Festa e të dashurve të Lindsay Hubbard dhe Carl Radke në Meksikë

Klea

Festa e të dashurve të Lindsay Hubbard dhe Carl Radke në Meksikë

Kjo ishte ajo. Fundjava e caktuar me kujdes përpara Ditës së Falënderimeve që do të ishte dita e lumtur e Lindsay Hubbard dhe e Carl Radke dasma në Meksikë. Dhe ndërsa momenti i rëndësishëm u quajt muaj më parë nga ish-VP i Loverboy, disa Bravolebrities të shquar vendosën ta bënin udhëtimin gjithsesi dhe të shijonin një largim të hershëm dimëror.

Yjet e Bravo dokumentojnë fundjavën e egër

Anëtarët e kastit të Summer House, Kyle Cooke, Amanda Batula dhe Gabby Prescod të gjithë ndanë vendndodhjen e tyre në Instagram gjatë fundjavës dhe aluduan për të përfituar sa më mirë nga një situatë fatkeqe. Të pranishëm ishin gjithashtu çifti i Vanderpump Rules, Scheana Shay dhe Brock Davies. Nëna dhe njerku i Carlit ishin në vend edhe këtë fundjavë të kaluar.

Dasma do të bëhej të premten. Dhe një natë më parë, bashkë-ylli i Lindsay dhe Carl’s Summer House, Kyle postoi një video në Instagram të një nate të egër në klub me Gabby, Scheana dhe Brock në Unico 20 87 Hotel Riviera Maya.

Të famshmit e Bravo, plus nëna e Carl, Sharon, dhe njerku, Lou, u takuan së bashku për një darkë. Scheana e dokumentoi momentin e ëmbël në Instagram Stories. Është e qartë se ky grup është i lumtur t’i japë mbështetje familjes së Karlit.

Ndërkohë, Gabby pretendoi se ishte “absolutisht i lulëzuar” në këto rrethana, megjithëse ajo nuk i ndau shokët e saj Bravolebrities në mediat sociale. Ajo ndau një klip në lidhje me marrjen e saj të alkoolit gjatë arratisjes. “Ju thashë se dieta ime është rreptësisht Pina colada dhe margarita këtu,” shkroi ajo një foto teksa pinte një pije.

“Siç thotë një prej TikTok-ut tim të preferuar… Zotat [sic] Koha është gjithmonë e duhur,” ka shkruar Gabby për një foto tjetër.

Scheana ishte e pafytyrë në podcast-in e saj, Scheananigans, më 6 tetor se do të shijonte “muajin jozyrtar të mjaltit” të Lindsay dhe Carl në Meksikë këtë fundjavë.

“Kur mora emailin që thoshte: “Nëse ende dëshiron të shkosh, atëherë shko”, i dërgova mesazh Kyle dhe Amanda, dhe ata thanë se po shkonin akoma,” ajo zbuloi se si grupi erdhi për t’u takuar.

Ndërkohë, Lindsay u largua pak për fundjavë në Nashville, Tennessee.

Sezoni 8 i Summer House pritet të transmetohet në fillim të vitit 2024.