Ben Affleck

Klea

Fëmija transgjinor i Jennifer Lopez-it ka ndikuar që vajza e Ben Affleck të kalojë në djalë!

Fëmija transgjinor i Jennifer Lopez-it ka ndikuar që vajza e Ben Affleck të kalojë në djalë!

Seraphina Affleck ka njoftuar se dëshiron të thirret Fin Affleck. Ben Affleck dhe Jennifer Garner's vajza adoleshente ndau përditësimin në shërbimin përkujtimor të babait të aktores, më 30 mars.

Ben Affleck dhe vajza

15-vjeçarja foli gjatë përkujtimit të gjyshit të saj, i cili u transmetua drejtpërdrejt në faqen e Facebook në Charleston, Virxhinia Perëndimore, Christ Church United Methodist. Adoleshenti, i cili kishte veshur një kostum të zi dhe kravatë dhe kishte një prerje flokësh, tha: “Përshëndetje, emri im është Fin Affleck.”

Jennifer Lopez

Fin për herë të parë tregoi modelin e ri të flokëve në shkurt. Ben dhe e Xheniferit edhe fëmija i mesëm u fotografua i veshur me një çantë shpine që kishte emrin “Fin” shkruar në pjesën e përparme të çantës.

Vajza e Ben Affleck

Ben, 51, dhe Jennifer, 51, kanë gjithashtu një vajzë, Violet, dhe një djalë, Sam. Dyshja kanë mbajtur një marrëdhënie miqësore bashkëprindërore për tre fëmijët e tyre që nga divorci në vitin 2018.

Ben aktualisht është i martuar me Jennifer Lopez, e cila ka dy binjakë, Max dhe Emme, me ish-bashkëshortin e saj, Marc Anthony. Këngëtarja zbuloi se vajza e saj kishte kaluar në përemrat asnjanës nga gjinia gjatë një koncerti në Los Angeles, në vitin 2022.

Vajza e Ben Affleck

Lopez, 54 vjeç, i kërkoi 16-vjeçares që t'i bashkohej në skenë, duke i shpjeguar audiencës së saj—“Unë u kërkoj atyre të këndojnë me mua gjatë gjithë kohës, por nuk do ta bëjnë, kështu që ky është një rast shumë i veçantë, sepse ata janë shumë, shumë i zënë dhe i rezervuar dhe i kushtueshëm. Më kushtojnë kur dalin. Ata vlejnë çdo qindarkë sepse janë partneri im i preferuar në duetin e të gjitha kohërave. Pra, nëse do të më kënaqesh.”

Vajza e Ben Affleck

Eme dhe Fin kanë krijuar një miqësi të ngushtë si vëllezër e motra njerkë. Lopez ndau mendimet e saj për të jetuar si një familje e përzier gjatë një paraqitjeje në emisionin Today, në janar 2023.

“Ne u transferuam bashkë,” tha ajo gjatë intervistës, e cila u zhvillua gjashtë muaj pasi u martua me aktorin e “Argo”. “Fëmijët u zhvendosën së bashku. Ka qenë, si, një lloj tranzicioni me të vërtetë emocional, por në të njëjtën kohë, të gjitha ëndrrat tuaja po bëhen realitet. Dhe thjesht ka qenë një vit fenomenal. Si viti im më i mirë, mendoj, që kur kanë lindur fëmijët e mi.”

Vajza e Ben Affleck

Në një intervistë të veçantë, Lopez pranoi se rritja e pesë fëmijëve në vitet e tyre para adoleshencës dhe adoleshencës kishte qenë sfiduese.

“Vitet e adoleshencës janë të vështira,” rrëfeu ajo. “Ata fillojnë të të sfidojnë ty dhe gjithçka. Ju e keni këtë fëmijë për një kohë dhe më pas është, si, shoqja juaj e vogël më e mirë që i pëlqen të jetë me ju gjatë gjithë kohës. Dhe krejt papritur, ata thonë: 'Dil nga dhoma ime'”.