Erika Jayne

Klea

FLOPS e rezidencës së Erika Jayne në Las Vegas – Biletat që shkojnë për NDRYSHIM CHUMP!

FLOPS e rezidencës së Erika Jayne në Las Vegas – Biletat që shkojnë për NDRYSHIM CHUMP!

Sigurimi i një bilete për Erika Jayne’s Rezidenca në Las Vegas, “Bet It All on Blonde”, nuk do të prishë bankën pasi nuk është shumë “Xxpen$ive”.

Erika Jayne

Ju mund të kapni një nga Amvise të vërteta të Beverly Hills Shfaqjet e yllit të dhjetorit me një çmim të volitshëm – biletat shkojnë deri në 7 dollarë në faqen e internetit të rishitjes Stub Hub.

Kjo biletë buxhetore nuk është thjesht një kalim në shfaqje; ai i jep pjesëmarrësit me fat një përvojë të parë në seksionin e pranimit të përgjithshëm afër skenës ku Erika Jayne do të performojë.

Erika Jayne

Një tjetër platformë e rishitjes së biletave, Vivid Seat, gjithashtu shfaq një sërë opsionesh të përballueshme, me bileta të shumta në seksionin e pranimit të përgjithshëm me çmim midis 14 dhe 22 dollarë për performancën e ardhshme më 22 shtator.

Erika Jayne

Sidoqoftë, shitësit fillestarë për biletat e qëndrimit, Ticketmaster dhe Live Nation, po ofrojnë opsionet më miqësore me buxhetin me një çmim fillestar prej 69 dollarë secila.

Pavarësisht se nuk komentoi çmimin e biletës, “Amija” shkoi në Instagram Story të martën për të njoftuar një dhuratë speciale për fansat e saj.

Erika Jayne

Pak më pak se dy javë më parë, 52-vjeçari Erika Jayne nisi shfaqjen e saj në zemër të qytetit të mëkatit në Shtëpinë e Blues të Mandalay Bay, duke mahnitur audiencën me kostume trupore me shkëlqim dhe numra kërcimi me koreografi.

Erika Jayne

Në fund të prillit, ajo e emocionuar ndau lajmin se do të sillte në skenë muzikën e saj origjinale. “Në rregull, Los Angeles, më lejoni të them diçka. Para së gjithash, faleminderit shumë, shumë nga thellësia e shpirtit tim, “tha këngëtarja e “Pretty Mess” në West Hollywood, Kaliforni, klub nate Bootsy Bellows në atë kohë.

“Po shesim kurva! Jeto Kombi! Faleminderit që keni vënë bast për të gjitha këto bionde f-king! Las Vegas!”

Erika Jayne

Gjatë fundjavës së fundit, E Erikës shok Amvise të vërteta të Beverly Hills Anëtarët e kastit dhe miqtë morën pjesë në rezidencën e saj për ta parë atë të dilte në skenë për herë të parë.

Kyle Richards ka zbukuruar Instagramin me një fotografi të shtunën, duke u shfaqur përkrah saj Erika, Dorit Kemsleydhe Lisa Rinna“Unë do të vë bast për këtë bjonde gjatë gjithë ditës Ne të duam @theprettymess Sa krenarë për ty ❤️.”

Erika Jayne

Disa pjesëmarrës dolën në rrjetet sociale për të ndarë përshtypjet e tyre për shfaqjen. Një person shkroi, “Ka kaq shumë shfaqje të shkëlqyera në Vegas; ky për fat të keq nuk është një prej tyre. Nga zgjedhjet e pafrymëzuara të këngëve te koreografia e butë, ishte një zhgënjim në të gjitha frontet. Nuk do ta rekomandoja, edhe nëse i merrni biletat falas.”

Erika Jayne

Një tjetër shikues ndau: “Nuk jam i sigurt se kush kishte më pak energji, turma apo Erika Jayne veten e saj. Ndjehej si një shfaqje gjysmë e pjekur që nuk ia vlen as çmimet e zbritura të biletave. Kurseni paratë dhe kohën tuaj.”

Dikush tjetër komentoi: “Sinqerisht, u duk si një talent show i shkollës së mesme, por me një ‘të famshëm’. Koreografia nuk ishte frymëzuese dhe e gjithë kjo ndihej paksa e kënaqshme. U largova përgjysmë dhe nuk jam penduar për këtë.”

Erika Jayne

“Që në momentin që Erika doli në skenë, u ndje. Energjia ishte e ulët, performanca vokale ishte e dobët dhe e gjithë shfaqja ndihej e shkëputur. Edhe me çmimin e reduktuar të biletës, ndihesha sikur pagova më shumë.” Një tjetër ka shkruar.

Një pjesëmarrës vuri në dukje, “Shpresoja për një shfaqje verbuese duke qenë se ishte Vegas, por kjo rezidencë ndihej më shumë si një dështim. Nga konfigurimi i dobët i skenës deri te E Erikës Performanca më pak se yjore, ishte një zhgënjim në çdo kuptim.”