Aoki Lee Simmons

Klea

Fluturimi i Aoki Lee Simmons me miliarderin 65 vjeçar ka përfunduar!!

Fluturimi i Aoki Lee Simmons me miliarderin 65 vjeçar ka përfunduar!!

Aoki Lee Simmons romancë e diskutueshme me Serafina themelues, Vittorio Assaftashmë ka mbaruar.

Sipas Page Six, nëna e modeles, Kimora Lee Simmonsthuhet se ishte zemëruar për lidhjen e vajzës së saj me restorantin, i cili është 43 vjet më i madh se ajo, por duket se Aoki21 dhe 65 vjeç e Assafit Arratisja romantike në St. Barts ishte vetëm një fyt.

Aoki Lee Simmons

Një burim i afërt me Aoki i tha gazetës — “Është bërë 100%. Ata absolutisht nuk po takohen.”

Megjithatë, Aoki e quajti 65-vjeçaren “të dashurin” e saj në shumë raste, ndërsa ajo ndau fragmente të arratisjes tropikale me fansat dhe ndjekësit në Instagram Live. Aoki referuar Assaf si “i dashuri i dytë” që ajo ka pasur ndonjëherë teksa vizitonte pronën e tij në ishull me ndjekësit, në një klip të postuar.

Pasi 21-vjeçarja u fotografua duke u puthur me të dashurin e ri në plazh, një burim transmetoi një koment të supozuar nga Aoki në faqen e gjashtë.

Aoki Lee Simmons

“Sigurisht, nuk jam me të. Unë kurrë nuk kam qenë me të,” tha lajmëtari për median pasi komunikoi me të Aoki të hënën.

Aoki u shfaq e lumtur gjatë pushimeve të saj, duke u thënë ndjekësve të saj në rrjetet sociale gjatë turneut të shtëpisë: “Unë jam personi më i lumtur që kam përjetuar ndonjëherë”.

Madje, ajo u hodh mbi këpucët e saj të reja të dashurisë, duke u thënë fansave – “Shikoni sa të mëdha janë këpucët e tij. Kjo më bën vërtet të lumtur. Ai është [6-foot-4].”

Aoki Lee Simmons

Një i brendshëm, kush e di Assaf, e përshkroi atë si një “burrë të moshuar me sharm për djalin e vogël”.

Burimi tha: “Ai gjithmonë i ka dashur femrat më të reja të bukura. Ai është bërë më i vjetër, por shija e tij nuk ka ndryshuar.”

Snitch shtoi: “Unë nuk do të habitem nëse ai do të dalë me një vajzë tjetër të re sonte!”

Aoki Lee Simmons

Një tjetër burim, i cili thuhet se ka fjetur me Assaf disa vite më parë, i tha faqes se një arsye pse femrat tërhiqen nga ai kishte të bënte me një atribut fizik specifik.

Insajderi, i cili është disa dekada më i vjetër se Aoki, shprehu habinë që Assaf ishte me dikë kaq të ri, por të shijuar – “Është më i madhi… në Nju Jork.”

Aoki Lee Simmons

e Aokit babai, Russell Simmons, nuk ishte i mërzitur për vendimin e vajzës së tij për t'u larguar me të Assaf.

“Gjithçka që mund të bëj është të ofroj këshillat dhe dashurinë time të pakushtëzuar”, tha manjati i muzikës për TMZ.

Insajderi i parë e beson këtë Aoki e informoi babain e saj në lidhje me artikujt e ardhshëm që mbulojnë romancën e diskutueshme, por përsëriti – “ata nuk po takohen”.

Aoki Lee Simmons

Burimi shtoi se Aoki nuk ishte materialiste, pavarësisht videoklipeve të qarkulluara të modeles që shpërthenin mbi produkte nga dyqane si Bulgari dhe Cartier.

“Ajo as që është e tillë. Ajo nuk kujdeset për bizhuteritë. Ajo nuk ka Hermes. Nuk është as ajo. Asaj nuk i interesojnë gjëra të tilla të shtrenjta. Ajo është më shumë si një geek, “tha burimi i brendshëm.