Gael Cameron i Poshtë Deck Med jep përditësimin e të dashurit

Klea

Gael Cameron i Poshtë Deck Med jep përditësimin e të dashurit

Të gjithëve u pëlqen një udhëtim me varkë. Dhe me radhë Poshtë Deck Mesdheut ka një pirje në mes të kuvertës Gael Cameron dhe Nathan Gallagher. Ka vetëm një problem… Gaeli ka një të dashur. Nathan nuk ka asnjë shqetësim për situatën e të dashurit dhe është mirë duke e ndjekur Gaelin pavarësisht. Dhe Gael ishte e sinqertë që në fillim se kishte një burrë. Megjithatë, ajo nuk mund ta luftonte mjaft tërheqjen e saj për Nathan. Pra, është Gael tani me Nathan, apo është ende me të dashurin e saj? Këtu janë më të rejat për yllin e Below Deck Med…

Gael ngacmon “prit dhe shiko” për statusin e marrëdhënies së saj

Gael dhe Nathan e goditën atë nga kërcimi. Të dy kishin një shaka të brendshme se ajo i detyrohej Nathan-it një luleshtrydhe. Ajo që dukej si shaka e pafajshme mund të ishte kod për diçka më shumë. Pas një nate jashtë me ekuipazhin, Nathan dhe Gael i dërguan mesazhe njëri-tjetrit për të gjetur një vend privat pa kamera. Koha për pak luleshtrydhe?

Fatkeqësisht për Nathan, Gael nuk mundi të gjente vendndodhjen e tij. Ajo humbi në varkë dhe madje u fut në dhomën e ekuipazhit të prodhimit duke u shtirur se po kërkonte një gotë ujë. Më pas, arsyeja e shëndoshë mori më të mirën prej saj dhe Gael i dërgoi mesazh Nathan-it se do ta quante një natë. Oop.

Të nesërmen në mëngjes, Nathan kërkoi falje që ishte një “pullë” dhe Gaeli ia ktheu. Por jam i sigurt që i dashuri i Gaelit ndihej si pulla më e madhe duke e parë këtë të shpalosur në TV. Vetëm Gael e di me siguri, dhe ajo ia derdhi çajin Andy Cohen në Watch What Happens Live.

Një shikues thirri dhe pyeti: “A po e shihni ende të njëjtin djalë që ishit në fillim të sezonit dhe cili ishte reagimi i tij ndaj përpjekjes suaj të natës vonë për t’u lidhur me Nathanin?” A thuaj!

Gaeli bëri shaka dhe tha: “Spoilers! Unë isha shumë i sinqertë me të. Madje i thashë, isha si vështrimi, jam sjellë në mënyra që më duket sikur nuk jam krenare. Ne kishim gjithmonë një marrëdhënie shumë të ftohtë në ditët e hershme, kurrë nuk kishim ndonjë pasiguri të tillë… ai më shihte në kuvertë me djemtë, ai rrinte me vajzat, nuk kishte kurrë si probleme.” Deri tani, sigurisht.

Ajo vazhdoi, “Pra, në fillim nuk mendova asgjë për këtë. Por më pas përfundova duke e thirrur duke qenë si… Ndjej sikur sjellja ime nuk ka qenë 100% në rregull. Ai e kuptoi, disi. Por po, e dini, marrëdhëniet janë të vështira.”

Andi dukej sikur i kishte mbijetuar një tornadoje. Ai më pas pyeti: “Dhe jeni akoma bashkë?” Pas një minutë të shkurtër heshtje, Andi shtoi: “Vështirë të thuhet?” Gael pastaj përfundoi, “Unë mendoj se ju vetëm duhet të prisni dhe të shihni.”

Below Deck Mediterranean transmetohet të hënën në 9/8c në Bravo.