Fëmijët e vërtetë shtëpiake që bënë tituj

Klea

Fëmijët e vërtetë shtëpiake që bënë tituj

Ndonjëherë, nuk bëhet fjalë për nënën e famshme Amvise të vërteta ekskluzivitet aq sa ka të bëjë me pasardhësit e tyre. Shikuesit kanë parë shumë fëmijë të rriten në Bravo. Ndërsa disa kanë qenë të fshehur në hije, të tjerët kanë qenë të etur për shansin e tyre në qendër të vëmendjes. Më shpesh sesa jo, shumica e fëmijëve të Shtëpisë së Vërtetë mbështjellin kokën me fytyrë dhe luten që nëna e tyre të mos i turpërojë. Tani është radha e tyre të bëjnë nënat e tyre të skuqen.

Gia Giudice

Real Housewives of New Jersey tyke është rritur para syve të fansave. Gia Giudice për herë të parë tërhoqi telat e shikuesve kur iu lut nënës dhe xhaxhait të saj që të merreshin vesh me një interpretim emocionues të Waking Up in the Morning. Edhe pse këndimi ishte i ulët, Giudice më i vjetër u bë yll. Ndërsa Gia plakej, ajo u bë më e ashpër, duke marrë shpesh anën e nënës së saj në grindjen familjare.

Gia i ka bërë këto çështje personale vitet e fundit, ndërsa ka folur për media të shumta. Ajo pretendon se xhaxhai dhe halla e saj e kishin shkëputur atë dhe kishin gënjyer për grindjet familjare. Avokati aspirues la të kuptohej gjithashtu se ata kishin qenë super mosrespektues. Gia ka qenë gjithashtu një luftëtare për babain e saj, Joe Giudice, për të cilin shpesh fliste në mbështetje gjatë gjyqit të tij dhe dëbimit të mëvonshëm. Ashtu si nëna e saj, Gia ka një aftësi për të qenë në qendër të vëmendjes.

Michael Wolfsmith

I vetmi i guximshëm ndonjëherë për të folur kundër Vicki Gunvalson, OG i OC, ishte djali i saj, Michael Wolfsmith. Ndërsa Vicki shpesh luftonte kundër mbajtjes së maskave dhe marrjes së një vaksine për pandeminë mbarëbotërore, Majk po konfirmonte se ai ende besonte në përqafimin e fakteve dhe të vërtetave të dhëna nga profesionistët. Gjatë një sharje në Instagram, një fans shkroi: “I vetmi normal në familje që beson në demokraci, shkencë dhe diversitet”. Komenti mori disa reagime, por Majk ndërhyri për të konfirmuar se troll nuk kishte gabuar. Ai shkroi, “Ja, ai ka të drejtë, lol.”

Majk shpesh përplaste kokën me nënën e tij ndërsa qëndronte i palëkundur në besimet e tij. Djaloshi i sigurimeve shpesh vuri në dukje se sa progresive ishin pikëpamjet e tij politike në krahasim me ato të familjes së tij dhe madje la të kuptohej se nëna e tij, motra Briana Culberson dhe kunati Ryan Culberson ishin shumë më konservatorë. Shikuesve u pëlqeu mënyra sesi ai i ktheu në epokën e gurit mënyrat e saj anti-vakserike.

Brielle dhe Ariana Biermann

Vajzat e dikurshme të Kim Zolciak kanë dalë në faqet e para një ose dy herë. Qoftë pamja e tyre tepër e seksuar apo komentet për divorcin e nënës së tyre, këto vajza kanë mendime. Ariana Biermann dhe Brielle Biermann kanë qenë të lidhura në ije, ku të dyja shpesh ndajnë të njëjtat ndjenja kur bëhet fjalë për dramën e tyre familjare. Brielle e ka gjetur veten në ballë, duke lënë të kuptohet se ka paguar faturat e shërbimeve për mamin e saj.

Së fundmi, Brielle është paditur edhe nga American Express për faturat e papaguara. Page Six zbuloi se influencuesi 26-vjeçar gjithashtu ka kaluar në kohë të vështira. Sipas mediumit, Brielle kishte 12,870.25 dollarë borxh dhe nuk kishte paguar faturën e saj minimale mujore. Gjatë të njëjtit muaj, Kim u padit nga Target dhe Rolls-Royce paditi Kroy Biermann. Duket se zogjtë e një pendë grumbullohen së bashku.

Robert Cosby Jr.

Edhe pse Mary Cosby shpesh i pëlqen t’i mbajë gjërat në shtëpi, djali i saj, Robert Cosby Jr., ishte kohët e fundit në media për të bërë foto ku mund të ishte shfaqur droga. Sa herë që fansat shohin djalin e Marisë, ai duket sikur do të donte të ishte diku tjetër përveçse në dhomën e ndenjes me nënën e tij. Vetëm këtë javë, djali i Pastor Mary-it u fotografua në mediat sociale përmes All About The Tea, duke ndezur një armë zjarri dhe duke nxjerrë atë që mund të supozohet vetëm si mjekim i pa recetë.

Media vuri në dukje se së bashku me gruan e tij. Roberti u pa me “marihuanë, shurup kodeine me recetë dhe pilula të paidentifikuara”. Mary e ka bërë të qartë në sezonin e ri se ajo e lë djalin e saj të bëjë gjënë e tij, duke vënë në dukje: “Ne kemi disi krahët tanë”. Është e sigurt të thuhet se Mary mund të jetë duke e vëzhguar më nga afër djalin e saj në të ardhmen.