unë as nuk e di se si Sutton e vuri re se Kyle kishte veshur një unazë tjetër. Unë kurrë nuk i kushtoj vëmendje kësaj. E vetmja herë që vë re bizhuteri është kur pas grabitjes, Dorit i kishte ende të sajat,” dhe më pas Garcelle piu një gllënjkë të butë nga pijet e saj.

Ajo i referohet grabitjes që bëri Dorit në tetor 2021, e cila u luajt gjatë sezonit 12 të RHOBH. Sulmuesit hynë në shtëpi ndërsa PK Kemsley ishte i përshtatshëm përtej pellgut në Londër dhe Dorit ishte vetëm me fëmijët.

Shikuesit e sezonit të kaluar panë pasojat dhe mënyrën sesi Dorit vuajti pjesën e mbetur të xhirimeve, pavarësisht ngjarjes së tmerrshme. Ndërsa shkojmë më tej në sezonin aktual, Dorit është ende duke përjetuar PTSD nga krimi.

Për shkak të çështjeve masive financiare të Dorit dhe PK-së, ka pasur nga ata që mund ose nuk mund të mendojnë se të gjitha grabitjet e çiftit kanë qenë të ligjshme. Aktualisht, Dorit i detyrohet mbi 90 mijë dollarë IRS-së dhe PK po mban të qëndrueshme në një bilanc të madh të papaguar 986,887 dollarë.

Shikoni hijen e Garcelle kundër Dorit sonte (e mërkurë) kur Real Housewives of Beverly Hills vazhdon të mërkurën në 8/7c në Bravo.