Flamujt e Kuq në marrëdhënien e Craig Conover dhe Paige DeSorbo

Klea

Flamujt e Kuq në marrëdhënien e Craig Conover dhe Paige DeSorbo

Më pëlqen kur ka një kryqëzim të marrëdhënieve Bravo. Shpesh, ka një dramë të adhurueshme takimesh dhe jeta e dashurisë së çiftit luhet për ne shikuesit në kohë reale. Craig Conover dhe Paige DeSorbo nuk bëjnë përjashtim nga ky rregull. Craig dhe Paige e zyrtarizuan atë në vitin 2021 dhe që atëherë kanë qenë një çift mjaft i fortë televiziv i realitetit. Por sezoni më i ri i Southern Charm po hap disa vrima në historinë e tyre të dashurisë, duke i bërë fansat të pyesin nëse gjithçka është në rregull në parajsë.

Paige nuk është gati për angazhim

Ylli i Summer House është vetëm 31 vjeç dhe në asnjë mënyrë nuk është gati të vendoset në një jetë magjepsëse në Charleston. Vajza e Bregut Lindor është jashtëzakonisht e drejtuar nga familja dhe shpesh ka qarë se nuk ishte gati të linte nënën e saj. Megjithatë, Craig e ka turpëruar atë me temën e fëmijëve dhe martesës pothuajse çdo ditë. Është evidente kur dyshja flasin për të ardhmen e tyre në TV; Paige turpërohet pak dhe menjëherë fillon të bëjë fytyra me gjithë idenë.

Unë do të mendoja se një flamur i madh i kuq për një burrë do të ishte nëse e dashura jote dridhej dukshëm sa herë që paraqiti një plan fejese. Megjithatë, Craig duket se ose po injoron shenjat ose po përpiqet të gjejë një plan tjetër për të marrë veten poshtë rreshtit. Paige e ka gjithë jetën e saj në Nju Jork dhe sinqerisht, është shumë të kërkosh prej saj që të heqë dorë nga ajo për një lëvizje në jug.

A kishte një skandal mashtrimi?

Tashmë për disa episode, Shep Rose dhe Taylor Ann Green kanë lënë të kuptohet se Paige është larguar nga Craig për shkak të marrëdhënies së tyre në distancë. Nuk ka asnjë provë që të vërtetojë se ka ndodhur një aferë, por nuk mund të mos mendoj se ku ka tym, ka zjarr. Edhe pse Taylor kërkoi falje, komentet dolën nga fusha e majtë.

A mund të jetë që udhëtimi midis Karolinës së Jugut dhe Nju Jorkut po dëmton çiftin? Ndoshta. Por si Paige ashtu edhe Craig duken të zënë me punët e tyre dhe oraret e xhirimeve televizive. Ne shpesh i shohim ata duke i lënë kohë njëri-tjetrit në telefonata. Megjithatë, Paige mungon në udhëtimin në Xhamajka, gjë që duket e çuditshme edhe pse Craig mori fajin për mos kontrollimin e kalendarit të tyre të përbashkët. Paige madje qeshi me komentet, duke vënë në dukje se ajo nuk ishte e mërzitur.

Tani, ky është ose një çift i fortë ose një çift që po bën kontrollin e dëmit në prapaskenë.

A është marrëdhënia një farsë?

Unë jam ende duke kruar kokën time kur vjen puna për të kaluar Paige në Andrea Denver. Ai ishte i përqendruar, i nxehtë, italian dhe i pëlqente të gatuante – çfarë nuk ishte për të dashur tek ai? Craig, nga ana tjetër, ka pak si baba, beson se Toka është e sheshtë dhe shpesh e gjen veten të përzier në dramë. Megjithatë, mbreti Sewing Down South fitoi mbi modelin e ngjashëm me GQ. Kjo më tingëllon si një grumbull matematikash vajzash.

Paige mund të kishte zgjedhur Craig në vend të Andreas për të ndihmuar karrierën e saj Bravo të ngrihej. Një unazë për Paige dhe një shfaqje e re e mundshme rreth “lëvizjes së saj” është padyshim më shumë e ardhmja që ajo kishte në mendje. Të dy Craig dhe Paige janë po aq fajtorë që janë mbështjellë në televizionin e të gjithave.

Të gjithë e kemi dëgjuar Paige të thotë se sa e lehtë është të jesh me Craig sepse ai e kupton rrugën e karrierës kundrejt ish-it të saj, Perry dhe Andrea. Craig, për mendimin tim, del si jashtëzakonisht i papjekur, por disi është zëri i arsyes këtë sezon. Është mjaft rebus. Kur koha e tyre para ekranit mbaron, thjesht shpresoj që të ketë një bazë të mjaftueshme për t’i tërhequr ata në vijën e finishit. Të dy kanë pirë Bravo Kool-Aid dhe janë në fund të thellë tani.

Charleston është kaq bezhë

Më në fund, thjesht nuk mund ta shoh Pejxhin duke u vendosur në një stil jetese në Charleston, i cili përfshin darka në znj. Pats dhe dalje në Republic. Fashionistja po lulëzon në New York City, dhe e njëjta gjë mund të thuhet për Craig dhe kompaninë e tij të jastëkëve. Për ta bërë me të vërtetë marrëdhënien të funksionojë, diçka do të duhet të japësh, dhe thjesht nuk e shoh që Paige të rivendoset në gjithçka Lilly Pulitzer. Do të ishte një ditë e trishtuar nëse do të vinte ndonjëherë deri në këtë.