Flokët e reja bjonde të Tom Schwartz: Reagimet më të mira të fansave

Klea

Flokët e reja bjonde të Tom Schwartz: Reagimet më të mira të fansave

Tom Schwartz po e kalon kohët e fundit. Në sezonet e mëparshme të Rregullat e Vanderpompës, sharmi i tij djalosh dhe natyra e perceptuar e pafajshme e panë atë të shmangte shumë konflikte. Megjithatë, i sapo divorcuar nga Katie Maloney dhe pas historisë Scandoval, pëlqimi i Tomit ka rënë ndjeshëm.

E ardhmja e Tomit tani ka mbetur e varur në balancë. Është e paqartë nëse ai mund të gërmojë apo jo nga gropat që ka krijuar. Megjithatë, ne e dimë një lëvizje që Tom ka bërë kohët e fundit në një përpjekje për të sjellë ndryshim – ai i ka lyer flokët e tij të errët në të verdhë.

Siç tha dikur e mençura Coco Chanel (me ndihmën tonë në redaktim), “A grua Tom që ndryshon saj flokët e tij janë gati të ndryshojnë saj jeta e tij.” Tom është qartazi në epokën e tij të “tequila Katie” dhe ne mund të ndjehemi. Ne gjithashtu mund të qeshim duke pyetur veten pse ai e anashkaloi hapin e tonerit…

Tom’s kriza e mesit të jetës ndryshimi aktualisht po ngroh internetin. Këto komente të shikuesve po na kujtojnë se sa qesharak mund të jenë njerëzit kur situatat janë të një natyre më të lehtë, ndaj faleminderit, Tom, që i bashkove të gjithë.

Pa u zgjatur, këtu janë leximet më të mira të shikuesve për flokët e reja bjonde të Tom Schwartz.

Por së pari, Debutimi

Njerëzit anembanë kanë mendime për lëvizjen e fundit të Tomit. Në fakt, shikuesit aktualisht po jetojnë për temën e Reddit të titulluar “Çfarë mendoni për pamjen e re të Tom Schwartz?”

Bashkangjitur me këtë fije është një imazh që shfaq Tomin, i kompletuar me flokët e tij të verdhë. Pranoni të gjitha, atëherë, vazhdoni të lexoni për të kuptuarit më të mirë brenda.

Është një Jo për disa

Disa shikues po i shohin mangësitë e Tomit. “Faleminderit, e urrej”, tha njëri, ndërsa një tjetër shkruante “Ai duket si një floktar i viteve ’80 me emrin Frankie ose Sergio”. Madje, një fans në mënyrë histerike i dha një meritë Tomit duke u shprehur: “Nuk e urrej, por kam një marrëdhënie të keqe me babanë tim, kështu që…”

Marrja e mëtejshme e “Mendoj se lojtari 2 iu bashkua festës së krizës në mes të jetës” dhe “Më pëlqen po aq sa më pëlqen manikyri i bardhë i Tomit” goditën lehtë. “Ai duket si një dush që e trajton ish-in si s**t dhe nuk ka një mendim origjinal në kupolën e tij” goditi pak më ashpër.

Është Parathënie Për të tjerët

Jo të gjithë janë plotësisht kundër flokëve të rinj të Tomit. “Kjo i shkon shumë dhe nënkupton një distancim nga Sandoval”, është shprehur një ndjekës. Një tjetër përdorues i Reddit shprehu një mendim të ngjashëm, duke thënë: “Më pëlqen që ai po bën zgjedhje të guximshme në vend të pamjes së tij të zakonshme dembel “Aw shucks”.

Këto pamje interesante në fakt po na bëjnë të ndalemi. Kasti i Vanderpump Rules aktualisht po xhiron sezonin 11. A mund të jetë ky ndryshim drastik historia e Tomit? A do të sinjalizojë kjo punë e mundshme e filmuar me bojë për përpjekjen e parë të Tomit për të qëndruar me guxim në zgjedhjet e tij të jetës?

Ose, ndoshta ky shikues është më afër të vërtetës. Ata shkruan: “Kushtim i intervistës së sezonit 11: Thjesht mendova se ndoshta nëse bëja diçka të çmendur dhe i lyeja flokët biondë, ata do të tronditen aq shumë sa nuk do të kujtojnë se jam aq ad**kbag.” Ne në fakt mund ta imagjinojmë këtë si një mendim që është bërë përpara se të bëheshin zgjedhjet.

E dini…Tom gjithashtu tha një herë në një rrëfim se “nëse mund t’i rregulloj flokët, ndoshta mund ta rregulloj jetën time”. Parathënia…

Krahasimet u bënë

Nga Draco Malfoy te Pete Davidson te Slim Shady e deri te “një kitarist nga një grup metalik gjerman”, shumë përdorues të Reddit e kanë pasur të lehtë të krahasojnë kreun e ri të zbardhuesit të Tomit me figura të tjera të njohura.

Ata prej jush me të rinj, ose thjesht një dashuri të përgjithshme për të gjitha gjërat e Krishtlindjeve, ka të ngjarë të kenë këtë krahasim të radhës, “duket sikur ai po përgatitet të luajë Hermey në një aksion live Rudolph the Red Nosed Reindeer.”

Një shikues madje hyri në të gjitha krahasimet, duke bërë shaka “Ai duket sikur është menaxheri i rrugëve për The Chainsmokers. Ai duket si kimisti i formulimit për spërkatjen e trupit të meshkujve Justin Bieber. Ai duket sikur teston profesionalisht shijen e seltzerëve sezonalë të Tregtar Joe.”

Nuk mund të telefonojmë tani. Ne jemi të vdekur.

A është Tom… “Mjaft?”

Nëse gjëja e parë që patë kur shikonit ngjashmërinë e re të Tomit ishte Keni, atëherë ju dhe unë jemi njësoj, dhe së shpejti duhet të rrëmbejmë një sanduiç në “Diçka për të”. “Schwartz ka më shumë kuptim me këtë kontekst. Ai padyshim që i këndon vetes “Unë jam vetëm Ken” gjatë gjithë ditës”, thotë një shikues me të njëjtin mendim, i cili duhet të @me.

“Është një verë Barbie,” shkruan një tjetër, duke forcuar më tej mendimin tonë se Tom dëshiron të jetë “Kenough” në sezonin 11 të Vanderpump Rules.

Një Marrje përfundimtare

Përpara se të zbulonim këtë temë ende në rritje të Reddit, ne pamë këtë meme. Bëhet shaka se “djali absolut më i keq që njihni do të vishet kështu për Halloween btw.” Bashkangjitur është një foto e Kenit dhe Tomit tashmë biond.

Mjaft tha.

Tom, ne nuk e dimë se çfarë po bën në apartamentin tënd të ri apo në jetë, por ne jemi gati për çdo ndryshim tënd të ecur përpara.