Kathryn Dennis

Klea

FOTO EKSKLUZIVE: Arrestimi i BDI-së i përlotur dhe testi i maturisë i Kathryn Dennis kapur në video!

FOTO EKSKLUZIVE: Arrestimi i BDI-së i përlotur dhe testi i maturisë i Kathryn Dennis kapur në video!

Kathryn Denis u kap në kamera në gjendje të përlotur gjatë arrestimit të saj nga BDI dhe testit të maturisë në një video tronditëse të siguruar ekskluzivisht nga AllAboutTheTea.com.

Kathryn Denis
Gjuajtja e Kathryn Dennis

Kathryn Denise njohur për rolin e saj të mëparshëm në Sharmi jugor, e gjeti veten në ujë të nxehtë të ligjshëm pasi u arrestua për drejtimin e mjetit nën ndikim të hënën mbrëma në Karolinën e Jugut. Incidenti ndodhi në Goose Creek, SC, pas një përplasjeje me tre makina Kathryn. Sipas raportimeve të datës 21 maj, policia në vendngjarje ka vërejtur shenja dëmtimi në Kathryn. Një oficer përgjegjës dokumentoi në të dhënat zyrtare se ajo shfaqte “sy me shkëlqim dhe një erë alkooli që vinte nga personi i saj”, duke treguar gjendjen e saj në momentin e aksidentit.

Kathryn Denis

Kathryn, 32 vjeçarja është akuzuar për veprën e saj të parë për pirjen e alkoolit dhe drejtimin e mjetit, duke shtuar një histori problemesh ligjore. Më parë, në nëntor 2023, Dennis u përfshi në një incident me vrap në një shkollë fillore, megjithëse ajo nuk u arrestua në atë kohë. Komplikimet e saj ligjore u thelluan gjatë arrestimit të saj në BDI të hënën mbrëma, kur ajo u akuzua gjithashtu për drejtimin e automjetit me një kontejner të hapur, duke intensifikuar më tej ashpërsinë e sfidave të saj aktuale ligjore.

Shtypni luajtjen më poshtë për të parë pamje ekskluzive nga Kathryn Dennis' Arrestimi i BDI-së.

Në tetor 2023, Kathryn ishte përfshirë në një incident të rëndë trafiku kur Ford Bronco e saj 2022 kaloi me shpejtësi një shenjë ndalimi në shkollën fillore Whitesville në Moncks Corner, Karolina e Jugut. Automjeti ka goditur rojen e kalimit të shkollës, duke shkaktuar thyerjen e dorës së zëvendëssherifit 40-vjeçar. Goditja me vrap ndodhi rreth orës 7:30 të mëngjesit, duke i shtuar serisë së çështjeve ligjore me të cilat përballet ylli i realitetit televiziv.

Kathryn Denis

Sipas njoftimit, policia ka bërë dokumentimin e detajuar të vendit të ngjarjes Kathryn's incidenti i fundit i trafikut. Oficerët bënë fotografi të shumta të SUV-it të saj dhe zonës përreth, duke kapur detaje si shenja gomash në papastërti.

Kathryn Denis

Fotografitë treguan gjithashtu se pasqyra e pasme e jashtme e shoferit Kathryn's automjetit i mungonte mbulesa. Shënimet e mëtejshme të policisë zbuluan se oficerët e ndoqën ish-yllin e realitetit për të kapur fotot e targave të saj, duke treguar një hetim të plotë për rrethanat e incidentit.

Kathryn Denis

Viktima, më vonë u identifikua si Michelle Warde përshkroi goditjen dhe vrapimin në një intervistë telefonike pasuese me gazetën.

“Ju keni një automjet që ju vjen, kufiri i shpejtësisë atje është 35 (mph), por ju mund të thoni se ky person nuk po bën 35 dhe po goditet – kjo dhemb,” shpjegoi ajo.

Kathryn Denis

Dokumentet e gjykatës e kanë bërë të ditur këtë Kathryn lufton me abuzimin me substancat dhe çrregullimet e ndryshme të shëndetit mendor. Sipas të dhënave, ajo është “e varur nga ilaçet me recetë, marihuanë, alkool, pazar dhe seks”. Këto zbulime ofrojnë një pasqyrë të sfidave me të cilat ajo përballet përtej çështjeve të saj ligjore publike.

Kathryn Denis

Kathryn's sfidat me përdorimin e drogës, prindërimin e pakujdesshëm dhe një sërë veprimesh të pamatur që rrezikuan fëmijët e saj të mitur, përfundimisht çuan në humbjen e kujdestarisë së saj. Një incident i dukshëm ndodhi në vitin 2020 kur djali i saj në atë kohë katërvjeçar, Saint, u pa duke u endur në trafik dy herë brenda një dite, ndërsa ishte nën kujdesin e saj. Pas shkallës së dytë, një fqinj i shqetësuar thirri policinë. Kjo seri ngjarjesh luajti një rol të rëndësishëm në vendimin e gjykatës në lidhje me paraburgimin.

Kathryn Denis

Thomas Ravenel iu dha kujdestaria e vetme e dy fëmijëve të tyre pas një beteje të gjatë ligjore, me vendimin që u finalizua më 17 janar 2023, nga gjyqtari Daniel E. Martin, Jr. duke folur ekskluzivisht me AllAboutTheTea.com, Ravenel shprehu lehtësimin dhe mirënjohjen e tij, duke thënë:

Thomas Ravenel

“Më është dhënë kujdestaria e vetme. Unë i marr të gjitha vendimet e prindërimit. Kathryn (Dennis) ka të drejtën për vizitë të mbikëqyrur nga një mbikëqyrës i miratuar (i miratuar nga gjykata) midis orëve 9:00 të mëngjesit – 19:00, çdo fundjavë tjetër.

Kathryn Denis

Ai theksoi se Kathryn nuk i lejohen vizitat gjatë natës dhe se do të menaxhonte logjistikën e transportit të fëmijëve për vizita. Duke reflektuar mbi marrëveshjen e kujdestarisë, Ravenel banon në Aiken, ndërsa Kathryn jeton mbi dy orë larg në Charleston.

Ai përfundoi: “Jam tepër mirënjohës për rezultatin e kësaj beteje për kujdestarinë dhe që më është dhënë kujdestaria e vetme e fëmijëve të mi. Familja është gjëja më e rëndësishme në jetën time dhe unë do të bëj gjithçka në fuqinë time për të siguruar që fëmijët e mi të kenë një të ardhme të lumtur dhe të qëndrueshme. Ky ka qenë një rrugëtim sfidues, por me mbështetjen e njerëzve të mi të dashur dhe ekipit ligjor, drejtësia mbizotëroi.”