Fituesi i House of Villains 'Can't Believe' Ata mundën Johnny Bananas

Klea

Fituesi i House of Villains ‘Can’t Believe’ Ata mundën Johnny Bananas

Bad Girls Club Alum u kthye Shtëpia e zuzarëve Fituesja Tanisha Thomas ka shumë plane të mëdha për të festuar të qenit 200,000 dollarë më i pasur. I pari është një udhëtim në Xhamajka, ku ajo planifikon të rimbushet dhe të vendosë synimet për vitin e ri – në mënyrë specifike të lançojë podcast-in e saj. Për më tepër, ajo dëshiron të marrë djalin e saj, Aiden, në Disney për t’u varur me Mickey Mouse në klubin e tij.

Bekimi i familjes së saj gjatë kësaj periudhe të vitit duhet të ndihet i veçantë. Për fatin e Tanishës, ajo e fitoi. Që kur u kurorëzua fituese gjatë episodit të dhjetorit 2023, Tanisha foli me The Messenger për mënyrën se si ndihet të jesh superlizi më i madh i TV realitetit.

“Ndihet shumë mirë,” tha ajo. “Ka kaluar shumë kohë. U kënaqa shumë duke filmuar këtë shfaqje. E kuptoj që shumica e njerëzve nuk do të më shihnin si një zuzar – të paktën jo fansat e mi. Ata e dinë që unë jam vërtet një e dashur në thelbin tim. Megjithatë, ndihem sikur ishte kaq e mrekullueshme të tregoja se ka kaq shumë aspekte … si, mund të isha një horr, mund të isha një e dashur. Vërtet varet nga dita dhe rrethanat. Dhe fitova të isha i vërtetë me veten time, të isha i vërtetë dhe i sinqertë, i dashur dhe i kujdesshëm, dhe që në fund të më votonin shokët e mi të këqij, ishte super drogë.”

Tanisha për votën e Anfisës dhe miqësinë e saj me Bananet

Gjatë episodit final, dy konkurrentët e fundit zbritën në Johnny Bananas dhe Tanisha. Anëtarët e kastit të mëparshëm, duke përfshirë Nju Jorkun, Jax Taylor dhe Omarosa, u kthyen, duke iu bashkuar Shake Chatterjee dhe Jonny Fairplay për të votuar për atë që ata mendonin se duhet të fitonte. Kur votimi u barazua tre me tre midis Bananas dhe Tanishës, Anfisa Arkhipchenko (e cila mori zero) duhej të prishte barazimin. “Banane, ne kemi pasur shumë momente argëtuese,” filloi ajo. “Shpresoj se nuk do të dëgjoj më kurrë ndonjë nga shakatë tuaja memecë. Tanisha, vota ime është për ty.”

Vetëm ai moment i ndryshoi jetën Tanishës. “Nuk mund ta besoja,” tha ajo. “Unë me të vërtetë mendova se Anfisa do të votonte për Johnny Bananas sepse përfundimisht përpara finales, ata po afroheshin shumë. Pra, ishte e mahnitshme që ajo voton për mua në fund. Isha aq i emocionuar, sa nuk mund ta besoja. Ende nuk mund ta besoj, dhe muaj më vonë do të rikthehem pak në sezon”.

Edhe pse disa njerëz mendojnë se Bananet e çuan Tanishën deri në fund, ylli i realitetit është i bindur se do të kishte fituar vetëm. Plus, ata kanë ndërtuar një lidhje që duket më e fortë se kurrë. “Patjetër që bananet… Po të mos ishte ai, nuk e di nëse do të kisha kaluar në finale. Domethënë, nuk fitova vërtet një sfidë. Por në fund të fundit, mendoj I fitoi.”

“Të dua, banane. Ju tashmë e dini se si shkon dhe mund të jetë pak karma për atë që i bëtë asaj zonje të re në MTV. Une nuk e di. Por këtu është marrëveshja: nuk është karma, sepse ajo që kemi është e paçmuar. Kështu që gjithçka është mirë. Mund të kem diçka të veçantë për të me siguri.”