Lesley Beador

Klea

Fotot më të fundit intime të David dhe Lesley Beador Fansat e enigmës pas urdhrave të ndërsjellë kufizuese

Fotot më të fundit intime të David dhe Lesley Beador Fansat e enigmës pas urdhrave të ndërsjellë kufizuese

i David Beador gruaja e larguar, Lesley Beador, shkoi në llogarinë e saj private në Instagram për të postuar një foto komode në çift mes divorcit të diskutueshëm të çiftit, të martën.

Lesley Beador

Nëna e tre fëmijëve postoi një seri fotosh të shkrepura gjatë një pushimi të fundit në Parkun Kombëtar Yellowstone, duke nisur karuseli me një foto të saj dhe të ish-it Amvise të vërteta të Orange County personalitet që ndan një përqafim të papritur.

Çifti buzëqeshi për kamerën si Davidi mbështolli krahun rreth gruas së tij të larguar, e cila ia mbështeti dorën në gjoks.

Lesley Beador

Lesley mbishkrimi i fotove – “L k me të cilin u përplasa në Parkun Kombëtar Yellowstone. Burri im!”

Lesley, e cila postoi gjithashtu foto të fëmijëve të saj, shtoi hashtags të shumtë, por çaktivizoi seksionin e komenteve.

Lesley Beador

Fansat e Bravo shprehën konfuzionin nën një screenshot të imazhit, i cili u postua në një llogari fansash në Instagram.

Një fans komentoi — “Zilja vazhdon, kështu që… po kërkoni tituj? Ata janë mbrapa dhe mbrapa më shumë se një ndeshje tenisi.”

David Beador

Një person tjetër i quajti zogjtë e dashuruar përsëri-off-again “fotografia e mosfunksionimit”.

Një përdorues thirri – “O Zot ata janë të neveritshëm – të pavarur!”

David Beador

David, 58, i martuar Lesley ndërsa ajo ishte shtatzënë me fëmijën e tij, në tetor 2020. Lesley sollën në jetë vajzën e tyre, Anna, në shkurt 2021.

Davidi dhe ylli RHOC, Shannon Beadore quajti dorëheqjen pasi ishte e martuar për 17 vjet, në tetor 2017.

Davidi ka paraqitur kërkesë për divorc nga Lesley pasi dyshja ishin të martuar për gati dy vjet. Ata vazhduan të pajtoheshin dhe Davidi kishte rënë divorci muajin pasardhës. Dyshja riktheu kërkesat e tyre të divorcit disa muaj më vonë. Në qershor, çifti paraqiti urdhra ndalimi të përkohshëm kundër njëri-tjetrit mes akuzave për dhunë në familje.

David Beador

Lesley pretendohet në dokumentet ligjore se babai i dy fëmijëve të saj të tjerë, Eriks Pukke, ka paraqitur një urdhër të përkohshëm kundër ish-personalitetit Bravo, në gusht 2022. Lesley pohoi se Davidi kishte “abuzuar” fizikisht atë, fëmijët dhe kafshët e tyre shtëpiake. Ajo gjithashtu pretendoi se ai “shkatërroi” pronën e saj, “e kërcënoi” dhe “abuzoi seksualisht” me të.

David Beador

Lesley pretendoi se bashkëshorti i saj i larguar e kishte “kontrolluar” atë, pasi ai e bllokoi atë nga “marrja e ushqimit ose nevojave elementare”, e ndaloi atë nga “qasja ose fitimi i parave” dhe e “izoloi” nga të dashurit e saj. Ajo pretendoi se Davidi u bë fizikisht me nënën e saj, në muajin shkurt.

Zoti Beador iu lut nënës sime që të mos ngrinte akuza ose të merrte një urdhër ndalimi, kështu që ajo nuk e bëri këtë. Nëna ime ndonjëherë qëndron me mua për të parë Anna në shtëpinë time dhe Zoti Beador është shprehur se ‘e urren’. Ai e ka thirrur nënën time me emra nënçmues dhe e ka quajtur të trashë shumë herë si për nënën time, ashtu edhe për mua”, tha ajo.

Lesley Kuk

Davidi pretendoi se akuzat ishin thjesht “hakmarrëse”, pasi ai kishte qenë i pari që kishte paraqitur kërkesën për divorc dhe kishte kërkuar kujdestarinë ligjore dhe fizike të fëmijës së tyre.

“Divorci nga një narcisist nuk është kurrë i lehtë. Është e çrregullt,” Lesley tha Page Six përmes një deklarate. “Por ia vlen paqen që familja ime tani ndihet si në shtëpi. Ne nuk po ecim më mbi lëvozhgat e vezëve dhe po presim që tapeti të nxirret nga poshtë nesh.”