Fituesi i Traitors UK Aaron Evans i bashkohet sezonit 6 të Love Island USA

Klea

Fituesi i Traitors UK Aaron Evans i bashkohet sezonit 6 të Love Island USA

Ishulli i dashurisë në SHBA Kasti i sezonit 6 është zbuluar, me një grup të ri banorësh të ishullit që të gjithë shpresojnë të ndezin romancën nën syrin vigjilent të prezantueses së re Ariana Madix, dhe një nga konkurrentët nuk është aq i ri në televizionin realitet sa pjesa tjetër, pasi Aaron Evans fitoi çmimin. sezoni i parë i Traitors UK. Njihuni me të dhe pjesën tjetër të kastit të sezonit 6 të Love Island USA më poshtë.

Fituesi i Traitors UK Aaron Evans mes aktorëve të sezonit të 6-të të Love Island USA

Aaron fitoi sezonin e parë të The Traitors UK. Tani, ai është duke punuar si deckhand, kështu që ndoshta kur të përfundojë në Love Island, ai mund të bëjë realitet TV trefish dhe të regjistrohet për një sezon të Below Deck. Atij i janë bashkuar konkurrentët meshkuj, drejtori i njësisë së distriktit shkollor Coye Simmons, 28 vjeç; menaxher i territorit të shitjes së pajisjeve mjekësore Kendall Washington, 27 vjeç; karburanti i avionit dhe modeli Kordell Beckham, 21 vjeç; dhe grindaveci i gjarpërinjve Robert Rausch, 25 vjeç.

Nga ana e zonjave, është serveri i shisheve Hannah Smith, 26; tregtar ditor JaNa Craig, 27 vjeç; studente e diplomuar e kolegjit Kaylor Martin, 22 vjeç; studente e kolegjit Leah Kateb, 24; dhe planifikuese e medias Serena Page, 24.

I vendosur në Fixhi, Love Island USA Sezoni 6 prezanton shikuesit me një vilë krejtësisht të re. Na është premtuar gjithashtu një “Casa Amor pikante dhe një strehë e paharrueshme”, prandaj shtrëngohu! Unë tashmë mund ta ndiej ndërtimin e dramës.

Këtë vit do të ketë edhe sfidues të rinj çiftesh dhe disa të ftuar surprizë. A mund të rikthehen disa fytyra të njohura? Na duhet të presim dhe të shohim…

Love Island USA fillon transmetimin të martën, më 11 qershor në Peacock, me episodet e reja që shfaqen çdo ditë në orën 18:00 PT/21:00 ET gjatë javës së premierës. Më pas, episodet e reja nisin të enjten deri të martën.