Fejesa e Alexis Bellino dhe John Janssen 'Round the Corner'

Klea

Fejesa e Alexis Bellino dhe John Janssen ‘Round the Corner’

Mblidhni të gjithë, sepse Alexis Bellino dhe John Janssen aktualisht janë duke blerë unaza. Së shpejti, të gjithë do të zhytemi në këtë marrëdhënie, pasi Alexis po kthehet në Real Housewives të Orange County. Por meqenëse xhirimet për sezonin 18 kanë përfunduar tashmë, ajo që do të shikojmë nuk është në kohë reale. Aktualisht, këta të dy kanë përparuar edhe më tej, dhe tani është nisur gjuetia për atë unazë shumë të shtrenjtë, shumë të veçantë.

Duke folur për The Daily Dish të Bravo-s, Alexis zbuloi se fejesa e saj është “nga këndi”. Dhe jo, ajo nuk po flet për një unazë premtimi. Këtë herë, është një unazë.

“Sinqerisht, mendoj se ai po përpiqet të më largojë. E di që po vjen sepse shkuam së bashku për të bërë pazar. Pra, është padyshim afër qoshes, “tha Alexis. Megjithatë, e gjithë pjesa “kur” është ende një ndryshore e panjohur. Ashtu siç duhet të jetë.

“Kjo mund të jetë nesër. Mund të kalojnë gjashtë muaj nga tani. Sinqerisht nuk e di, sepse ai po hedh shumë gjëra të vogla në drejtimin tim, “shpjegoi Alexis, duke shtuar se John ka të ngjarë që thjesht të përpiqet ta mbajë” atë “të hutuar. Kështu që unë nuk e di … Dua të them, Amerika do ta dijë kur të ndodhë. Nuk do të heshtim për këtë”, tha ajo me shaka.

Përveç kësaj, ne e kemi parë Alexis në veprim më parë në RHOC, kështu që të gjithë e dimë se ajo ndoshta nuk po bën shaka. Kjo ka të ngjarë të jetë çdo titull në fushën e realitetit televiziv. Dhe më pas turneu i tyre i podkastit do të fillojë, pikërisht kur dalin thashethemet për një spin-off të mundshëm të dasmës, dhe oh moj mendjemadhësi kjo do të jetë një gjë e tërë, unë mund ta ndiej. Por gjithashtu, unë jam këtu për atë gjënë e vogël të çmendur të quajtur dashuri, kështu që me të vërtetë, çfarëdo që mund të nxjerrin këta të dy, unë do të shikoj.

Shpresojmë, Alexis më në fund e ka gjetur atë të lumtur përgjithmonë në John.

Real Housewives of Orange County Sezoni 18 zbarkon në Bravo më 11 korrik në orën 9/8c.