Fituesi i tradhtarëve CT mbi pretendimet se vodhi fitimet e MJ Javid

Klea

Fituesi i tradhtarëve CT mbi pretendimet se vodhi fitimet e MJ Javid

Sfida yll CT Tamburello nuk është i panjohur për fitimin e reality show-ve të konkurrencës, dhe tani ai mund të shtojë Tradhtarët në atë listë.

Veterani i MTV-së na mahniti të gjithëve gjatë sezonit 2 të serialit më të ndjekur të pa skenar të transmetimit, duke u treguar shikuesve një anë më të dhembshur. A mund të ketë qenë lidhja e tij me yllin e Real Housewives, Phaedra Parks? Apo ishte besnikëria e tij ndaj bashkëfitueses Trishelle Cannatella ajo që na fitoi? Mund të jenë të dyja. Sido që të jetë, ai performoi në mënyrën për të cilën është i njohur, duke mposhtur sfidat dhe duke shtuar një shumicë të madhe në çmimin e madh prej 208,100 dollarësh të shfaqjes. Pra, fitorja e tij nuk është vërtet surprizë.

Në rast se e kishit humbur, gjatë episodit final, ai doli në treshen e fundit me anëtarin e kastit Trishelle dhe Shahs of Sunset. MJ Javid. Kur ishte koha për të përfunduar lojën ose për të vazhduar me dëbimin, CT dhe Trishelle votuan për të vazhduar lojën dhe përfundimisht votuan MJ jashtë. Tifozët janë të shqetësuar për këtë lëvizje. Disa e panë atë si strategji, ndërsa të tjerë e konsideruan si vjedhje. Pra, si ndihet CT? Shikoni më poshtë.

CT nuk ndihet keq për dëbimin e MJ nga The Traitors

Gjatë një bisede me People, CT foli për fansat që krahasonin lëvizjen e tij me MJ me lëvizjen e Johnny Bananas me Sarën gjatë The Challenge: Rivals 3. “Kjo është ndryshe,” tha ai. “Ata kishin fituar me Sarën. Ata ishin kampionë, ata fituan paratë për t’u kurorëzuar kampione – dhe më pas ai ia mori asaj.”

Ai vazhdoi, duke thënë se paratë e fituara në The Traitors nuk ishin të MJ. “Ajo arriti në finale. Ajo ishte vërtet, shumë afër [and]ai mund të shihte paratë në fund të tabelës, por ajo nuk e fitoi shfaqjen.”

Epo, dua të them, paratë do të ndaheshin mes Besnikëve të mbetur, dhe ajo ishte atje. Pavarësisht nëse ajo kontribuoi shumë në fitoret apo jo, ajo mori pjesë. Nëse thjesht dëshironi të kaloni një moment – thuani këtë.

Gjithsesi, CT zbuloi se ai “ndihej keq për MJ në këtë moment” por tha se ata “nuk mund ta merrnin mbrapsht”.

“Nëse do të kishim votuar sërish, ndoshta do të kishim shkuar të gjithë së bashku.” Nëse dikush e beson këtë apo jo? Koha do të tregojë.

Transmetoni sezonet e mëparshme të The Traitors on Peacock.