Fituesja e House of Villains Tanisha Thomas mbi planet e parave të çmimit

Klea

Fituesja e House of Villains Tanisha Thomas mbi planet e parave të çmimit

Tani që Bad Girls Club shap Tanisha Thomas e ka siguruar atë Shtëpia e zuzarëve të fitojë, ajo është duke detajuar planet e saj për çmimin e madh prej 200,000 dollarësh. Por para kësaj, ajo kujton momentin kur bashkë-ylli i saj Anfisa Arkhipchenko hodhi votën për të ndryshuar lojën për ta bërë atë fituesen e parë të HOV.

“Isha në shok. Nuk mund ta besoja”, tha ajo për Hollywood Life. “Në fund të kësaj gjëje, Anfisa dhe Bananas filluan të afroheshin kaq shumë, kështu që mendova se Bananas e kishte këtë në shpinë me siguri. Kur Anfisa e prishi kravatën me mua, ishte një moment. Unë jam ende në shok.”

Episodi i 21 dhjetorit tregoi aleatin më të ngushtë të Tanishës, Johnny Bananas, duke fituar sfidën e fundit të Battle Royale dhe duke e çuar atë në dy finalet me të. Konkurrentët e kaluar, duke përfshirë Omarosa dhe Nju Jork, u kthyen për të hedhur votat e tyre për atë që ata besonin se duhet të fitonte. Në fund, votat u barazuan – tre për Tanishën dhe tre për Bananet. Edhe pse Tanisha shijoi fitoren, nuk e bëri më të lehtë qëndrimin pranë aleatit të saj. “Dua të them, ky është mikesha ime, mikesha ime, dhe ne jemi kundër njëri-tjetrit. Ishte një ndjenjë kaq e hidhur. Nuk dija çfarë të prisja. Nuk mund ta besoja.”

Cili është plani i Tanisha për 200 mijë dollarë?

Meqë House of Villains ka mbaruar, të gjithë po pyesin se çfarë do të bëjë Tanisha me fitimet e saj. “Unë jam duke shkuar në një pushim të kërkuar prej kohësh,” tha ajo. “Xhamajka po më thërret emrin. Pastaj dua të kthehem dhe të sjell në jetë podkastin tim dhe, të kaloj më shumë kohë me djalin tim dhe të vazhdoj të rritem dhe të punoj për të qenë një nënë epike, e mrekullueshme për djalin tim. Kjo është qendra e jetës sime. Ai është bela e syrit tim. Unë do të paguaj disa fatura dhe do të bashkoj vërtet jetën time.”

Për Tanisha, Xhamajka do të jetë më shumë se thjesht një udhëtim i nevojshëm pushimesh – është një vend ku ajo duhet të rimbushet. “Më pëlqen pritja. Është pasioni im. Është ajo në të cilën dua të rikthehem. Unë do të shkoj në Xhamajka, do të pastroj kokën, do të kthehem, do të zhytem menjëherë në atë, “tha ajo.

Gjatë gjithë episodit final, Tanisha foli shumë për djalin e saj Aiden – arsyen e saj për të konkurruar në radhë të parë. Për shkak se ajo ka fituar, ka kuptim vetëm ta trajtojmë atë gjithashtu. “Do ta çoj djalin tim në Disney World. Ai është vërtet në Mickey Mouse tani. Ai nuk ka qenë kurrë.”

Para nënshkrimit (për Sezonin 1), Tanisha foli për krenarinë e saj që ishte fituesja e parë e shfaqjes dhe, për më tepër, duke luajtur me integritet, dhembshuri dhe ndershmëri.

“Kam luajtur pikërisht ashtu gjatë gjithë shfaqjes. Kam luajtur me integritet. Kam luajtur me zemrën time. Isha konsistente. Unë isha besnik. Isha i fokusuar. isha vetvetja. Dhe në fund, padyshim që u shpagua dhe më bëri 200,000 dollarë më të pasur.”