Ariana Madix

Klea

Fansat reagojnë ndaj Ariana Madix që la 'Vanderpump Rules' pasi gjeti sukses si aktore e Hollivudit!

Fansat reagojnë ndaj Ariana Madix që la 'Vanderpump Rules' pasi gjeti sukses si aktore e Hollivudit!

Përfundimi i sezonit 11 të Rregullat e Vanderpompës kishte ndjesinë e një finaleje seriale, duke i lënë fansat të pyesin për të ardhmen e spektaklit.

Ariana Madix

Me Ariana Madix duke u nisur Kyle Chan Ndeshja e publikimit të “Good As Gold” dhe segmente të kastit jo me terma të folur, perspektiva duket e zymtë. Si Ariana doli nga festa e San Franciskos, dukej sikur ajo mund të largohej tërësisht nga shfaqja.

Ariana Madix

Episodi u fokusua shumë në Lala Kent dhe Katie Maloney duke vepruar si engjëlli dhe djalli e Arianës supet. Lala argumentoi se të jetuarit e jetës në kamera mund të jetë shëruese, ndërsa Katie pohoi se nuk ia vlente të prishje qetësinë. Pyetja e madhe mbetet: vullneti Ariana në fakt largohuni nga Rregullat e pompës?

Ariana Madix

Ariana gjithashtu vazhdoi së fundmi Katie Maloney dhe Dayna Kathan's podcast, dhe ajo po i hijeshonte producentët.

Ka shenja bindëse që Ariana Madix mund të largohet Rregullat e Vanderpompës. Aktualisht i rezervuar me projekte të shumta, Ariana është vendosur të riprodhojë rolin e saj si Roxie Hart në klasikun e Broadway-t “Chicago”. Kjo pasqyron rrugën e ish-yllit të VPR Stassi Shrëdere cila u largua nga shfaqja kur u transferua në Nju Jork, megjithëse u kthye përfundimisht.

Ariana Madix

Ariana po qëndron gjithashtu brenda NBCUniversal familja duke pritur”Ishulli i Dashurisë” për Pallua. Për më tepër, ajo i zbuloi Andy Cohen Shikoni Çfarë ndodh drejtpërdrejt se ajo nuk e kishte parë pjesën më të madhe të sezonit përpara se të filmonte ribashkimin, duke sugjeruar më tej se ajo mund të distancohet nga shfaqja.

Ariana Madix

Veçanërisht, Ariana nuk mori pjesë në segmentet e rrëfimit për episodet e skenave të pazbuluara të sezonit 11, të cilat u filmuan menjëherë pas transmetimit të ribashkimit. Ndërsa anëtarët e tjerë të kastit, duke përfshirë Brock Davies (e Scheana-s burri) dhe Aleat Lewber (James Kennedy's e dashura), rrëfimtarët e filmuar, Ariana mungesa binte në sy. Kjo nxit më tej thashethemet se ajo mund të distancohet nga spektakli mes orarit të ngjeshur dhe mundësive të reja.

Ariana Madix

Rrjetet sociale po gumëzhinin nga fansat që reagonin ndaj mundësisë së Ariana Madix duke lënë Bravo seri realiteti.

Një person shkroi, “Unë mendoj se tani që ajo ka vendin e saj dhe të gjitha këto para të tjera që vijnë, ajo do të qëndrojë. Ajo mund të jetë më e shëndetshme emocionalisht sezonin e ardhshëm dhe me të vërtetë të dëshpërojë me pavarësinë dhe jetën e saj. Unë jam këtu për të.”

Ariana Madix

Një tjetër ndau: “Nuk mund ta besoj Ariana mund të largohet VPR! Por me suksesin e saj në Hollywood dhe rritjen e kastit, e kuptoj plotësisht. Ajo i meriton të gjitha ato marrëveshje miratimi!”

Dikush tjetër tha: “Do të më mungojë të shoh Ariana në shfaqje, por ajo ka një të ardhme kaq të ndritur përpara. Broadway, hosting Ishulli i Dashurisëdhe të gjitha ato marrëveshje miratimi – ajo po e vret atë!”

Një tjetër fanse komentoi, “Ariana duke u larguar'Rregullat e Vanderpompës'është e hidhur. Ajo është një pjesë e madhe e shfaqjes, por suksesi i saj është i mahnitshëm. Shko merr ato, vajzë!”

Ariana Madix

Një kritik vuri në dukje: “Trishtim të shoh Ariana shko, por ajo po shkon drejt gjërave më të mëdha dhe më të mira. Ato marrëveshje miratimi dhe role aktrimi janë vetëm fillimi për të.”

Një fans ndau: “Largimi i saj është një humbje e madhe për VPRpor e Arianës karriera është me të vërtetë duke u ngritur. Mezi pres të shoh se çfarë do të bëjë më pas me gjithë ato miratime dhe projekte të reja!”

Ariana Madix

Një përdorues tjetër tha: “Nuk jam i tronditur që ajo po largohet nga VPR, Lala dhe Scheana janë marramendëse dhe producentët e detyruan të fliste me Worm me mustaqe (Sandoval)”

Ariana Madix

Pavarësisht zërave për largimin e saj, ka arsye bindëse për ta besuar këtë Ariana Madix mund të vazhdojë rolin e saj në “Rregullat e Vanderpump”. Ajo së fundmi bleu një shtëpi të re në Hollywood Hills, e vendosur në afërsi të shfaqjes. Mbajtja e rrjedhave të shumta të të ardhurave është e dobishme, veçanërisht kur menaxhohet një hipotekë.

Ariana Madix

Aktiv Shikoni Çfarë ndodh drejtpërdrejt, Ariana shpjegoi se ajo nuk ishte e gatshme financiarisht të largohej Rregullat e Vanderpompës sezonin e kaluar. “Ka pasur shumë marrëveshje markash që atëherë, por prapë – paraja është para,” vuri në dukje ajo. Për më tepër, Ariana dhe Katie Maloney Dyqani sanduiçësh thuhet se do të hapet së shpejti. Mbajtja e një pranie në korridorin Robertson duket strategjike për qëllime xhirimi. Situata paraqet si avantazhe ashtu edhe disavantazhe. Vulture ka kontaktuar me NBCUniversal për koment.