Snooki

Klea

Fansat spekulojnë se bashkëshorti i yllit të “Jersey Shore” Snooki, Jionni LaValle, është mashtruar pas postimeve të fshehta!

Fansat spekulojnë se bashkëshorti i yllit të “Jersey Shore” Snooki, Jionni LaValle, është mashtruar pas postimeve të fshehta!

Jersey Shore yll, Nicole “Snooki” Polizzi, ka ngritur vetullat me një sërë postimesh enigmatike në rrjetet sociale, duke nxitur spekulime për marrëdhënien e saj me burrin Jionni LaValle.

Snooki

Të hënën, ylli i realitetit 36-vjeçar la të kuptohej se ndihej e nënvlerësuar në martesën e saj duke ndarë një citim prekës në Instagram Stories.

“Unë thjesht dua të tregohem si një peshk në profilin e takimit të një djali,” shkruhej në postim, fillimisht i shpërndarë tek ajo. Snooki Llogaria e dyqanit.

Snooki

Derisa Nicole e përmbajtur nga ofrimi i një shpjegimi, ajo vazhdoi të ngjallte kureshtjen me një postim të ngjashëm mbi të Snooki Llogaria e dyqanit, duke deklaruar:

“Sa më shumë të rritem … aq më pak e ndjej nevojën për t'u përfshirë, kuptuar ose pranuar.”

Nicole 'Snooki' Polizzi

Javën e kaluar, ajo ndau një postim të fshehtë teksti ku lexonte, “Jeta ime është vetëm një koleksion vendimesh të marra keq me muzikën e bombës që luhet në sfond”, duke nxitur më tej spekulimet për problemet e saj martesore.

Fansat nuk humbën kohë për të shpërndarë postimet, ku njëri shprehej, “Snooki na tregoni çajin e vërtetë! A mashtroi përsëri??” dhe një tjetër që sugjeron, “Snooki është çmimi, gjithsesi ajo do të bënte shumë më mirë pa të. Ai mashtron gjithë ditën.”

Snooki

Një përdorues tha, “E pashë që po vinte…dhe më pëlqen Snooki

Një kritik tha: “Diçka më thotë se ai mashtroi përsëri. Është e trishtueshme sepse Snooki është e bukur.”

Nicole 'Snooki' Polizzi

Këto mesazhe janë vetëm disa nga disa sinjale të fshehta Nicole ka ndarë në rrjetet sociale mes bisedave të vazhdueshme për marrëdhënien e saj me Jionni LaValle.

Çifti, i cili u takua në vitin 2010 gjatë serialit origjinal Jersey Shore, u martuan në nëntor 2014 dhe kanë tre fëmijë së bashku.

Nicole 'Snooki' Polizz

Megjithatë, kohët e fundit Dielli i SHBA raportoi se burimi i tyre sugjeron se ata “jetojnë të ndarë”, me burime që zbulojnë tensione dhe zënka të shpeshta.

Insajderët zbuluan se çifti kalon mes dy shtëpive të tyre në New Jersey, shpesh duke fjetur veçmas edhe kur janë nën të njëjtën çati.

Snooki

Pavarësisht MTV-të kamerat që kapin disa nga argumentet e tyre të nxehta, këto skena ende nuk janë transmetuar Jersey Shore.

Snooki

Pavarësisht trazirave, e Nikollës reputacioni si një e preferuar e fansave dhe ndikuese e mediave sociale mund ta mbrojë atë nga portretizimet negative në shfaqje. Thashethemet rreth gjendjes së martesës së tyre kanë vazhduar prej vitesh, duke i lënë fansat në pritje të zhvillimeve të mëtejshme.