Gabby Windey

Klea

Gabby Windey EKSPOZUAR se ka vepruar si një DIVA TOTALE në një avion!

Gabby Windey EKSPOZUAR se ka vepruar si një DIVA TOTALE në një avion!

Bachelor shap, Gabi Uindiu shpërthye pas një fluturimi që ndau me të dashurën, Robby Hoffman, mori një kthesë të vështirë.

Gabi Uindi

Gabi Uindi33 vjeç, i cili u shfaq në të dyja Bachelor dhe Bacheloretteshkoi në mediat sociale për të përfolur për një burrë që kishte refuzuar t’i jepte vendin Robi.

Grave iu dhanë vende në të njëjtin rresht, por pasagjeri mashkull u caktua në vendin mes tyre. Gabi pretendoi se ajo ishte “e bukur dhe e ëmbël”, pasi ajo i kërkoi burrit të ndërronte vendet në mënyrë që dyshja të mund të uleshin pranë njëri-tjetrit.

Gabi Uindi

Gabi Uindi shpjegohet përmes një videoje të TikTok – “Drama e vogël në këtë aeroplan rn djalin pranë Rob nuk pranoi te nderroje edhe pse une i kerkova proba te bukura dhe te embla dhe ai ngriti zerin dhe une isha si omg por tani Rob po e bën atë të paguajë duke u ngritur çdo 5 sekonda.”

Gabi Uindi

Ajo e vuri mesazhin e saj me një emoji të qeshur.

Gabi ndau gjithashtu pamjet e ekranit të një shkëmbimi teksti midis të dyve që ndodhi gjatë fluturimit. Pamjet e ekranit u postuan në Robby-t Instagram, por Gabi ishte etiketuar në postime.

Gabi Uindi

Robi i nxehur në një pamje të ekranit – “Ky njeri do të pendohet ditën kur lindi.”

Ata gjithashtu ranë dakord të “flisnin për të gjatë gjithë kohës”, sipas mesazheve të shkëmbyera.

Robi zbuloi planin e saj për të kërkuar në mënyrë të përsëritur qasje në ndarjen e sipërme për të tërhequr karikuesin dhe laptopin e saj, përveç udhëtimeve të shumta në banjë.

Gabi Uindi

Çifti ka vënë në shënjestër edhe një pasagjere para tyre, e cila kishte refuzoi ofertën e tyre për të ndërruar vendet. Robi u kundërpërgjigj duke kapur në mënyrë agresive ndenjësen e gruas sa herë që ajo qëndronte për daljet e saj të shumta.

U gjetën disa ndjekës Robby-t hakmarrja ishte zbavitëse, por të tjerë e sulmuan çiftin, duke i quajtur reagimet e tyre “fëminore” dhe “të drejtë”.

Gabi Uindi

Fansat e “Bachelor Nation” u dyndën në Reddit për të debatuar këtë çështje dhe shpejt u bë e qartë se shumica e përdoruesve nuk po e mbështesnin sjelljen e neveritshme të dyshes. Një person shkroi, “Nuk mund të besoj se Gabby do të sillte kaq të drejtë në një avion. Mendova se ajo ishte me këmbë në tokë, por mendoj se fama i ndryshon njerëzit. Shumë i zhgënjyer!”

Një tjetër ra dakord – “Vetëm lexoni për mashtrimet e divave të Gabby-t në ajër. Me të vërtetë humbi respektin për të. Të jesh i famshëm nuk e justifikon sjelljen e vrazhdë!”

Gabi Uindi

Një i tretë thirri – “Uau, duke parë ngjyrat e vërteta të Gabby Windey. Të trajtosh keq të tjerët vetëm sepse je në sy të publikut nuk është diçka interesante. Nevojitet kontroll i realitetit”

Një përdorues tha: “Dëgjova për dramën e avionit të Gabby-t dhe nuk jam këtu për të. Të gjithë meritojnë respekt, të famshëm apo jo. Bëje më mirë, Gabby.”

Një tjetër tha: “Pra, Gabby mendon se është shumë e mirë për të qenë e sjellshme me njerëzit në aeroplan? Ky nuk është lloji i modelit që na nevojitet. Përuluni”

Një e treta shtoi: “Sjellje e çuditshme për të kaluar fluturimin duke i dërguar mesazhe partnerit tuaj se si të bezdisni të huajt për ndonjë gjë të vogël të perceptuar që ju mendoni se meriton të prishë fluturimin e dikujt, por edhe më e paarritshme të postoni në lidhje me të duke përfshirë pamjet e teksteve mes jush dhe partnerit tuaj. Vendoseni të paktën te miqtë e ngushtë. Pse dikush me një postim të mëposhtëm do ta bënte këtë.”

Gabi gjeti dashurinë me Eric Schwer gjatë sezonit të saj “Bachelorette”, por dyshja e ndërprenë fejesën në nëntor 2022. Lajmet e Gabby’s marrëdhënie me Robi shpërtheu në gusht të vitit të kaluar.