Fituesja e Oskarit Mira Sorvino i bashkohet sezonit 32 të DWTS

Klea

Fituesja e Oskarit Mira Sorvino i bashkohet sezonit 32 të DWTS

E ardhmja Duke kërcyer me yjet Sezoni 32 tashmë po krijon mjaft bujë dhe fansat nuk i dinë as të gjitha detajet. Shumë ndryshime tashmë janë bërë të ditura për publikun, si dalja e Tyra Banks së bashku me disa pro.

Por kur një derë mbyllet, Julianne Hough e hap atë. Por lëkundjet e njerëzve të rregullt nuk janë e vetmja gjë që emocionon fansat. Dy yje tashmë janë konfirmuar për listën e sezonit 32.

Ylli më i fundit i Bachelorette, Charity Lawson, u konfirmua, gjë që më së shumti pritej. Është e zakonshme që konkurrentët e Kombit Bachelor të godasin sallën e ballit. Fama e Ariana Madix e Vanderpump Rules u konfirmua gjithashtu, pothuajse me siguri duke kapitalizuar nga Scandoval. Por kjo mund të jetë vetëm maja e ajsbergut.

A u zgjodh Mira Sorvino për polemika?

Entertainment Tonight raportoi për herë të parë këtë Mira Sorvino ishte pjesë e formacionit të ardhshëm të sezonit 32 të DWTS. Megjithatë, ky raport teknikisht është ende i pakonfirmuar. Kur ET kontaktoi ABC për koment, emisioni deklaroi se Dancing with the Stars nuk komenton thashethemet për casting. Por lista e plotë e aktorëve del të mërkurën, më 13 shtator.

Adhuruesit e punës së Mirës e njohin atë nga roli i saj në komedinë Romy and Michele’s High School Reunion. Ndoshta më e dukshme, fansat e kujtojnë performancën e saj fituese të Oskarit si Linda Ash në komedinë e vitit 1995, Mighty Aphrodite. Megjithatë, audienca më e përgjithshme mund ta dijë se ajo së fundmi u shfaq në serialin kontrovers Sound of Freedom.

Nisur nga statusi i filmit si një pikë e rëndësishme bisede dhe një çështje e ngarkuar politikisht, do t’i jepte edhe më shumë peshë përfshirjes së Mirës në DWTS. ABC dëshiron të godasë ndërsa hekuri është i nxehtë, pa dyshim. Dhe duke qenë se vetë Mira nuk është një figurë e diskutueshme, kjo është ndoshta loja më e sigurt e mundshme nga ana e rrjetit.

Sezoni 32 i Dancing with the Stars transmetohet këtë vjeshtë, të hënën në mbrëmje në orën 20:00 ET në ABC dhe do të transmetohet drejtpërdrejt në Disney+.