Albie Manzo

Klea

FOTO: Alum ‘RHONJ’ Albie Manzo lidh martesën me Chelsea DeMonaco në një ceremoni italiane që të lë pa frymë

FOTO: Alum ‘RHONJ’ Albie Manzo lidh martesën me Chelsea DeMonaco në një ceremoni italiane që të lë pa frymë

Albie Manzo u martua me të dashurën e tij prej shumë vitesh, Chelsea DeMonaconë Itali të mërkurën.

Menjëherë pas e Albie prindërit, “Shtëpiake të vërteta të Nju Xhersit” alume, Albert dhe Caroline Manzovëlla, Chris Manzo, dhe motra, Lauren Manzombërritur në Europë, në rrjetet sociale nisën të qarkullojnë foto të çiftit të lumtur me dasmorët e tyre.

Albie Manzo

Lauren, 35, postoi një foto nga prapaskenat e vajzës së saj 6-vjeçare, Markie, së bashku me nusen në Instagram Story, duke shkruar: “Kjo ndodhi krejtësisht natyrshëm dhe nuk duhej t’i thosha Markie-t ta shikonte për një kohë të gjatë. foto Ishte magjike të shihje.”

Albie Manzo

Miku prej shumë kohësh i familjes, Gregg Bennett, ndau një foto të Albie dhe Chelsea duke ecur nëpër një shteg guri kundër një sfondi mahnitës fshati.

Albie Manzo

“[And] pastaj është kjo…” Lauren nënvizoi një foto të dytë të çiftit të përqafuar në pistën e kërcimit.

Kris postoi një foto të tij dhe të dashurës, Lia, të shkrepur në pritje kundër një vërshimi dritash të varura nga tavani.

Albie Manzo

Albi, 37, ripostoi një foto të ëmbël të shkrepur nga një mik që shfaqte çiftin duke qëndruar së bashku në altar.

Fotografia ishte mbishkrimi – “Urime!”

Albie Manzo

Lauren postoi gjithashtu një fotografi të lezetshme nënë/bijë të kapur në ngjarjen e lumtur, duke shkruar – “Engjëlli im absolut i përsosur”.

Miqtë dhe familja u bënë dush Albie dhe Chelsea me petale trëndafili teksa largoheshin nga ceremonia e tyre.

Albie Manzo

Karolina, 62 vjeç, postoi gjithashtu një foto të çiftit të sapomartuar, duke shpërthyer në mbishkrimin – “Këto buzëqeshje janë absolutisht gjithçka!! Urime për [Chelsea DeMonaco] dhe [Albie Manzo] … Ju dua shumë të dyve!!”

Albie Manzo

Ish-ylli i Bravo ka bërë të ditur se djali i saj i madh është fejuar në prill.

“Ajo tha po!!!!” Karolina shkruante në Instagram në atë kohë. “Urime për [Albie Manzo] dhe [Chelsea DeMonaco] për fejesën e tyre! Ne ju duam të dyve pak dhe jemi të emocionuar për këtë kapitull të ri në të gjithë jetën tonë. Këmbanat e dasmës do të bien!!!!”

Albie Manzo

e Caroline nusja e ardhshme ka shkruar për “natën e paharrueshme” në postimin e saj në Instagram.

Albie Manzo

Albie vendosi skenën duke treguar Chelsea se ata do të merrnin pjesë në një darkë ditëlindjeje për babain e tij, por ajo shpejt e gjeti veten duke shijuar festën e saj të fejesës.

“Big i bërtet Big Al për goditjen në atë që supozohej të ishte festimi i darkës së tij të ditëlindjes.” Chelsea ka mbishkrimin e postimit të saj. “Të premtojmë se përfundimisht do t’ju dhurojmë disa foshnja të mëdha.”