Garcelle Beauvais

Klea

Garcelle Beauvais flet për ndarjen e Dorit Kemsley dhe PK

Garcelle Beauvais flet për ndarjen e Dorit Kemsley dhe PK

Garcelle Beauvais ka peshuar mbi thashethemet e ndarjes që e rrethonin Amvise të vërteta të Beverly Hills bashkë-yll, Dorit Kemsley dhe burri, Paul “PK” Kemsley.

Dorit Kemsley

Aktorja ka reaguar ndaj thashethemeve gjatë një paraqitjeje në Shikoni Çfarë ndodh drejtpërdrejtnatën e së mërkurës. Garcelle i tha prezantuesit, Andy Cohen, se do të ishte “e tronditur dhe e trishtuar” nëse ndarja e përfolur do të ishte vërtet e vërtetë.

“E di Dorit, se nëse është e vërtetë, ajo do të jetë e shkatërruar”, Garcelle shtuar.

Dorit Kemsley

Amvise të vërteta të Majamit yll, Aleksia Nepolau thirr për të ndarë shqetësimet e saj rreth shpeshtësisë së çështjeve martesore dhe ndarjeve mes yjeve të “Housewives”.

Aleksia Nepola

Ajo tha: “Unë jam shumë i frikësuar. Unë jam gati të largohem nga spektakli sepse ndihem sikur të gjitha zonjat divorcohen.”

Dorit dhe PK-të martesa e lëkundur ka ndezur muhabet prej muajsh. e Dorit shoku i hedhur, Erika Jaynemadje parashikoi vdekjen e çiftit vitin e kaluar gjatë një paraqitjeje në BravoCon 2022.

Dorit Kemsley

Çifti i adresoi spekulimet në një deklaratë të përbashkët për People, javën e kaluar.

“Ne mbetemi të përkushtuar për të punuar mbi këto çështje si një çift i bashkuar për familjen tonë,” thanë dyshja. “Nuk jemi ndarë dhe as po planifikojmë ta bëjmë këtë. Përkundrazi, ne jemi të përqendruar te shërimi, të bëjmë ndryshime dhe të bëjmë gjërat që shumë çifte duhet të bëjnë në një moment të martesës së tyre.”

Dorit Kemsley

Ata vazhduan – “Ne do të ishim mirënjohës për mirëkuptimin e të gjithëve,” vazhdoi çifti. Ne po bëjmë gjithçka që mundemi për t’u fokusuar në interesat më të mira të familjes sonë, në vend që të kalojmë kohën duke u përballur me thashethemet dhe thashethemet që nuk janë të vërteta.

Dorit Kemsley

Dorit foli për shtrirjen e vështirë në martesën e saj të mërkurën, gjatë një paraqitjeje në podkastin “Virtual Reali-Tea” të Page Six.

“Dy vitet e fundit, pas pushtimit në shtëpi, kanë qenë shumë të vështira për mua”, tha 47-vjeçari.

Dorit Kemsley

Në tetor 2021, Dorit u mbajt nën kërcënimin e armëve gjatë një pushtimi në shtëpi në shtëpinë e çiftit në Encino, Kaliforni. Dy fëmijët e çiftit, Jagger, tani 9 vjeç dhe Phoenix, tani 7 vjeç, ishin brenda në shtëpi gjatë kalvarit të frikshëm. Në dhjetor 2022, Dorit u pasua nga tre burra që vodhën një çantë me 10 mijë dollarë para të gatshme gjatë një shëtitje pazari për Krishtlindje.

“Nuk ka asnjë fushë të jetës suaj që nuk e prek.” Dorit vazhdoi. “Dhe burri im, i cili udhëton për punë dhe po udhëtonte më së shumti atë vit… ishte viti që unë kisha më shumë nevojë për të.”

Ajo shtoi – “Padyshim që mori një taksë dhe ne kishim sfidat tona.”

Dorit Kemsley

Ylli i realitetit shpjegoi se PTSD që erdhi pas grabitjes së armatosur preku disa fusha të jetës së saj, jo vetëm martesën e saj.

Ajo zbuloi – “Dhe me grabitjen e dytë, ajo më hodhi përsëri në dhjetëfish.”

Dorit, që lidhi nyjën me PK në vitin 2015, tha se ndërsa çifti nuk kishte plan për t’u divorcuar ata ishin ndjerë “të shkëputur”.

PK dhe unë, ne vërtet jemi shumë të ndërvarur dhe të lidhur,” Dorit tha. “Pra, është hera e parë në 13 vitet që kemi qenë së bashku që kemi ndjerë këtë shkëputje.”

Dorit Kemsley

Dizajneri përsëriti se ajo dhe PK nuk ishte ndarë kurrë, duke shtuar—“Ne kishim sfidat tona dhe vazhduam t’i kalonim ato dhe të bëheshim më mirë e më të fortë dhe kjo nuk është gjithmonë diçka që ndodh brenda natës.”

Amvisat e vërteta të Beverly Hills transmetohet të mërkurën në orën 20:00 ET në Bravo.