Dancing With the Stars Sezoni 32 Zbulohen partnerët e plotë të aktorëve dhe kërcimit

Klea

Flirtimi me yjet: Mauricio Umansky dhe Emma Slater mbajnë duart pas darkës DWTS

Ndoshta këtu zbatohet shprehja e vjetër: “Ajo që është salca për patën është salca për gander”. Ndërsa ylli i Real Housewives of Beverly Hills, Kyle Richards ka kaluar shumë kohë me flakën e përfolur Morgan Wade, bashkëshortin e saj të larguar. Mauricio Umansky ka qenë duke u bërë pak i guximshëm vetë.

Ndërsa konkurronte në sezonin 32 të Duke kërcyer me yjetMauricio ka kaluar orë të gjata duke u stërvitur me partneren e tij të kërcimit Emma Slater. Por a po e çojnë çifti lidhjen jashtë sallës së ballit? Mund të jetë. Më 22 tetor, Mauricio dhe Emma u panë duke dalë dorë për dore nga një restorant në Beverly Hills.

Ata nuk do të ishin partnerët e parë të DWTS që do të fillonin një romancë në pistën e vallëzimit. E njëjta kimi që u jep atyre një shkëndijë në pistën e kërcimit ndonjëherë mund të ndizet në një marrëdhënie në jetën reale. TMZ ka detaje mbi këtë çift të papritur.

Biseda e thellë ndërton një lidhje

Disney/Eric McCandless

Tema e ardhshme e episodit DWTS të kësaj jave është “viti më i rëndësishëm i jetës suaj”. Thuhet se Mauricio po shikon pas në vitin 1996, viti kur ai dhe Kyle u martuan. Ishte gjithashtu viti kur filloi karrierën e tij në pasuri të paluajtshme, një zgjedhje që e bëri atë një multimilioner. Mauricio është themeluesi dhe CEO i The Agency, një firmë globale e pasurive të paluajtshme që merret me pronat luksoze në mbarë botën. Agjencia është ylli i serialit Netflix Buying Beverly Hills, i cili përfundoi xhirimet e sezonit 2 në korrik 2023, por ende nuk është transmetuar.

Burimet besojnë se të folurit e Mauricios për vitin e tij të rëndësishëm mund të ketë thelluar lidhjen e tyre, duke i afruar partnerët e kërcimit, gjë që rezultoi në mbajtjen e dashur të dorës. Ndërsa Mauricio është ndarë nga gruaja e tij prej 27 vitesh, Emma paraqiti kërkesën për divorc nga bashkë-ylli Sasha Farber në shkurt.

Martesa e Kyle dhe Mauricio ka qenë nën mikroskop këtë vit, veçanërisht pas ndarjes së tyre. Edhe pse Kyle këmbëngul se ajo dhe Morgan janë thjesht miq të ngushtë që punojnë së bashku në një projekt dokumentar, ka pasur gjithashtu spekulime për një romancë të mundshme lezbike mes të dyve. Duke ngatërruar çështjen, Kyle dhe Mauricio ende pushuan së bashku gjatë verës dhe festuan festa të ndryshme me katër vajzat e tyre.

Pavarësisht afërsisë mes Mo dhe Emës, nuk mendoj se ata në të vërtetë janë çift. Ema dhe Sasha u ndanë për shkak të dëshirës së Emës për të pasur fëmijë. Dyshoj se Mauricio është i interesuar të krijojë një familje tjetër në këtë fazë të jetës së tij. Ka shumë të ngjarë që ata thjesht po përpiqen të nxisin interesin publik për të marrë më shumë vota. Ose ata janë thjesht miq. Vetëm koha do ta tregojë.

Dancing with the Stars transmetohet të martën në orën 20:00 në ABC dhe Disney+.