Kyle Richards and Morgan Wade

Klea

FOTO: Kyle Richards dhe i dashuri i saj lezbike Morgan Wade kalojnë kohë cilësore së bashku

FOTO: Kyle Richards dhe i dashuri i saj lezbike Morgan Wade kalojnë kohë cilësore së bashku

Amvise të vërteta të Beverly Hills yll, Kyle Richards dhe i dashuri i saj i supozuar lezbike, Morgan Uejdu bashkua Teddi Mellencamp në një vrap 10 mijë bamirësie gjatë fundjavës.

Morgan Uejd

Treshja postoi shumë foto dhe video të zonjave që përgatiteshin për garën e Ekipit të Kërkimit dhe Shpëtimit të Malibu të dielën në mëngjes, dhe më vonë duke u përballur me vrapimin e shtegut kodrinor prej 6.8 miljesh.

Kyle shkroi së bashku me një selfie në grup të grave në Story-n e saj në Instagram – “10 mijë 6.8 milje e mia të para Duke përfituar @malibusar.”

Kyle Richards

Tedi, 42, postoi një foto të grupit përpara garës, duke theksuar se ajo shpresonte të kalonte vijën e finishit në “25 personat më të mirë”. Kyle pyeti me hezitim se sa njerëz po konkurronin në këtë ngjarje.

Morgan, 28 vjeç, me shaka, “Janë si katër njerëz që vrapojnë”, gjë që shkaktoi qeshje rreth e rrotull.

Kyle Richards

Tedi filmuar gjatë garës, duke u zhvendosur midis pamjeve fshatare malore në Kyle dhe Morgan duke vrapuar krah për krah vetëm pas saj. Tedi më vonë doli përpara, ndërsa filmoi një video të përfundimit të saj solo, duke u ulur në vendin e 28-të.

Kyle Richards

“Shumë krenare dhe mirënjohëse për fisin tim,” shkroi ajo një fotografi të kohës së saj zyrtare të përfundimit, e cila ishte rreth 10 minuta përpara Kyle dhe Morgan.

Kyle Richards

Kyle dhe Morgan me sa duket qëndruan afër gjatë gjithë garës pasi kaluan vijën e finishit vetëm tetë sekonda larg njëri-tjetrit.

Tedi nënshkrimi i një fotografie të trios së xhupeve dhe medaljeve të ngjarjeve sportive të ndeshjes – “Unë tashmë jam i lënduar, por ia vlente”.

Kyle konkurroi me një bluzë të zezë, dollakë blu dhe një kapak bejsbolli të zi. Tedi veshi një bluzë të bardhë të lirshme mbi një veshje të ngushtë stërvitjeje dhe Morgan vraponte në të gjitha djersitjet e pasme dhe një kapak të kuq.

Teddi Mellencamp

Zonjat u përballën me 10k ndërsa fansat vazhduan të bisedonin Kyle dhe e Morganit romanca e përfolur, e cila u bë temë e nxehtë pasi ylli i reality konfirmoi se ishte ndarë nga burri, Mauricio Umansky.

Në korrik, raportet pretenduan se Kyle, 54 vjeç, ishte ndarë nga manjati i pasurive të paluajtshme pas një martese 27-vjeçare. Çifti mohoi se ata ishin nisur drejt divorcit, vetëm duke pranuar se kishin përjetuar një “vit të vështirë”.

Kyle Richards dhe Morgan Wade

Mauricio53 vjeç, u qartësua për ndarjen në shtator.

Kyle dhe unë jam qenie njerëzore, mirë? Ne kemi emocione, kemi ndjenja, po kalojmë një kohë vërtet të vështirë, mirë?” tha ai për TMZ. “Aktualisht jemi të ndarë. Ne nuk po flasim për divorc, dhe ne po përpiqemi t’i trajtojmë këto gjëra brenda vetes private.”

Shumë fansa nuk besojnë se martesa nuk ka mbaruar, siç duket Kyle ka vazhduar me këngëtaren e muzikës country.

Kyle Richards

Traileri për të ardhmen Amvise të vërteta të Beverly Hills sezoni ngacmoi marrëdhënien e dyshimtë komode dhe paraqiti Kyle tatuazhe Morgan me një “K” për të simbolizuar emrin e saj të parë.

“Nuk kam asnjë dyshim në mendjen time për këtë Kyle nuk ka fjetur me, ose nuk ka mashtruar me Morgan Uejd,” Mauricio komentuar, muajin e kaluar. “Ata janë vërtet miq të shkëlqyeshëm, po filmojnë gjëra së bashku, po bëjnë gjëra së bashku [but] ata nuk janë në një lidhje.”

Amvisat e vërteta të Beverly Hills kthehet më 25 tetor, në orën 20:00 ET, në Bravo.